Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg hisztis lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg hisztis lennék mert elvárom, hogy legalább szóljon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal 14 éve vagyunk együtt. A kis hülyeségeket leszámítva viszonylag jól megvagyunk, nem jellemző ránk a nagy veszekedés.


Tegnap úgy volt, hogy munka után hazajön és elmegyünk valamerre, de idő közben hívta a haverja akinek szerelmi bánata volt, hogy igyanak meg 1-2 sört. Nem szóltam semmit, gondoltam menjen, úgyis mondta hogy 11-re hazaér, mert ma utaznánk le vidékre kikapcsolódni egy kicsit. Amikor odaért a helyszínre kitalálta, hogy menjek én is, de mondtam hogy nekem semmi kedvem, be kellett pakolnom a cuccokat, fáradt is voltam meló után. Mondtam neki, hogy szívesen lemegyek elé kocsival 11-re, csak szóljon hogy mikor induljak. Vártam egészen éjfélig hogy hív, majd felhívtam hogy mi legyen. Mondta, hogy maradnának még egy kicsit, de várjam meg és bepakolunk együtt.

Itt már kezdett felmenni az agyvizem, hiszen este 9-től már tudtam volna aludni olyan hulla fáradt voltam, de megvártam azt a "2 órát", hogy ne kelljen gyalog hazajönnie.

Gondoltam egy kis várakozásba még nem halok bele, de hajnali 2 kor már kezdtem nyűgös lenni, amikor is közölte, hogy majd jön ha végeztek.


Nyilván nem tudtam már aludni mert átestem a holtpontom és ideges is voltam amiatt hogy így kibabrált velem. Így elgurult a gyógyszerem és nagyon kiosztottam. Hajnali fél 5kor esett haza, én nem aludtam azóta se semmit, mert már nem tudok, de ő legalább azóta alszik.

Próbált velem jópofizni hajnalban, de elhajtottam a francba és mondtam neki, hogy kerüljön el ha jót akar.


Gondolom így nem megyünk le vidékre a barátokhoz, kb délben fog felkelni amikor nekem már semmi kedvem nem lesz útnak indulni.

És szokás szerint nem fogja érteni hogy mi a bajom.


Nők! Vagy akár férfiak! Tényleg én reagálom túl hogy úgy erzem ilyenkor, hogy sz.@rba se vesznek vagy azért nem vagyok teljesen hülye?

Hogy rendezitek le az ilyen konfliktust?

Az a baj, hogy nem tudok jópofizni, még mindig úgy érzem hogy mindjárt felrobbanok.



2017. jún. 3. 08:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Ugyanígy. Én mindig pontos vagyok, a legdurvább késésem azt hiszem 10 perc volt az is azért, mert lerobbant a busz. Mindig tartom magam a megbeszéltekhez és ezt várom el másoktól is. Utálom a megbízhatatlan embereket és a páromtól sem tolerálom. Ezért is esik nehezemre hozzászólni és ma hajnalban sikerült neki kihoznia belőlem, hogy olyan stílusban és olyanokat mondjak amilyet nem szoktam és nem is szeretem annál akit szeretek. Félek hogy ezek miatt kezdek nagyon eltávolodni.

2017. jún. 3. 11:02
 12/15 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok.. Azért ha ez már éket tud verni közétek, akkor komolyabb problémák is vannak... vagy van valami más probléma és ez volt a hab a tortára... :/
2017. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 14 évben hogy tudtad kezelni ha most ennyire kiakaszt?
2017. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy alapvetően toleráns, béketűrő és nyugodt ember vagyok. Általában próbálok szépen szólni vagy nem szólni, hogy ne legyen vita. Csak eljött az a pont, hogy betelt a pohár és elegem lett. Tudom, en szúrtam el mert ha az elején szólok mindenért ami nem tetszik akkor most nem kapnám meg, hogy mitől lettem ilyen hisztis.

Más probléma nincs, igazából úgy érzem sokszor hagyott cserben és "vert át", így megingott a bizalmam felé.

2017. jún. 3. 11:21
 15/15 anonim ***** válasza:
22%
Ha tudod, hogy hajlamos ilyesmire - az en parom is ilyen, "csak egy sor" aztan hajnali 2-kor er haza - ahhoz azert hozzaszokhattal volna 14 ev alatt. Biztos nem ez volt az elso ilyen eset. Persze szolhatott volna, de neked sem kell martirkodni hogy jaj megvarlak, aztan meg hisztizel neki. Lefekudhettel volna aludni, aztan majd jon amikor akar.
2017. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!