Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen kapcsolatból ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kapcsolatból ti hogy tudnátok kilépni?

Figyelt kérdés
Adott egy város,ahonnan nem szeretnék elköltözni,sokszor laktam más helyen.Adott egy párkapcsolat,ami haldoklik,de nem bírunk elszakadni.Ő főképp az érzelmei miatt.Én kisebb részt érzelmek,nagyobb részt ez miatt :nem nagy város,vannak személynevek amiket mindenki ismer,ez általában így szokott lenni,az a fajta brigád akik már mindent csináltak életükben,és mivel nekem is hasonló gondolkozásom volt az élettel kapcsolatban,így már 15 éve ismerem őket,nem barátok vagyunk,csak ismerősök.Adott élethelyzetekben mindig összefutottam velük.A párommal 3éve vagyunk együtt,ő is ide tartozik,mindenki ismeri.És itt kezdődik a gond.Az egész kapcsolat átfonja az egész életemet,tök mindegy hova megyek,zöldséges,stb,úgy tartanak számon mint az X.Y. barátnője,mert a barátom jó spanja az üzlet tulajának,meg mindenkinek.De azt érzem,én közben más lettem,szeretnék normális dolgokat is csinálni,pl. kirándulni az erdőben,kiállításra menni,vagy egyéb rendezvényekre,tehát valami snassz értelmes dolgot,amit eddig én se akartam,de így 30-on felül már szeretnék.A biztonságot mindig is kerestem,mert nem ismerem az apámat,nagyon rokonom sincs,se igaz barátaim,és úgy gondoltam ez a férfi mindenkitől megvéd,támaszom lesz.De mivel sok a nézeteltérés,azt nem tudom hogyan ismerkedjek meg mással.Az a téveszmém,hogy ha nem ebből a körből való,nem tud biztonságot nyújtani nekem.Összejövök vele,szétveri a mostani barátom pl. ha meglátja valahol.Na ez nem hiányzik.És ott van az is,hogy nem lenne képem nagyon sok helyre bemenni egy új pasival.Ebben az élethelyzetben ti hogy oldanátok meg a szakítást,ha a kapcsolat minden szála mindennel egybefügg ? Költözés lehetetlen.
2017. máj. 31. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

30 felett vagy.kezdj új életet. Mi az, hogy nem mersz bemenni valahová más pasival?


Mit mondjunk? Nem léphetünk helyetted. Most akkor egész életedben ebben a posvanyban akarsz élni?


Ne másokkal foglalkozz, hanem magaddal.

2017. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szétveri a mostani barátod?

Ha jogosan számítasz ilyen eseményre, akkor még egy ok, hogy lépj le.

2017. máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Legkozelebb ne a helyi getto kiralyaval ismerkedj.
2017. máj. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

".Az a téveszmém,hogy ha nem ebből a körből való,nem tud biztonságot nyújtani nekem.Összejövök vele,szétveri a mostani barátom pl. ha meglátja valahol..."


- Hát ez mi? Ez valóban téveszme. Akkor mondjuk ne egy 2 iq-ssal gyere össze, miért verné szét valaki, csak azért mert történetesen az exed?... Hogy jött ez nálad?



"És ott van az is,hogy nem lenne képem nagyon sok helyre bemenni egy új pasival.Ebben az élethelyzetben ti hogy oldanátok meg a szakítást,ha a kapcsolat minden szála mindennel egybefügg ? "


Egyszerűen a te problémád az, hogy végtelenül túlbonyolítod. Mi lenne?

Minden csak időleges: szakítasz, majd ha később összejössz valakivel, max az elején beszélnek róla- mit ahogy faluhelyen mindenkiről, mégis szakítanak és jönnek össze párok faluhelyen is-.


Egyébként ez max 1-2 hétig tart. Mindenkivel megesik. Nem kell itt összeérnek a szálak meg mittudomén mivel jönni. 1 év múlva pl már a kutyát sem fogod érdekelni ilyen szempontból, csak te hiszed, hogy az embereket ennyire érdekli az életed. Szóval kár ezen filózni.

2017. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező te gyenge,befolyásolható és hülye vagy!!!!Nem sértésnek szánom!!!


Minél hamarabb hagyd abba ezt a kapcsolatot és hagyd ott azt a fertőt.

2017. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először csak szakíts. Járj el egyedül. Tarts szünetet. Nem kell rögtön bepasizni, akkor a pletyka is kevesebb lesz. Nyugodtan emelt fejjel bemehetsz akárhova egyedül. Aztán ha lehiggadtak a kedélyek, meg te is lenyugodtál kicsit, hidd el nem lesz nehéz tiszta lappal új kapcsolatot kezdened.
2017. jún. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!