Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szakítani akar?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem a baarátomat, hogy most akkor szakítani akar? A válasza az volt, hogy majd együtt megbeszéljük. Aztán még azt mondta, hogy holnap találkozzunk, hogy mindent legyen időnk megbeszélni. Szóval holnap nála találkozunk, de fogalmam sincs, hogyhogyan viselkedjek majd...adjak neki ugyanúgy puszit? Vagy mit csináljak?

Egész nap ezen kattogok, rettentően félek, hogy szakítani akar. Azt mondta,hogy most kicsit bonyolultak benne a dolgok...

Szerintetek?


2017. máj. 24. 14:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
Először is: tedd fel ezt a kérdést a tini kategóriában, mert tuti nem felnőtt vagy!!!
2017. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha biztosan szakítani akarna, akkor szerintem már megtette volna. De így, hogy együtt akarja megbeszélni, ráadásul nála, számít neki a véleményed. Még nem szakítottatok, tehát nyugodtan viselkedhetsz vele a párodként. Az, hogy mi lesz a végkimenetel, rajtatok múlik. Készíts a táskádba váltás bugyit is, meg 100 db-os zsepit is.
2017. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy szereted- e, de szerintem viselkedj természetesen, de kicsit visszafogottan...ne hagyj elvarratlan szálakat és ne alázkodj meg.
2017. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Sajnos, nemsajnos eléggé szerelmes vagyok belé.:(

Az a gond, hogy 2 hétig nem találkoztunk és még múlthéten mondta, hogy szakítani akar. Aztán tök természetesen viselkedett, mintha nem lenne semmi gond.

Aztán rákérdeztem és ezt mondta, hogy majd együtt megbeszéljük.

A bugyit, sőt még a váltás ruhát is bepakoltam, na meg persze a zsepit is! :D

2017. máj. 24. 14:52
 5/22 anonim ***** válasza:
Rossz kategóriába írtál!!! Ez nem a tini kategória!
2017. máj. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hat sztem nem tudja hogy mit akar a leirasodbol azt vettem ki hogy a párod ragaszkodik hozzád ès megakarja beszèlni veled, a, dolgot ha szakitani akarna sztem akkor max irna egy sms-t ès kèsz nem vennè a fáradtságot hogy beszèljetek sztem fontos, vagy neki! Amig igy viselkedik addig sztem nincs nagy gond akkor van ha talizni sem akarna!
2017. máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Kezdetnek nyargalj át a tinikhez, mert ez a rossz kategória, babám :)


Aztán majd kiderül, ezt mi-te nem tudhatjuk.

2017. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Jezusom, nem mindegy hova irom ki ezt a rohadt kerdest? Eleve nem vagyok tini, de ne legy mar ennyire elettelen, hogy ezen lovagolsz.
2017. máj. 24. 17:42
 9/22 anonim ***** válasza:

Bármi is lesz lassan kiderül majd.

Próbálj meg ugy viselkedni mintha mi se történt volna. Aztán majd kiderül beszélgetés alatt,hogy mi lesz ebből.


Nem hinném,hogy erre bárki is tudja a választ a párodon kivül.

2017. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"Jezusom, nem mindegy hova irom ki ezt a rohadt kerdest? Eleve nem vagyok tini, de ne legy mar ennyire elettelen, hogy ezen lovagolsz."


Rohadtul nem mindegy, hogy hova írod ki ezt a kérdést, mivel ezért vannak a kategóriák. Az meg eléggé szánalmas, hogy nem vagy tini, de ilyen idióta tini kérdéseket teszel fel. Mondom, ha ilyen gyerekes kérdéseid vannak, akkor a tini kategóriában tedd fel, mert oda tartozik.

2017. máj. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!