Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben "megengedhető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben "megengedhető" a válás?

Figyelt kérdés

Van egy 40 körüli házaspár, a feleség tartós beteg, közel 10 éve. Sok időt tölt kórházban, gyengélkedik.

A férj nem csalta meg, de megismert egy nőt, akivel inkább lelki kapcsolat van, sok beszélgetés, testi soha nem volt, bár kívánják egymást, még a csókig sem jutottak el.

A férj boldogtalan, közben sajnálja és szereti is a feleséget. Válna is és nem is.

Kérlek mondjátok el mit gondoltok. Sokan biztos, hogy elsőre rávágják, hogy az ilyen nem férfi, de mielőtt ezt tennétek, gondoljátok végig, fel "kell"-e áldozni az embernek a boldogságát bárki miatt is? Vagy valójában szemét dolog lenne válni?


2017. máj. 30. 01:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha jól értelmezem, elveszek valakit, akivel közösen tervezem a jövőm, majd amikor megbetegszik hagyom egyedül megdögleni...

Ezért nem kell elsietni a párválasztást. Akit szeretsz azt sosem engeded el. Persze manapság a szeretet sem ismerik jó páran, szóval mindegy is.

Szerintem szemétség.

2017. máj. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

amikor megbetegszik???? 10 éve beteg, nem mondanám, hogy rögtön, és pláne a betegség miatt hagyná magára

de ez is egy vélemény. köszi

2017. máj. 30. 01:50
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Te vagy a másik nő.
2017. máj. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell feláldozni a boldogságát. DE, ha őj életet akar kezdeni, akkor is fogja támogatni az exnejét egy ilyen esetben. És új életet maga miatt kezdjen, ne azért, mert jött egy másik nő, aki el akarja tőle választani, mint te.


Tudod, a neje meggyógyulhat, és nyilván nagyon szereti, ha 10 éve kitart mellette, te sehol nem vagy ehhez.

Gyengélkedi? És? Bárkivel történhet bármi. Veled is.

2017. máj. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem "bárkiért", hanem a feleségéért. És miféle boldogságot áldoz, fel, ha szereti?


Ha drámaíró volnék, úgy kerekíteném a dolgot, hogy elválnak, egybekel a másik nővel.. aztán lassan előjönne valami rejtett kór - sok időt töltene kórházban, gyengélkedne

2017. máj. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%

Meg.


Betegséggel sem lehet hűséget venni. Azt érzelmi zsarolásnak hívják.

2017. máj. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Csak hogy tisztességes ember ELŐBB elválik a nejétől, és nem akkor, mikor jön az aktuális punci.
2017. máj. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Itt egy kis félreértés történt, nem én vagyok a másik nő.

A férj az öcsém, akit nagyon szeretek, és nem tudom mit mondjak neki, miről erről beszélgetünk.

Teljes tanácstalanságot látok rajta, nem tudom hogy tudnék segíteni neki.

Szeretném ha boldog lenne, de a sógornőmet is szeretem, és sajnálom is. Mindkettőjüket.

Tudom, hogy a testvérem szereti őt, de mégsem boldog.

Nem szeretném a sógornőmet sem szenvedni látni.

A másik nőről nem sokat tudok, csak annyit, hogy nagyon sokat beszélgetnek, amolyan lelki dolgokról, testiség nem volt köztük.

2017. máj. 30. 18:40
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

#6, szóval, ha jelentkezik nálad mondjuk a tüdőrák, vagy gyomorfekély, vagy agydaganat, vagy valami neked való dolog, akkor ezzel zsarolóvá is válsz?

Zsarolod párodat, akinek külön kis útjairól mit sem tudsz?


na, figyeld csak meg, hogy lesz ez veled? XD

2017. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy neked ez lelki teher, de attól ha ide 10000x kiírod ezt a kérdést nem leszel okosabb.
2017. máj. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!