Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én vagyok a hülye hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Squish kérdése:

Most én vagyok a hülye hogy rosszul érzem magam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm úgy kb. két-három hónapja. Egyikünknek se volt előtte egy ideje már normális párkapcsolata, és nagyon szeretjük egymást, viszont szégyenletes dolgot csinaltam: beleneztem az üzeneteibe fb-n, először tényleg csak véletlenül nyitottam meg az ő cuccát, aztán meg bevallom, szándékosan. Mesélte hogy a volt barátjával valamikor tavaly találkoztak utoljára, bla bla bla, ehelyett azt láttam hogy megint beszélgetnek, illetve amit az én drágám elfelejtett mondani hogy a tél folyamán többször szexeltek, az üzenetekből ez derült ki, annak ellenére hogy direkt kérdeztem, hogy volt-e valaha vele hasonló (mivel sokmindent megbeszélünk, ja és akkor én még nem voltam vele együtt.) Hazudott nekem, és most nagyon hülyén érzem magam, mert szeretem őt, de mintha elvesztettem volna a bizalmamat iránta, és fogalmam sincs mit érezzek, mert egyrészt nem akarom neki elmondani hogy belenéztem az üzeneteibe, mivel nem szeretném ha bármi gondunk lenne, másrészt viszont nem tudok rá normálisan nézni mindig mivel tudom hogy hazudott, és borzasztóan fáj hogy nem őszinte velem. Én vagyok a hülye hogy rosszul érzem magam? Az a baj hogy amúgy baromira szeretem, és fogalmam sincs hogy miért nem őszinte velem. Mi a túrót csináljak?
2017. máj. 31. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

"mivel nem szeretném ha bármi gondunk lenne, " - aha!

De van.

Ez nem feledékenység, ez egyenes, direkt hazugság (azt se tudom, mire volt jó?) - én nem maradnék ilyen emberrel, soha nem is maradtam.

2017. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Nézd, nem volt szép hogy elolvastad az üzenetét ez tény. Viszont a tapasztalatok azt mutatják, aki egyszer hazudik, az máskor is fog.

Annó, nekem is volt egy ilyen esetem (azóta már nem csak egy, de akkor elhittem), szóval megnéztem a barátom üzenetét egy közös haverunkkal, aki tudom hogy utált. Soha nek felejtem el, hogy mit láttam, mit írt a drága kis barátom rólam. Maradjunk annyiban, hogy ketten szidtak... Szakítottam vele azonnal, majd szép lassan visszakönyörögte magát, blabla. Hittem neki, hinni akartam. Aztán rá kellett döbbenem, hogy nem csak nem hagyta abba, betegesen hazudozóvá vált. Nemcsak velem, hanem másokkal is ezt csinálta.

Most nem azt mondom, hogy a barátnőd is ilyen lesz, de aki ilyenben hazudik, az szerintem máskor is fog.

Szerintem beszélj vele, valld be hogy megnézted, kérj elnézést, de azért vond kérdőre őt is!

2017. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, végülis ez télen történt most meg beléptünk a nyárba. :/

Nem tudom mennyire jogos így, hiszen ez még azelőtt volt, hogy összejöttetek. Lehet, neki isvolt egy ilyen időszaka, botlása, hogy még az exével kavargatott akkoriban egy ideig és azért nem vallotta be neked, hogy ne kerekedjen pl ilyen érézsed belőle.

Ettől még igaz lehet, hogy tavaly találkoztak utóljára. Szerintem most ne robbanj hirtelen, próbálj meg lecsillapodni, mert tudod a harag nem jó tanácsadó.

A lány részéről szerintem nem volt szép, hogy kamuzott neked, de ha azt nézed, mikor ez történt, ti még nem voltatok együtt.

Én a helyedben most nem szólnék semmit, csak szúrópróba szerűen bele lesnék a beszélgetésbe időnként.

Amúgy ez a módszer nem túl szép dolog, de vannak kivételes esetek, amilyen ez is.

Aztán ha ezidő alatt kiszúrsz valamit, akkor hagyni kell, szakítani... de az is meglehet, hogy tényleg csak váltanak olykor pár szót és ennyi. Ezért meg fölösleges akkor agyalni és szakítani!

2017. máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Nézd a legtöbb ember hazudik.

Hogy milyen szinten az változó.

Én azt csinálnám hogy később is belepillantanék a facebookjába, pár hónapon keresztül, hogy miként irkálnak.

Nyilván ha olyat ami nem tettszik akkor lapát!

2017. máj. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Inkább csak figyelj rá, hazudik-e még vagy esetleg másban. Nagyon nincs értelme ezt felhoznod, mert nem tartozik elszámolni, mit csinált előtted. Az, hogy hazudott, más lapra tartozik. Ezért figyelj.

30/f

2017. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Abban igazatok van hogy nincs elszamolnivaloja Előttem. Őszintén nem is az faj hogy mit csinált előtte mert nyilvánvalóan nekem is voltak ilyen olyan kapcsolataim az faj hogy hazudott. Ezért erzem magam hülyén :D én alapvetoen oszinte vagyok mindent elmondok neki mindegy miaz csak ezt nem volt képem meg mert szégyellem magam hogy belenéztem az uzeneteibe es fosok hogy o ezt a bizalom hianyakent konyvelne el ami amugy jogos is mert kicsit most ketkedek.
2017. máj. 31. 12:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze nyilván nem szép, hogy hazudott, de lehet, hogy szégyelli magát miatta. Egyébként ha akkor, amikor kérdezted tőle bevallja, akkor minden rendben lett volna, vagy azért akkor is csalódtál volna benne kicsit? Lehet, hogy félt, hogy az utóbbi, ezért nem vallotta be. Nem mentegetni akarom őt, csak rávilágítani arra, hogy nem biztos, hogy azért hazudott, mert amúgy egy megbízhatatlan r*ngyó. Ugyanúgy neked is van vaj a füled mögött, mert kaptál engedélyt arra, hogy elolvasd az üzeneteit? Én leülnék vele, töredelmesen bocsánatkérve bevallanám, hogy elolvastam az üzeneteit, de azt is, hogy furcsállom a hazugságát. Lehet, hogy nagy veszekedés lesz belőle, de ha értelmesen megbeszélitek, akkor egy őszintébb kapcsolat következhet. De hogy sunyiban tovább olvasgasd az üzeneteit, te jó ég...
2017. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazad van. Max leülök vele es beszelunk de én sem akarok tovabb sunyulni. Ha elmondta volna h mi volt egy szot se szoltam volna nekem az szamit hogy oszinte legyen. Pl én is elmondtam neki hogy összefutottam egy exszel mielott nekiálltunk randizni. :D
2017. máj. 31. 12:39
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, hogy csinálta-e. Ha ezt válaszolja, hogy "nem", akkor meg lehet mondani, hogy beleolvastál az üzeneteibe, és ott nem ezt írtad. "Csúnyán a szemembe hazudtál, így semmi értelme a kapcsolatunknak, ha még őszinte sem vagy."

Tudom lepontoztok most, de én nem tudnék így élni, hogy a szemembe hazudnak. Egyszerűen hiányozna a kölcsönös tisztelet, megbecsülés és őszinteség.

2017. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg el fogod szúrni, ha most neki állsz... De te tudod... hajrá!
2017. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!