Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, ha rosszul esik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha rosszul esik, hogy nélkülem megy strandra a haverjával?

Figyelt kérdés

Persze nem hisztizek neki ha nélkülem megy inni,meg nélkülem tervezi a hétvégét.

De ez most olyam eset,hogy legszivesebbem elsírnám magam.

Hetek óta nem tudtunk együtt lenni mert nekis nekem is nagyons sok dolgunk volt,tanulás,munka,tanulás munka...

Pár napja műtötték meg a ...mellemet(daganat miatt)

Szerecsnére nem viselt meg annyira, nem is fáj elviselhetetlenül.


Azért is vagyok depis,mert még nem lakunk együtt.

És arra számítottam,majd körül fog ugrálni,sülve főve együtt eszünk a hltvégén,esetleg megkérdezi tőlem hogy vagyok,legalább érdeklődne.. De semmi. Műtét után bejött a kórházba,akkor megszeretgetett De ennyi

Nem is találkoztunk azóta,elment piálni (amit jól tett,ünnepelte a sikerét.) Csak arraszámîottam,utána már meglátogat,rám is szán időt

Ehelyett strandra megy, nem is esett le neki,hogy én nem mehetek.(bár szerintem lehet nem is velem akart,nem tiszta)

Miután elmagyaráztam neki hogy nem érhet víz,azt mondta hogy akkor menjek oda ma hozzá és majd holnap mikor strandol menjek haza...

(1órás buszozás,félórás séta mire kijutnék hozzájuk)

Nem fogja fel,ho gy most kímélni kéne magamat?


Persze nem hisztiztem neki, de ilyenkor egy kis babusgatást elvárhat az emebre a párjától,vagy nem?

Lehet én vagyok az id.ióta



2017. jún. 3. 11:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást és erőt kívánok a felépüléshez! Ő egy gyökér, igazi férfi ilyenkor a partnere minden rezdülését fugyeli, ápolja, babusgatja a nőt. 😊
2017. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Annak fényében, hogy most műtöttek sztem jogosan esik rosszul hogy ennyire nem törődik veled. Én azon is elgondolkoznék, hogy szeret-e igazán. Én még akkor is ott ülök a barátnőm ágya mellett mikor csak megfázott és csinálom neki a teát, adom a gyógyszert és együtt filmezünk. Sztem ez teljesen természetes. Hát ha ilyen komolyabb műtéte lenne, akkor baromira aggódnék érte és mindent megtennék hogy eltereljem a figyelmét és támogassam őt a gyógyulásban. Nekem olyan érzésem van hogy a barátod még elég éretlen, meg nem érzi a dolgok súlyát. De az is lehet nem elég erősek az érzelmei irántad. Minden esetre jobbulást kívánok!
2017. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Miért pontozod le aki negatív kritikát ír a kérdésedre.

Úgy kellett volna akkor feltenned, hogy "miért van igazam", és simán csak ignorálom.

Egy tapadós, ragadós rágó vagy az ember cipőjének a talpán emberileg. Ocsmány.

2017. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Ulj fel a buszra es menjel ne nyavajogjal
2017. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Még az első válaszolót se pontoztam le :)

Max akivel egyetértek,rákattitok h hasznos, de egy válaszolót se pontpztam le.

Ha megnyugtat

2017. jún. 3. 13:58
 16/18 A kérdező kommentje:

Megemlítettem neki, de ettől féltem, a realciójától.

Hogy feleslegesen duzzogok, mert a belét is kidolgozzta ebben a hónapban.

Kár volt megemlitenem, én érzem hibásnak magam mégjobbam,hogy vágyok a társaságára..

Mintha nagy kérés lenne

2017. jún. 3. 14:52
 17/18 anonim ***** válasza:
Sztem éretlen agyú pasival van dolgod !Mégha nem is szeret akkor is legalabb a minimum hogy azt mondja neked hogy ha bàrmi baj van akkor szolj nyugodtan és foglalkozik veled annyira hogy érezd hogy nem vagy egyedül a neh3z helyzetben!
2017. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Elso oldalrol vagyok akihez hazajott a parja.

Meg most mihamarabb szabadulj meg tole. Ha babat szulsz, az ilyen tipusu ferfi lesz aki teljesen magadra hagy.

2017. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!