Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen betegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen betegesen féltékeny? Ez normális?

Figyelt kérdés

A párommal 1 éve vagyunk együtt és nagyjából a kapcsolatunk felénél kezdett eluralkodni rajtam ez a bizonyos érzés, előtte nyoma sem volt.

Ugyan okot soha nem ad/adott rá, ha olyan egyre többször vagyok féltékeny és van hogy ezt szóvá is teszem. Ráadásul még a múltban történt dolgait is fel-frl hánytorgatom.. Folyton szeretném tudni, hogy hol van, kivel, mit csinál, egyszóval mindent. Legtöbbször mindent magamban tartok, de van hogy ez kitör belőlem és szóvá teszek neki 1-2 dolgot.

Hogyan tudnék ezen változtatni? És ez hogy hogy most jött ki rajtam? Eddig miért nem?



2017. máj. 26. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Meghíztál közben?
2017. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem normális, talán kicsit át kéne értékelned magad, hogy mi miatt. A féltékenység önbizalom-hiányból, ered, hiszen okot nem adott rá, tehát valahogy magadban kéne ezt átgondolni mi az oka.
2017. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A féltékeny ember magában nem biztos. Ha semmi előzménye, akkor valószínűleg magadat nem tartod annyira "elégnek", hogy ne keresse meg máshol a boldogságot. Ezt kéne lerendezned első körben, de én biztatnálak arra, hogy oszd meg vele az érzéseidet. (Hiszen ő a társad, kivel mással beszélj erről, ha nem vele?) Mond el higgadtan, nyugodtan, hogy nem akarod állandóan stresszelni, de segítsen abban, hogy ezen túllendüljetek. Lehet, hogy rögtön megkapod azokat a megnyugtató válaszokat, amik miatt ebből kilábalsz, de magadat elfogadni, és "elégnek" tartani hosszú folyamat lesz. Kitartást hozzá!
2017. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Túl magas piedesztálra emelted és ezért félsz hogy elszeretik Tőled. De ahelyett hogy foglalkoznál vele és még jobban beléd szeretne ahelyett elüldözöd és megfojtod. Rájöttél mennyire értékes partner számodra és ki akarod sajátítani!!!

Azért jött ki rajtad most,mert kellett némi idő, hogy igazán megismerd és felértékelődött az amit Ő nyújt Neked!!!

40F

2017. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A birtoklás vágya és az önbizalom, valamint a partnerbe vetett bizalom hiányának hármasa okozza...nézd magad " kívülrö" , talán rájössz melyik tényezőn kell leginkább változtatni...de nehéz róla leállni, mint a piáról, veszélyes...
2017. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen múltban történt dolgait hánytorgatod fel?
2017. máj. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki féltékeny típus, az esélyes hogy egész életében az lesz, illetve mással is az lenne. Ahogy írták, önértékelési zavar, nem tartod magad hozzá elég jónak, és úgy gondolod, hogy előbb-utóbb valaki lecsapja a kezedről. A leginkább "gáz", hogy a múltjára is féltékeny vagy. No, ez már tényleg beteges. Nem tudom mi a teendő, talán pszichológushoz kellene fordulni, mielőtt a párodnak elege lesz, és elmegy valaki mással, csak hogy ezzel beigazolódjon az, amitől eddig is tartottál, és ezzel még inkább a padlóra kerülj...
2017. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt van a gyiken olyan kerdezo,akinek keves a baratja es nem nepszeru. Vele kellene osszejonnod. Szerintem jobban osszeillenetek.

Ha megvaltozol,azzal csak hazudsz.

Vagy van olyan kerdezo,aki itt irja,hogy mindent megtenne a bnojeert.

Szoval nem a megfelelo emberrel vagy parkspcsolatban!


N

2017. máj. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!