Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni, hogy lehet megoldani, ha egy pár egyik tagja még tanul, ezért jóval kevesebb pénze van, mint a másiknak, aki dolgozik?

Figyelt kérdés
Vannak erről tapasztalatok? Hogy lehet azt megoldani, hogy a kevesebbet kereső nem engedhet meg magának dolgokat, de nem akarja elfogadni, hpgy a másik többet fizessen egy-egy programnál, mert ez nem igazságos?
2017. máj. 30. 18:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: dolgozik, amikor tud a tanuló, de haza kell adnia, mert az édesanyja egyedül neveli, ezért nincs plusz pénze
2017. máj. 30. 18:48
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmit, ez így oké szerintem.
2017. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Partnerek vagytok elvileg, nem csak dugotarsak, hogy igy-ugy kihasznalnatok a masikat. Lesz meg sok ilyen idoszak az eletben egy komoly kapcsolatban, tekintve, hogy eleg ritka az, hogy mindenki egesz eleteben jo fizetesert (egyforma fizetesert plane) ugyanott dolgozzon, felesleges ebbol feszultseget generalni. Ha elvisz vacsorazni vagy meghiv ide oda, attol te miert hasznalnad ki? Szivbol adja, szeretetbol es azert mert veled akarja ezeket az elmenyeket megelni. Forditott helyzetben neked is eleg irritalo lenne egy ido utan, hogy a masik folyton ezen van fenn akadva, amikor te csak osszevissza el akartal menni egy napot strandolni vele mondjuk.
2017. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Több szàz ilyen kapcsolat van. Àltalàban a lány tanul a pasi dolgozik. A làny lediplomázik és ő is be tud szàllni az anyagiakba.
2017. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatba mindkét fél azt teszi bele amit tud. Miért ne lenne igazságos, ha ő többet fizet, mikor neked nincs pénzed?

Egész életedben úgy fogsz párt keresni, hogy max 50 ezer lehet csak a fizetesetek között a különbség valamelyik fél javára?

2017. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nehéz dolgokat elfogadni, nem akarnám, hogy költsenek rám, nem igazságos
2017. máj. 30. 19:02
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Rendben, akkor szakits a paroddal, es keress valakit, aki fillerre kimeri a McDonald'sban elkoltott vacsora mekcsikenjei aranak felet, es maximum 5 forinttal keres tobbet nalad, amibol egy forintot nem osztana meg veled. Mert az nem igazsagos, es eljetek boldogsagban :). Egyeb kerdes?
2017. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

detto ugyanez a kérdés...



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..


egy párkapcsolat az nem kft. - jobb, ha szerelemre épül.

2017. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8.: nem kft, de nem akarom kihasználni, éppen ezért nem hagyom, hogy többet fizessen
2017. máj. 30. 19:44
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen helyzetben.


Én 30 évesen jó munkahellyel, Ő 22 évesen egyetemi tanulmányokkal.


Meg tudtuk beszélni, hogy én fizetek, hogy ez nem gond, hogy ez nem egyoldalú, és majd lesz másként is. Apró figyelmességeket fizetett ő (egy csoki, egy fagyi), de amikor elmentünk valahova 400km, plusz a program, akkor nem vártam el, hogy a végén az egy hétvégére elköltse a 2 havi ösztöndíját, hogy felesben legyen a mérleg.

2017. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!