Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudunk beszélgetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudunk beszélgetni?

Figyelt kérdés
Pár hete vagyunk együtt a párommal, minden normális köztünk, tetszünk egymásnak viszont mikor egymással kellene beszélgetnünk sokszor kínos csönd van és nem jönnek a tèmák. Nehezen tudunk beszélgetni egymással. Ez idővel javulni fog vagy nem vagyunk egymásnak való? F23 L21
2017. máj. 29. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Kell sok közös élmény, program, akkor lesz miről beszélni... A pár hét még semmi... azért még nem vagytok annyira feloldóva egymás előtt, hogy úgy érezzétek a "semmiről" is el tudtok beszélni anélkül, hogy unná magát a másik.

Ez változik majd idővel...ne aggódj.

2017. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így van, kell a sok közös élmény.
2017. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sokszor csendesek a sétáink, egymás mellett fekszünk csöndben. Volt már ebből kis vita hogy nem vagyunk egymásnak valóak ha mèg beszélgetni sem tudunk.
2017. máj. 29. 13:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez esetben nem biztos, hogy egymashoz valok vagytok. De en csak sajat tapasztalatbol tudok kiindulni. Volt egy baratom, akivel sosem tudtam beszelgetni melyebben, ki is siklott ezen a kapcsolat, hogy egyszeruen nem volt temank, mert semmi kozunk nem volt egymashoz. Mig a mostani parommal egyszeri par perces szemelyes talalkozo utan, es utana 2 hetes netes beszelgetes utan toltottunk el egy egy napos randit egyutt, es megis vegigbeszelgettuk azonnal mindenrol egy perc kinos csond nelkul vagy barmifele zavar nelkul. Vele azota is sokkal jobb minden. De mondom ez csak en vagyok:)
2017. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Próbáljatok közös élményeket szerezni.

De egyébként gyanús hogy nem illetek össze.

Mi az elején folyamatosan beszéltünk. Így 4 évvel később már nálunk is ritka a mély beszélgetés.

2017. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Négyesnek igaza lehet. Bár alkati kérdés is ki mennyire beszédes. Azért engem érdekelne a másik. Még sok mindent nem tudtok egymásról: munka, család, hobbi, régi élmények ételek, szokások. Már csak az ismerkedés miatt is érdemes egy csomó témát szóba hozni. Aztán az is sokat elárul a másikról, hogy ezekre hogy reagál. Inkább most derüljön ki bármi, mint három év múlva. A férfiak rosszabbul kommunikálnak, mint a nők. Kezdeményezz te.
2017. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Két vadidegen ember is tud normálisan beszélgetni, ha valamiért össze vannak zárva, szóval ez elég szokatlan, meg aggasztó is.

Egyáltalán: hogy kerültetek ti össze?

2017. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Neten ismerkedtünk meg, ott jól elbeszélgetünk, èlőbe problémás.
2017. máj. 29. 17:17
 9/10 anonim válasza:

Nem regiben randizgattam egy sráccal. Megvolt a vonzalom és a közös érdeklődési kör is...és mégsem tudtam kommunikálni vele.. Én beszédes vagyok és vicces jellem ellenben Ő ...szűkszavú és semleges dolgokról "beszélt" (hogy vagy? Milyen napod volt?)szóval ja, túl erőltetett volt ez az egész. Megis mondtam Neki, hogy nekem ez igy nem menne... És tényleg az a durva, hogy kb. mindenben ugyanazt szerettük, ugyanazért rajongtunk... Már ebből kifolyólag, kellett volna közös témának lenni, de nem volt.


Nálatok más a helyzet, hiszen egy párt alkottok.

Mond el Neki bátran, hogy ez nyomaszt Téged. Biztosan találtok rá megoldást 😊

2017. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:
#8, akkor csak játékból is, de néha térjetek vissza a neten való beszélgetéshez, hátha az lendítene valamit. Ha úgy tudtatok, akkor tudtok most is - ez így elég béna helyzet.
2017. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!