Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom kedd óta megbolondult....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kedd óta megbolondult. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Péntektől vasárnapig tudunk találkozni, meg néha hétköznap, de ez változó.

Hétfőn együtt voltunk, és alig akart tőlem elszakadni(ő a fiú). Nagyon maga alatt volt, felhívott az iskolából is(kollégista), hogy nagyon rossz a kedve.

Majd kedtől kezdve iszonyatosan bunkó velem. Felhív napi 4-5x telefonon, és iszonyat bunkó, beleköt mindenbe amit mondok, és egyfolytában azt mondogatja, hogy jönne már haza.

Rákérdeztem mi a baja, mert ez így nagyon rossz, hogy egész nap azt kapom, hogy milyen unalmas amit mondok, meg stb, és azt mondja nincs semmi baja csak jönne haza.

Létezik, hogy azért ilyen rideg velem meg bunkó, mert hiányzom neki?

Hiába beszélném meg vele, nem hajlik felé. Elkezdtem mesélni neki itthon egy dologról, mire közölte, bunkón, hogy kitalálom, megint ez lesz a téma.

Mondom ha annyira untatlak ne hívj és nem mesélek.

Aztán bocsánatot kért, de azóta is ilyen.

Elmondása szerint utál bent lenni.


2017. jún. 1. 12:59
 1/5 acelsziv ***** válasza:
100%
Akkor se rajtad verje le. Közöld vele, hogy nem vagy a püfölő bábja. És nem kötelező együtt lennetek ha nem képes kulturáltan viselkedni.
2017. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kihat rá, hogy nem érzi jól magát bent. De ez nem jogosítja fel arra, hogy bunkó legyen veled. Az, hogy hol tanul, az az ő döntése. Ha nem szereti, akkor neki kell változtatnia és nem a környezetén vezetni le a feszültséget.
2017. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előzőek jól mondják; az a szitu, hogy mivel te állsz hozzá legközelebb, rajtad vezeti le a feszültséget, hiszen úgy van vele, hogy te úgyis ott vagy neki, megérted a dolgot. Csak épp abba nem gondol bele, ez mennyire bánt téged.

Helyedben megmondanám neki a következő ilyennél, hogy jó, ha nem képes velem normálisan beszélni, akkor én most szépen leteszem a telefont, ma már nem beszélünk, és akkor hívjon következőleg ha elgondolkodott azon, hogy ez normális-e így, illetve felfogja hogy ez engem bánt és ne úgy kezeljen mint egy kutyát.

2017. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos régen én is csináltam ilyet. Az a helyzet, hogy a saját frusztrációmat vezettem le azon, akit szerettem...hiba volt, most már megtanultam kezelni az ilyen helyzeteket. Ő még nem...
2017. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszak... Sajnos a stresszt az ember e hozzá legközelebb állókon vezeti le.
2017. jún. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!