Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatbatamadtam a paromat ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatbatamadtam a paromat ezzel?

Figyelt kérdés

21 evesek vagyunk. A parom nagyon durvan facebook fuggo. 0-24-ben fent van, filmezes elott, utan, furdes kozben, stb.

Hiaba probaltam megbeszelni vele ezerszer, visszatamad. Szoval most beszeltem az anyukajaval, hogy tudnank-e majd negyszemkozt beszelni, mett szeretnek tole a fiaval kapcsolatban tanacsot kerni. Mondta hogy persze. Kicsit buntudatom van, de ugy erzem muszaj volt ezt meglepnem. Kb. Nem telik el ugy 2 ora, hogy ne lepne be. Multkor a kertet csinaltak, es kozben is.

Tavkapcsolatban elunk, pentektol vasarnapig vagyunk egyutt, es ezt a csekely idot sem birja ki.


2017. máj. 25. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
És mit vársz a mamától? =D De most komolyan. Szidja meg? Ne viccelj már. Vagy fontos vagy neki annyira, hogy az együtt töltött idő alatt veled foglalkozik vagy nem. Ezzel anyuka semmit nem tud csinálni és nem is az ő dolga.
2017. máj. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

O nagyon nagy hatassal van a paromra.

Egy eleg erelyes norol van szo, aki mindig eleri, amit akar. Azert fordultam hozza, mert a paromnal mar a beteges szint jelentkezik, multkor nem volt mobilnete, es mar korbetelefonalta a fel csaladjat, hogy csinaljanak valamit. Szerintem wz mar a fuggo=beteg kategoria.

2017. máj. 25. 12:14
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ilyen keményen függő, akkor meg ne anyukával beszélgess, hanem saját magaddal. Tényleg kell neked ilyen pár? Eleve csak távkapcsolatban vagytok, szóval nem sokat vesztesz vele, így is nélküle vagy szinte mindig.
2017. máj. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval van egy fészbúk függő, anyuci-pici-fia csávód, a létező legrosszabb anyós alapanyaggal és te még nem menekülsz fejvesztve? Bátor vagy, el kell ismerni.
2017. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Mégis mit vársz egy 21 évestől?
2017. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nálunk volt ez az durvább volt, tehát bármit csinál közben nyomja azt a sz@rt... Leültem vele beszélni erről és még akkor is nyomkodta..ki vettem a kezéből és meg kérdeztem hogy melyiket választja a fb ot vagy engem. Engem választott és végre hajlandó volt végig halgatni. Megmondtam neki hogy felőlem nyomhatja egész éjjel is akármikor kivéve ha végre tudunk együtt tölteni egy kis időt. Mondtam neki hogy ha ez olyan nagy ár akkor hagyuk egymást. Mert nekem nem kell olyan akivel egs hónapban talizunk 3x és még akkor se képes velem foglalkozni. Azóta nem fb ozik mikor ott vagyok, csak akkor ha mondom neki hogy foglalja le magát egy kicsit amég dolgom van, de miest belépek a szobába, már rakja is le a telefont magától. Nem kell szolnom neki.
2017. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Oké, szeresse az anyukáját de azt nem venném jó jelnek, h "anyuci kedvéért" abba hagyja, de a te nézetedet meg lesz...rja.. :D Gratulálok a kitartásodért!


Amúgy nem vonnám bele anyját. EZ A TI KAPCSOLATOTOK! Nektek kell megoldani. Ne vonj bele külsős embereket.

2017. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, h távkapcsolatban vagytok de péntektől vasárnapig együtt tudtok lenni (ahogy leírtad az alapján ezt tudom kiolvasni) nagyon jó dolgotok van :D
2017. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak két óránként lép be? Átlag felhasználó
2017. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az lenne szép, ha a te kedvedért venne vissza és önként...ezek szerint ennyire nem látja, hogy mit csinál...az anyuka dolog vagy bejön, vagy visszaüt...szerintem adj neki ultimátumot, aztán, ha nem megy, csááá.
2017. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!