Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 év együttélés után különkölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év együttélés után különköltözés, de nem szakítás?

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk egyutt,2 eve egyutt is elunk.. Baratomnak sok a munkaja,legtobb videken van (onnan koltoztunk fel pestre). Sokszor nem alszik itthon,en pedig emiatt felek, nem szeretek itthon egyedul lenni hianyzik a tarsasag es amiatt sokat veszekszunk. Most lehet lenne lehetosegem csajokkal osszekoltozni,o pedig akkor hazakoltozne videkre a munka miatt. Vajon mukodne igy is? Szeretjuk egymast, de o is belatja hogy sokat szenvedek,es felek mert egyedul vagyok.

22 L



2017. máj. 25. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy visszalépés lenne :( Inkább a félelmeid okát kéne megszüntetni? A környék rossz? Nem tudtok máshova költözni? A sötétben félsz? Nem lehet valami éjszakai világítást bebiztosítani?
2017. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
22 eves felnott no vagy. Ha azert szetkoltozol a pasiddal, mert te felsz egyedul, akkor inkabb hagyd meg ezt az egesz kapcsolatosdit, es terjunk vissza a babakhoz vagy a legohoz.
2017. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez egy erős visszalépés lenne a kapcsolatotokban.

Mivel gondoltál erre a lehetőségre, így szerintem értékeld át, hogy mit akarsz ettől a kapcsolattól, jó ez így neked, mire van szükséged.

2017. máj. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen.22 evesen felek este 10kor hazajonni a sotet ures lakasba.Sokat vagyok egyedul napkozben is mert a legtobb munkaja videken van,naponta orakat kell autoznia hogy videkre (oda ahol laktunk) menjen dolgozni. De ez atmeneti.. 1 evig min. Otthon van jo meloja,nekem viszont itt Pesten.
2017. máj. 25. 16:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek annyi, csak egyikőtök sem mondja ki.
2017. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pesten merre laktok ,hogy ennyire félsz?
2017. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a felnőtt élet ilyen, arra megyünk amerre van a munka.

Csak én azt nem értem, hogy jó párod is sokat dolgozik, de nem kárpótol a többi vele töltött idő? Mert nálunk is volt ez, és nekem is rossz volt, de csak arra gondoltam, hogy na majd ha együtt leszünk. Értem én, hogy kapcsolatban vagy, de még is egyedül, sajnos ez ilyen. Arra meg ne gondolj, hogy korai volt, vagy hogy nem nőtél fel ehhez. Mert akkor eddig se bírtad volna. Nem inkább az van benned, hogy elhidegültél tőle? Mert ha lányos bandázásra vágysz, akkor szerintem szívesen ismerkednél másokkal is.

Egyik kapcsolatomban ugyan ez volt, hogy a srác azt mondta, hogy ha kikapcsolják a gázt/fűtést az albérletben (nem a mi hibánkból), akkor mindenki megy amerre lát. Na akkor én már tudtam, hogy baj lesz.

Ha benned ez van, szerintem neked ez a srác már nem kell. Légy vele őszinte.

2017. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utóírat, azért azt ne feledd h miatt költözött fel, és miatt autózik nap mint nap! Szerintem legyél megértőbb ha szereted őt!!
2017. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mi lett a vege? :D hasonlo cipoben vagyok most en is es erdekel ti mire jutottatok
2023. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!