Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy férfi, lehet ezért nem kívánom már a páromat?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam volna, hogy más is meg fog tetszeni a páromon kívül, de most ez a helyzet és nagyon kellemetlen, mivel az ágyban is arra a férfire gondolok.

Máshogy már nem nagyon tudok felizgulni.

Azt a férfit nem tudom elkerülni, mert majdnem naponta találkozok vele.

Megcsalni biztosan nem fogom a páromat.


El fog múlni idővel ez a fellángolás? 26N


2017. ápr. 22. 15:50
1 2
 1/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Magától szerintem nehezen...

Ismerős a probléma, mert én is megéltem. Nekem a kollégám tetszett meg. Fél évig ott volt tőlem 10 cm-re minden áldott nap. És ez előfordulhat, akkor is amikor jó a kapcsolatod a pároddal. Emberek vagyunk...


Én elmondtam a páromnak, hogy mi a helyzet, és, hogy vele akarok lenni, őt szeretni. És együtt elkezdtük kitalálni a haditervet, amivel leépült a vonzalom. Ma már semmit nem mozgat meg bennem a másik férfi.


Szerintem egyedül nem fog menni. Csak a pároddal együtt, és tudatosan odafigyelve magadra.

Sok sikert!

2017. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Noblesse Oblige basszus te nem is ember vagy, most már kezdem azt hinni. (Jó értelemben) :))


Nem akarlak zaklatni, de a szavaid megragadnak engem is...

Nekem erre nem is lenne bátorságom, ezt elmondani.

2017. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Hmmm... hát hidd el, volt időszak, amikor ha választanom kellett volna, akkor inkább a fél karom fűrészeljék le, minthogy én őszinte legyek a párommal!


Mégis mekkora vicc, hogy amikor előszedjük a kis kívánságlistánkat, az ideális férfiról ott van, hogy őszinték lehessünk vele... de abba nem gondolunk bele, hogy valójában ez mit is jelent. Mit jelent olyan csupaszon ott állni egy ember előtt és a kezébe helyezni a legkisebb titkaid is...

Én akkor értettem meg mi is az őszinteség fogalma, amikor a párom megunta a játszmázásaim. És őszintén kiterítette az összes lapját előttem. Nem hallgatott el semmit. Ott állt csupaszon, tudtam minden gondolatát, még ami fájdalmasan érintett azt is.

Aztán elkezdtük gyakorolni ezt a fajta bizalmat. Amikor elfogadjuk egymás gyengeségeit, és inkább megbeszéljük ami elé az élet minket állít.


Ez nem egy egyszerű út. Sőt nagyon kevés ember között kivitelezhető. De pont ettől erős és stabil a kapcsolatunk. Mert tudjuk, hogy van szebb, jobb, tüzesebb szerető. De ezt a fajta őszintésegét nem tudnám akárkivel kialakítani.

És nekem már akkora megkönnyebbülés a tudat, hogy bármi ilyen ér minket, akkor nem kell félnem, mert megbeszéljük megoldjuk.

Mindig attól féltem, hogy olyan párom lesz aki megcsal... de vele nem félek ettől. Mert tudom, ha megtetszik valaki, vagy be akarják hálózni, őszintén elmondja, és azt is, hogy velem akar tovább lenni, vagy az újat választja.


Az élet sajnos nem egyszerű játék. És épp elég ember előtt kell viselni a maszkunkat. Az hatalmas előny, ha a párod előtt nem kell, mert megbízhatsz benne, mert tudod, hogy bármi lesz együtt néztek szembe vele. Ehhez a megfelelő embert megtalálni pedig nagyon nagyon nehéz.


De most, hogy megélhettem egy ilyen kapcsolatot, azt mondom, megérte, és ha az élet úgy hozná, hogy újra párt kell választani, már nem tudnám beérni kevesebbel...

2017. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Noblesse Oblige: Uhhh... Meghalnék, ha ilyen kapcsolatban kéne élnem. :/ Az én párom is őszinte, és és én is vele maximálisan. De hogy ilyet gondoljak, hogy egy másik pasi vonz(?!), és ha meg is történne (nem fog sose), akkor ezt beletoljam a párom arcába, kőkemény fájdalmat okozva ahelyett, hogy fejbe vágnám magam, és visszatérnék a normális útra, amíg nem késő?! Hát ez nekem nagyon bizarr, és beteg, már bocs. És én sem szeretnék arra ébredni, hogy mást akarna dugni, de majd elmúlik, csak kicsit addig legyek türelmes... Brrr.... :/
2017. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Szergej55 ***** válasza:
Persze, akkor is elmúlik majd, ha a másikkal jössz össze, csak akkor majd egy harmadik kedvéért, és 40 éves korodig kergetheted a lila ködöt. Jó életpályának tűnik.
2017. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szergej55 ***** válasza:
4-es, ez abszolút érthető. Nem is kell ilyen kapcsolatban élned, a bármi nemű kockázat maximális elkerülésének titka, hogy mással sem élsz párkapcsolatban akkor.
2017. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább maradok a normális középúton, kösz. Hűséges és őszinte leszek, hűséget és őszinteséget várok, és azt, hogy ne csak a fizikai részén vigyázzunk a kapcsolatra, hanem lelkileg is. Épp ezért nem okoznék ilyen felesleges fájdalmakat senkinek, és nekem se okozzanak. Az életben nem kell mindent kimondani, főleg nem olyan dolgokat, amik meg sem fognak történni, de a másiknak nagy fájdalmat okoznak.


Aki igazán szeret, az nem csak őszinte, de megóvja a párját a fájdalomtól is.


A kérdezőnek meg azt mondanám, hogy már rég megcsaltad, miközben szex alatt másra gondoltál. :/

2017. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

6-os iróniájajó volt. :)

Már hogy a francba ne fordulhatna elő vonzalom más iránt egy hosszú távú kapcsolat esetén más iránt is?

Emberek vagyunk, biológiai élőlények, majd akkor nyilatkozz újra, ha 10-20 éve házas leszel.


Ezzel önmagában nincs gond, ha felbukkan, csak kell tudni kezelni.


Noblesse Oblige álláspontját pedig itt, az én helyzetemre kivetítve egy pasi is ugyanezt mondta:

akkor hallottam először, én is egyből azt gondoltam, hoyg de ez képtelenség, képtelen ellnék ilyet elmondani.


Viszont, az érve erre az volt:

Tapasztalatból mondja ezt, mert nő ismerősei voltak ilyen helyzetben? és amiről nem tudsz beszélni, de foglalkoztat, ez annál jobban foglalkoztat, míg nem a sima kis vonzalomból a végére már az lesz, hogy szex közben és álmodban is a másikkal vagy... Míg ah ezt a pároddal megbeszélnéd, kevesebb eséllyel dagadna ekkorára az egész ügy, talán már magától a ténytől is, mert nem tűnik "tiltottnak " és bűnnek annyira, hogy csessze a fantáziád és a gondolataid a dolog.


Velem is fordult már elő ilyen be jell látnom, igaza volt ezzel az állásponttal: biztos, hogy hamarabb abbamaradt volna az érdeklődésem a másik után, ha a párom is tud a problémáról.

(Így is letudtam magamban, de jó lassan)

2017. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as: 21 éve élek házasságban... Nem mindenki agyatlan ösztönlény.
2017. ápr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8-as vagyok

Ez nem ösztönlény kérdése szerintem... Ösztönlény kérdése az lenne, hogy megcsalod-e vagy nem, vagy gyakorlatban is teszel-e lépést vagy nem..


Az, hogy vonzódsz valakihez, nem irányítható dolog, egyszer csak megtörténik vagy kialakul.

- Ez ellen nem tudsz mit tenni.

De az ellene igen, hogy ezt táplálod-e vagy engeded-e folyamatát a dolognak. Ez nagyon nehéz tud lenni.

Az ösztönlénység a cselekedeteiden múlik, azokat meg lehet kontrollálni..

2017. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!