Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én is úgy viselkedek vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én is úgy viselkedek vele, ahogy ő velem, akkor talán elérhetek nála valami változást? Szeret ő egyáltalán?

Figyelt kérdés

A barátommal közel 1 éve vagyunk együtt, mondhatnám, hogy már az elejétől minden tök jó, csak most romlott el valami, de sajnos nem így van. Mióta összejöttünk én úgy érzem nem veszi olyan komolyan a kapcsolatunkat, keveset tudunk találkozni és nem töri össze magát azért sem, hogy csak úgy keressen. Ha együtt vagyunk, akkor jó minden, szokott nekem kedveskedni, mondja, hogy szeret, de mikor nem vagyunk együtt eléggé elhanyagol. Én meghagyom neki a személyes teret, de azért van igényem arra, hogy minimum napi 1x kommunikáljunk, de van, hogy 2 napig nem beszélünk. A találkozókat is nagyrészt én kezdeményezem, persze neki sincs ellenére, csak ő nem foglalkozik ezzel annyira.

Ezek miatt én nem igazán érzem, hogy fontos lennék neki. Lehet, hogy az a baj, hogy meg sem várom, hogy ő kezdeményezzen? Nekem is kicsit tennem kéne a dolgokra, mint ahogy ő szokta csinálni és akkor megint lennék annyira érdekes, vagy kihívás a számára, hogy jobban keressen? Szerintetek mit tehetnék? 22/L



2015. máj. 15. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megszokta ezt a felállást, neki így kényelmesebb. Egy tesztelést azért én megejtenék a helyedben, kicsit hanyagolnám, ne legyen már annyira biztos a dolgában.
2015. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Látok némi hasonlóságot az én előző kapcsolatommal.

Bár nálunk nem volt szó érzelmek kimondásáról.

Fél évig bírtam ezt a felállást. Jó volt mikor együtt voltunk, aztán napokig nem találkoztunk, volt hogy fel sem hívott 1-2 napig. Volt hogy én felhívtam, beszéltünk kicsit, majd hogy visszahív. Háát várhattam, ... majd másnap.

Nekem is alap a napi 1x telefonhívás, de ez kiakasztott hogy szavahihetetlen!Céloztam rá, de nem akartam hisztis p.-nek tűnni. Utána többnyire minden nap felhívott. De nem éreztem hogy komoly lenne a mi kapcsolatunk, mármint rajta nem éreztem. Beszélgettünk mint a barátok, mikor én akartam volna talizni, nem ért rá, .. csak akkor volt jó amikor Ő akarta. Így úgy voltam vele én nem kérdezem hogy mikor találkozunk, meg nem is hívom telefonon. Ő hívott mindig.

A későbbiekbe már úgy éreztem, hogy ahogy csettint hogy találkozzunk, én ugrok.

Félvállról éreztem a pasit, úgyhogy én mondtam neki hogy zárjuk le! És nem ellenkezett. :/

De azóta is keres telefonon, mint barátok elbeszélgetünk.

Csak azt nem értem, akkor mért nem akart normális kapcsolatot??


Várd meg míg Ő kérdezi meg hogy mikor találkoztok!

Ha Ő nem hív fel, akkor hívd fel Te este!

Én is abban mértem a hozzámállását, hogy mennyiszer keres.

Mert én mindig azt gondolom, hogy arra van idő amire szánsz, ha nem keres, nem vagyok neki elég fontos!Bár ez lehet hogy nem így van, de én ezt gondolom!

Esküszöm a pasiknak az a csaj kell, aki sz@rik a fejükre!! De ugyanez van fordítva is :)


Erre a kérdésre egy pasinak kéne válaszolnia, hogy Ő miképp vélekedne erről és a kihívásról!

2015. máj. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

... még annyit, hogy igaza van az első válaszolónak!!

Nah én ezt nem igazántenni, mert örültem hogy végre találkozunk, nem az hogy nemet mondok a találkára!

2015. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez sajnos igaz, h a csajoknak az kell, aki sz**ik a fejükre, nem tudom finoman megoldani a dolgot, h leállítsak egy csajt, nem hiszem el. Fordítva nem érzem ezt, legalábbis magamnál, én igyekszem nem futni olyan után, akinél érzem ezt a dolgot.


A kérdésre: nem fog változni semmi attól, h te is olyan leszel, mint ő, legalábbis ezt is magamon érzem. Egy szakításról való elmefuttatást megejtethetnél neki, ha nem változik, akkor szakítás, és ha szépen pitizik, vagy látod rajta, h talán változni akar/fog, akkor 2. esély. Ha ismét shit minden, akkor végleg legyen vége, keress mást.

2015. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!