Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztis vagyok, ha rákérdezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis vagyok, ha rákérdezek kivel beszél hajnalban facebookon?

Figyelt kérdés

Engem arra neveltek, ha valami baj van nyugodtan kérdezzek rá. Ne hisztizzek, kérdezzek.

A párom(21/F) nagyon sokat facebookozik, de nem egyfolytában, hanem óránként felnéz telefonról.

Múltkor a boltban voltunk, és neki akartam venni valamit. Kérdeztem, hogy mit kér, mire ő nagyban nyomkodta a telóját és nem válaszolt. Rákérdeztem, hogy ha nem gond megmondaná mi ilyen fontos? A válasza az volt, így kerek-perec: titok.

Tegnap pedig éjfél fele értünk haza. Családi programon voltunk. Ő még nem volt álmos, filmezni akart, mondtam jó. Hajnali egykor, a film előtt még közölte, hogy ha nem gond leírna egy fontos üzenetet facebookon.

Ma gyereknapon voltunk, és ott is mondta, hogy ha nem gond leírna egy üzenetet. Utána 10 percenként nézett rá a telefonjára, én meg rákérdeztem, hogy: "Drágám, ez tényleg ilyen fontos?"-mire ő vonta a száját és közölte hogy csak ez meg az volt.

Nem értem, mi ilyen kimondhatatlanul fontos.

Még a párom előtt, régesrég randiztam egy sráccal, az is ezt csinálta a randi közben, sőt, még a randi előtt magától értetődőnek vette, hogy ő írt facebookon, hogy késni fog, és én azt tuti ott nézem meg és nem sms-t írt. Mikor közöltem vele, hogy hát nekem nincs mobilnetem, a szemeit meresztette.

Na de a lényeg: a párom ki van borulva, hogy én folyton kérdezgetem. Ha új lány ismerőse van megkérdezem, honnan ismeri. Miért baj ez?

Ez tényleg ellenőrizgetés? Heti 4 új lány ismerőse van, ha nem több. Természetesen érdekel, honnan. (Fiú iskolába jár, a szakon 2 lány van és rengeteg fiú. Sőt úgy sacper az egész iskolában 10% lány 90% fiú).


2017. máj. 28. 21:20
1 2
 1/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
89%

Nem. Másodhegedűs. De idővel betellik a pohár és akkor észre fogod venni.


Azt megpróbálhatod, hogy megbeszélitek, hogy akkor lógjon facén amikor nem veled van. 24 óra van ossza be. Amikor vele vagy te vagy az első. Ha nem tartja be, egyértelműen függő. Nem tudsz mit tenni. Ha betartja de nagyon frusztrált... akkor is függő. Szintén szívás.

Ha be tudja tartani és nem frusztrált akkor még fel is fedezheti hogy van egy csaja aki szereti és valós.


Sok sikert!

2017. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
szerezz mobilnetet és nem fogsz ilyeneken gondolni mert te is fenn lógsz az fb-én. ne maradj le a világtól:)
2017. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
A barátod random lányokat jelöl be és velük beszélget. Nyilvánvalóan függő, és ez veled szemben is nagy tiszteletlenség. Akkor is, ha éppen nem együtt vagytok.
2017. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tuti hogy lànyokkal beszél,és még csak nem is titkolja..nem mond konkrétat csak le akar ràzni.

És az sem zavarja ha megharagszol vagy neked ez rosszul esik,nyilvàn nem érdekled és nem vagy érdekes a szàmàra.

2017. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Én nem lennék olyan férfival együtt, aki ennyire függ a telefonjától, és hisztiek veszi azt, ha megkérdezem, miért nyomkodja annyira a telefont. Ha azt látom, hogy valakit leköt valami nagyon, akkor szerintem természetesz, hogy kíváncsi vagyok, mi ilyen érdekes.
2017. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Heti négy lányismerőse csak úgy lehet, ha ő jelölget be boldog boldogtalant.

Ne haragudj, hogy megkérdezem, de neked egy ilyen emberbe mi a vonzó?

Csak érdekel, mert ahogy leírtad, egy szürke nulla majom gyerekről van szó aki eléldegél a saját kis világában.

2017. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
+n
2017. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem csodálkoznék azon sem, ha már félreqrt volna. Vaj van a füle mögött.
2017. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sztem flörtölget màs csajokkal és persze hogy azt mondja hogy titok mert màr nem tudna mit hazudni mert ugy is lebukna !Ez tiszta sor addig leszel jó neki ameddig nem talàl màs csajt !
2017. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Én nem szoktam facebookozni. Járunk?
2017. máj. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!