Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarhatja szétbarmolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarhatja szétbarmolni a kapcsolatomat a barátom?

Figyelt kérdés

A párom családjával vacsoráztunk tegnap este, ahol ez a bizonyos barátom is jelen volt, aki férfi, ha ez nem lenne egyértelmű. Nagyon szoros a kapcsolatunk, de soha nem volt köztünk semmi barátságon kívül, valójában a párom családján keresztül ismertem meg őt. Néhány napja egy este nála voltam, filmeztünk, boroztunk, de nyilván nem volt semmi, viszont a páromnak nem mondtam el, egyrészt, mert tényleg nem tartottam fontosnak, másrészt meg mert ő rettenetesen, néha már betegesen féltékeny, és nem akartam, hogy kiakadjon, pláne alaptalanul.

A vacsora közben valahogy szóbajöttek a borok, erre a barátom megszólalt, hogy milyen jó volt az a bor, amit múltkor ittunk nála. Nekem már ez rettentő kínos volt, a párom rá is kérdezett, hogy "mit ittatok ti?", erre a barátom tovább feszítve a húrt kérdezte, hogy "ja nem tudtad, xy (én) hozta, mikor nálam volt pár napja este" Gondolom el tudjátok képzelni, hogy néma csend, erre még megfejelte azzal, hogy "oh, hogy ezt sem tudtad?" Állítása szerint teljesen véletlenül hozta szóba (mert egyébként azt tudta, hogy én ezt nem mondtam el a páromnak), de ismerem őt, azonnal levágtam, hogy teljesen szándékos volt az egész, tudjátok, mikor az ember hangsúlyából észre lehet venni, hogy hazudik, vagy szándékos a meglepődöttsége. A párom borzasztóan ki van akadva, az eset után leüvöltötte a fejem, azóta meg nem áll szóba velem, és nem tudom, hogy győzzem meg, amúgyis állandóan féltékenykedik, ez meg már csak hab a tortán. A barátomat meg pláne nem értem, csak nevet az egészen, szerintem elégedett is, de nem tudom miért, van egy kis cinikusság a személyiségében, de ezt nem gondoltam volna róla. Tönkre akarhatja tenni a kapcsolatomat, vagy miért csinálja ezt az egészet?


2017. máj. 28. 20:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
bocsi, de minek is mész át másik pasihoz borozni meg filmezni? teljesen jogos a párod kiakadása. az a "barát" meg nem barát, még haver sem, gondolom el akarja érni hogy szakítsatok mert bejössz neki
2017. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Csak nekem nem világos, hogy miért mész fel borozni a párod barátjához egyedül?
2017. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Szerelmes beléd, zavarja a kapcsolatod, kicsit megkeverte a barnat.

Nagyjából ennyi.

2017. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nekem ő egy barát, ugyanúgy tekintek rá, mint pl. a barátnőimre, hozzájuk is elmegyek filmezni pl., nem fogok rá másként tekinteni, másképp kezelni, mert férfi. Azt, pedig, hogy bejönnék neki, kötve hiszem. Tudok róla dolgokat, a múltjából, ha ő meg akar szerezni egy nőt, azt nem ilyen módszerekkel teszi. Nem ilyen kicsinyes.

Egyébként rengetegszer mondogatja, hogy kerüljem el a páromat, és a családját is, sok mindent nem tudok még, de ha meg rákérdezek, sose válaszol, csak mosolyog.

2017. máj. 28. 20:20
 5/26 A kérdező kommentje:

#2 : az én barátom, nem a páromé.

Vele sem rossz a viszonya, de nem nevezném barátoknak őket. Inkább a párom unokatestvérével nagy haverok.

2017. máj. 28. 20:21
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
Olyan faszik lakasara jarsz fel filmezgetni es borozni, akik helyben megkurnanak, ha hagynad. Teljesen lenyegre toroen es vulgarisan fogalmazva (pardon). Hiaba hiszel itt mindenfele baratsagot meg kedves szandekot, a pasi gyullad rad, dugna, a parod pedig ezzel tisztaban van, es baromira megalazo neki mint ferfinek amit a parja muvel vele. Teljesen jogosan.
2017. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Mióta vagy együtt a pároddal?

Mennyire ismered?

Fura, hogy ilyeneket mond ez a barát...

2017. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Pár hónapja vagyunk csak együtt, de volt egy eset, ami miatt nem csak ő, hanem az egész családja nyitott könyv előttem, nagyon bizalmas kapcsolatban vagyok velük.
2017. máj. 28. 20:34
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gond, hogy a haver "elszólta" magát - vagy véletlen, vagy szándékosan -, hanem hogy a barátodnak te nem mondtad meg, hanem eltitkoltad.
2017. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
54%
A haverod egy paraszt, ez teljesen nyilvánvaló, emellett szerintem nincs abban semmi, ha elmész borozgatni egy fiúhaverhoz. Én egy lányhaverommal borozgattam szombaton. És eszembe sem jutott hogy meg kéne dugni, a barátnőmet sem zavarja hogy találkozgatunk. Engem mondjuk zavarna ha a barátnőm felmenne más fiúk lakására borozni, de csak azért, mert soha nem iszik, és mégis mit képzel magáról, hogy csak velem nem hajlandó? :D nem lennék együtt olyan embereel sem, aki annyira betegesen féltékeny, hogy nem mersz neki ennyit elmondani, ráadásul még nekünk is azt hazudod, hogy nem tartottad fontosnak. Ha a pasid betegesen féltèkeny, akkor ez igenis fontos. Tiszta para paradoxon az egész. És mivel ezt az egész helyzetet át sem látod, így veled sem járnèk szívesen, mert nincs túl sok eszed, már ne is haragudj, ha ezt a kérdèst itt kell feltenned. Szép kis társaság vagytok.
2017. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!