Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Picivel több mint 1 hónapja randizunk a sráccal, kapcsolatban is vagyunk. Az elején figyelmes volt, amikor éppen nem dolgozott elém jött munkába, meglepetéseket adott még akkor is ha csak egy szelet csoki formájában. Elmentünk wellness hétvégére, minden tökéletes volt. Majd egy 1,5 héttel a wellness után elkezdett motoszkál ő a fejemben hogy miért "bujkál új" kvázi virtuálisan. Szüleinek, munkatársainak, barátainak bemutatott. Én is bemutattam szüleimnek, legjobb barátnőmnek. Valóságban felvállal, csak az indoklása az volt hogy kapcsolatot Facebookra legalább fél év után rak ki. Szerintem felesleges kiírni mert nem azon múlik a dolog, de zavaró hogy egy képet nem tehetek fel amire ha ránézek eszembe jut a hely az emlékek és egyebek. Korábban kérdezgette hogy mi a programom hétvégére, a beosztás készítésénél is kérdezte hogy vettem-e ki szabadságot hogy összehangoljuk. Most pedig a hosszú hétvége előtt én kérdeztem mi a program, és beközölte hogy bl döntő, poker party haverjával találkozik munkahelyi kajálas és "nagyjából ennyi" vissza sem kérdezett hogy én esetleg mit tervezek, csak közölte... bele sem vagyok kalkulálva egy fel órára sem...Normális ez vagy jogos egy kicsit az aggodalmam? 24/L
2017. máj. 30. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Egy hónapig tette a szépet, most már nincs kedve. Előbukkebt, milyen valójában. Ha neked jó lesz a hétvégi söröző-böfögő pasi a tv előtt, aki a haverjait eléd helyezi mindig, akkor maradj vele.
2017. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez két külön probléma.


A fész egy dolog, ha egyébként sem túl aktív, akkor érthető. Nem mindenki szereti megosztani az életét. Párom is ilyen pl., sokáig nem volt kint a kapcsolat, mert nem akarta, hogy az ismerősei csámcsogjanak, közös képeket általában csak könyörgés után tehetek fel, nyaralást soha, pedig mi évek óta együtt vagyunk. Egyszerűen rühelli, ha infó kerül ki róla, pedig amúgy aktív, de max zenéket meg poénos képeket oszt meg, néha a haverjai hülyeségeit. Nem mondom, hogy nem baromi idegesítő, holott én is csak olyan vagyok, hogy egy-egy különlegesebb dolog menne fel, az emlékek kedvéért. De ez van, ő tényleg ilyen, nem rosszindulat. Ez simán lehet a párodnál is.


Az, hogy nem tervez veled, az már lehet aggasztóbb. Lehet, hogy csak annyi van a dologban, hogy nagyon rád koncentrált, és most kell egy pasis hétvége - meg ha sportos, azért bl döntő nem mindig van :D -, de ha több ilyen előfordul, akkor lehet mögötte olyan is, hogy alapból lesz@rom típus, csak addig erőlködött, amíg tenni kellett a szépet.

Én a helyedben rákérdeznék most, hogy xy helyre elmennél a hosszú hétvégén, jut-e rád is idő. Egy ilyen dologból még nem vonnék le hosszú következtetést - azért ha nem jut a hétvégéből buta kifogások miatt, akkor legközelebb erre jobban figyelnék, hogy ez lesz-e a rendszeres...

2017. máj. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A tervezés lapvetően megvan mert 10.re tervezett programot hogy együtt legyünk, szóval furcsa a dolog. Amikor megjegyeztem hogy kedden találkozunk akkor mondta hogy hétfőn is találkozhatunk....nem nagyon tudom eldönteni hogy olyan mindig mint 3 nappal ezelőtt volt, csak most ilyenje van, vagy fordult benne valami. Rákérdeztem hogy változott e benne valami mert akkor vagy beszéljük meg most vagy legyen vége, ne veszte vessük egymás idejét, akkor azt mondta hogy nincsen semmi baj 😔
2017. máj. 30. 09:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tervezés megvan, akkor le láss rémeket. :)

Attól, hogy randiztok, még kell idő a haverokra is. Azért egy hónap után az, hogy az egyik napot rád szánja a háromból, nem rossz arány. :)

2017. máj. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Egyszer pl mikor nem beszéltek meg időpontot helyszínt csak úgy rutinból megy érted akkor kerüld el, hadd aggódjon kicsit
2017. máj. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elején lévő viselkedése nem volt normális. A mostani viselkedése sem normális, de most más miatt.


33F

2017. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül az lett a vége, hogy kiderült az exével 2,5 évig volt együtt, szünetet tartottak. Mint kiderült azokon a hétvégéken amikor nem együtt voltunk (mert szerintem belefér hogy párkapcsolat oké de haverokkal miért ne lehetne pasis hétvégén) akkor az exenel volt. Most fognak összeköltözni és az eljegyzés fontolgatják... mikor szembesítettem a tényekkel hogy miért szórakozott velem jött a kamu duma hogy komolyan meg akarta próbálni velem de jöttek a keresztkérdések és a számonkérések. Megjegyzem, addig nem kertem számon rajta semmit ameddig le nem bukott. Azt hazudta Velencén van és az exenel volt. Ez után jöttek a keresztkerdesek. Na meg ha valakinek esélyt akarok adni hogy hátha működik vele nem találkozgatok párhuzamosan az exemmel.
2017. jún. 21. 05:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó a szimatod!
2017. jún. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!