Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek fog még keresni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fog még keresni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel összemelegedtünk. Legutoljára kitalálta, hogy menjünk el hozzá filmezni. Nekem ez gyanús volt, és kezdeményeztem egy beszélgetést,aminek az volt a lényege, hogy ugyan még én sem tudom, hogy mit is akarok, hiszen alig ismerjük egymást, azt biztosan tudom, hogy mire nincs most szükségem: összejárogatásra, szexkapcsolatra. Elvileg ő sem így gondolta, hanem csak időt akar velem tölteni, megismerni, és hagyni, hadd alakuljanak a dolgok. Megérti és elfogadja, hogy nem fekszem le vele, de szívesen töltene ezen kívül is velem időt. Rendben. Bementünk hozzá, megnéztünk egy filmet, nagyon sokat csókolóztunk, ölelkeztünk, simogattuk egymást, összebújva aludtunk. Nem feküdtünk le, de így is nagyon szenvedélyes volt az egész, meg is jegyezte közben, hogy neki ez nagyon jó, és szeretné még velem csinálni. Éjszaka akárhányszor felriadt, megpuszilt, simogatott, reggel is így ébresztett. Hazavitt, adott egy csókot, de nem maradtunk semmiben. Ez szerda délelőtt volt. Azóta nem beszéltünk semmilyen formában. Egyébként soha nem facebookozunk, ha találkozót akar kérni is inkább telefonon hív, és amúgy is ilyen heti 1x találkoztunk eddig. Szerintetek ez rendben van? Fog még keresni? Azért nem kezdek még aggódni, mert 4-én van vizsgája, gondolom arra is készül, de hagytak már így faképnél, is mindig bennem van a félsz.


22 évesek vagyunk. Köszönöm!


2017. máj. 28. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:

"csókolóztunk, ölelkeztünk, simogattuk egymást, összebújva aludtunk"


Valószínűleg sosem fogom megérteni ezt a beteg női gondolkodást,hogy ha valakivel ilyen szinten intimitásba kerül akkor ebben a helyzetben mi a faxért elítélendő a szeretkezés?

Valaki legyen kedves felvilágosítani!

2017. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fog
2017. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ismét szeretet hiánya lesz és nem talál rá más elérhető személyt, fog keresni.
2017. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Persze, ezt kérdezi tőlem több férfi is, de nekem a szex azért ezeknél sokkal intimebb dolog. Ezek is azok nyilván, de a kettő nem egy kategória.


Utolsó, úgy gondolod, hogy csak unaloműző lennék neki?

2017. máj. 28. 16:58
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elküldtem. Szóval bennem is felmerült, hogy ilyesmi van, de olyan férfiakkal haverkodik, jár egy társaságba, akik nekem mind 10-12 éve barátaim. Remélem, hogy ennyire nem aljas.
2017. máj. 28. 16:59
 6/10 anonim ***** válasza:

"de nekem a szex azért ezeknél sokkal intimebb dolog..."

:D

Látod nekem meg férfiként pont a csókolózás,ölelkezés,simogatás nagyon intim nem pedig egy sima szex!

#biztosroh@dékférfivagyokénislol

2017. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak van ideje rá, hogy befűzzön és megéri neki az energia. Lehet, hogy nem csak veled csinálja. Azért fura, hogy azon kívül nem beszéltek. Külsős ezt nem fogja megmondani. Btw: negyedike vasárnap, tuti tényleg vizsgázik? Szerda óta sem kis idő telt el.
2017. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, nem tudok tényleg semmit, csak találgathatunk itt. Azért is itt kérdezek, mert férfiaggyal nyilván máshogy látjátok. A srácokat nem fogom megkérdezni, ők nem tudják, hogy alakulgat köztünk valami, egyelőre nem is szeretném, ha kiderülne. Bármi lehetséges sajnos.


Az engem nem is zavar, hogy nem beszélgetünk Facebookon, bár egy szia, hogy vagy jól esne. Mindegy, amúgy sem hiszem, hogy sokat használja, az utolsó bejegyzések tavaly júliusról vannak, mikor szülinapján köszöntötték mások, azokra sem válaszolt. A vizsga biztosan 4-én lesz, hetek óta erről beszélnek, hogy ki hogy áll, tehát nem nekem mondta, hogy na, nem tudunk találkozni mostanában, mert 4-én vizsga. Sőt, ilyet egyáltalán nem mondott, csak erre tudok gondolni, hogy talán majd utána halad ez... De lehet, hogy nem. Az is lehet, hogy más is van mellettem. Az is, hogy a beszélgetés ellenére mégis csak a szexre gyúr. Fogalmam sincs :(

2017. máj. 28. 17:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Attol függ hogy mióta próbàlkozott nàlad pl ha már hetekota randizgattok és te nem adtad oda magad ebből gondolhatja azt is hogy csak huzod az agyàt !De inkább arra tudok gondolni hogy megszeretett csak közben elbizonytalanodottés próbàlkozik másnàl!
2017. máj. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Három hete ismerjük egymást, szerintem ez nem nagy idő.
2017. máj. 29. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!