Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán már nem szeret? (Bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán már nem szeret? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párom és én 3,5 éve vagyunk együtt, ő 22/F én 21/L. Az utóbbi időben úgy érzem teljesen elhidegült tőlem. Nem élünk együtt így eleve keveset találkozunk,gyakran a haverokkal tölti az idejét mint inkább velem. Szerinte negatív vagyok,és ez kicsinálta őt idegileg,meg az utóbbi sok vita is ami köztünk volt. Elvileg szeret,de szerinte megváltoztam,és szeretné a régi énemet visszakapni. Legutóbbi együtt alvásunknál is vitatkoztunk,nem is akart velem lefeküdni. Miután kiborult a bili és elmondta az állítólagos problémáit,szexeltünk,és azt mondta hogy nagyon szeret,és ez az egy szerencsém van,mert más már biztosan elhagyott volna.(Oké vannak rigolyáim de azért ennyire durvák nem,és mosolyogva mondta nem bántóan.) Majd aztán felhozta hogy a csodás közösségi oldalon,a facebookon le szeretné cserélni a közös profilképünket,mert unalmasnak tartja már,és inkább magáról tenne ki valamit,és elégedjek meg azzal,hogy legalább az kinn van hogy "kapcsolatban". A tragédia ebben az (:DD) hogy sajnos mivel egyszer már szétmentünk,és akkor ugyan ezt csinálta,hasonlóra gyanakszom. Eléggé összetett,bonyolult a helyzet,ha valaki tudna valami hasznosat mondani,azt megköszönném!!

21/L


2017. máj. 24. 00:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján igen, úgy tűnik, hogy le akar lépni.

A helyedben nem taktikáznám túl. Következő találkozón higgadtan rákérdeznék, hogy komolyan gondolja-e ezt a kapcsolatot, illetve hogy rendbe tudjátok-e hozni.

2017. máj. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele erről,azt mondta nem akar elhagyni,és reméli,hogy meg tudjuk a dolgokat oldani,mégis teljesen azt érzem úgy gondolja minden az én hibám,és ő mindent jól csinált. Tett egy olyan kijelentést is hogyha nem megy nem kell erőltetni,de mondta hogy nem 100%-ig biztos ebben a kijelentésében,utána másította meg arra amit már leírtam,hogy meg fogjuk tudni oldani. Azt mondta szerinte túl kellene már lépni ezen a közös képes dolgon mert nem ovisok vagyunk,számomra viszont fontos,de nem igazán tolerálta,pedig az elmúlt években ez egyáltalán nem volt probléma. Azt mondta nem akarja magát beszabályozva érezni,sem kötelezőnek érezni ezt a dolgot... összezavarodtam teljesen.
2017. máj. 24. 00:20
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Nagyjából ahogy az első válaszoló írta.

Szerintem is lépni akar, nem kíván téged és szeretni talán még szeret, de ahogy te is írtad, már nem úgy.

Sajnos többet nem tudok hozzáfűzni mert nem ismerek semmilyen részletet, neked/nektek kell tudni, hogy miért és hogyan jutott eddig a kapcsolat illetve, hogy rendbe lehet-e hozni.

2017. máj. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A sok vita szerintem ami ennyire ellökött minket egymástól és az hogy nem beszéltük meg a problémákat csak támadtunk,nem volt se kompromisszum se semmi,vagy ha volt is akkor ő megszegte. Én szeretném megmenteni a kapcsolatunkat mert nagyon szeretem,és ennyi évet nem akarok így kidobni az ablakon,de nem tudom hogyan is lehetne ezt megoldani :(
2017. máj. 24. 00:33
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Áá szerintem semm gond,csak már unja még a saját fb profilján is a te pof..khm..ikádad nézni.

Mondjuk ezt meg is értem,hogy kerülsz oda egyáltalán,remélem a személyi igazolvány képén is ott vigyorogsz mellette.

Figyu,a telefonján ellenőrizd le te vagyol-e a háttérkép :D

Ha véletlenül nem hanem mondjuk egy verda akkor jól csapd ki a hisztit okés :) na puszika szercsi lávcsi xd

2017. máj. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Jaj ez tetszik,nők és a kompromisszum :D ezt ismerem,az a kompromisszum csak szerinted az baba ,ő meg inkább rádhagyja mert nem akar még nagyobb balhét.
2017. máj. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem,már a telefonján sem én vagyok a háttér,pedig ott is közös képünk volt.

Tudom hogy mindenkinek más az értékrendje meg van aki ezeket egy büdös nagy f#szságnak gondolja,de nekem rosszul esik és én a szivemre veszem. Szóval valaki aki át tudja érezni,vagy bármi,az kérem segítsen,köszönöm.:(

2017. máj. 24. 00:53
 8/14 anonim ***** válasza:

Ahj látom alapvetően kedves,aranyos csaj lehetsz.

A helyzet az ,hogy valószínűleg a srácnak elege lett,olyan elvárásaid vannak amiknek ő nem akar/tud megfelelni és ez végül kibukott.

Nem illetek össze csak ennyi történt nem a világ vége ez na.Annyit gondolj át akkor is vele akarnál-e lenni ha sok dologot ami téged zavart eddig vele együtt el kellene fogadnod.Ha erre képes vagy úgy érzed üljetek le és beszéljétek meg őszintén mi zavaró számotokra,figyelj oda rá,hogy ne konfliktuskerülő magatartásból follyon részéről ez a beszélgetés és ,hogy nem akarod ráerőltetni a véleményed még akkor sem ha számodra egyébként elfogadhatatlan.


2 lehetőség lesz a beszélgetés végére.Vagy megismeritek egymást annyira,hogy elkezdődjön az igazi kapcsolatotok ahol pontosan tudni fogjátok mit várhattok a másiktól,vagy rájöttök,hogy annyira nem tudjátok elfogadni egymást,hogy a kapcsolatotok eddig csak a konfliktuskerülő játszmázás tartotta egyben amit valószínűleg a srác folytatott,mert a kapcsolat létét érezte fenyegetve azáltal ha ő az érdekét érvényesíteni próbálná,ill. valószínűleg ő egyébként még nincs is felkészülve arra a kapcsolati szintre amit te már szeretnél.


Uff.

2017. máj. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen ha egyszerűen csak más nőt akar magának hát akkor meg bye bye!
2017. máj. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) :(
2017. máj. 24. 06:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!