Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád a párod ha utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a párod ha utána teljesen egyedül maradnál?

Figyelt kérdés

A páromat kb. egy évvel ezelőtt ismertem meg, 8 hónapja vagyunk együtt. Az első 2 hónap egész jól telt vele de aztán kiderült hogy folyamatosan megcsalt az első perctől kezdve. Sok gondolkozás után úgy döntöttem megbocsátok neki de csak azzal a feltétellel ha megszakítja a kapcsolatot a másik lánnyal. Ő ebbe látszólag beleegyezett. Eltelt pár hónap mire rájöttem hogy nem vetett véget a viszonyának, sőt már két lánynak is csapta a szelet nem csak egynek. Én adni akartam neki egy utolsó esélyt ha tényleg véget vet a másik két lánnyal folytatott viszonyával de közölte hogy erre Ő nem hajlandó és szakított velem.

Viszont más gondok is voltak a megcsaláson kívül. Sose foglalkozott velem kicsit se, mindig csak az saját gondjairól tudott beszélni, ha én akartam vele megosztani néhány dolgot mindig azt mondta hagyjam őt békén, nem érdekli mi van van velem. Sose vett nekem semmit, ellenben elvárta hogy az ételétől kezdve a cigijéig mindent kifizessek neki. Azért is pénzt kért tőlem ha az Ő házában aludtam havonta 2x kb. A haverjai is mindig fontosabbak voltak neki, simán lemondta a megbeszélt találkozónkat pár perccel előtte csak mert a barátja elhívta kocsmába, amiről utólag kideült hogy iszogatás helyett csajozás volt. És ilyen se egyszer történt.

A szakítás után egy hónapot töltöttünk külön, én nagyon rosszul viseltem a dolgot, Ő szokása szerint végig lányokkal szűrte össze a levet de valamiért mégis megkeresett hogy kezdjük újra. Mivel nagyon mélyen voltam a szakítás miatt, enni és aludni se tudtam, hánytam az idegességtől, ezért újra kezdtem vele hátha abbamarad ez az állapot. És úgy gondoltam még mindig jobb lesz elviselni a megcsalást és a megalázást amit tőle kapok mint tovább szenvedni a hiányától. Onnantól kezdve nyíltan elnéztem neki a megcsalást és szinte mindent szó nélkül hagytam ami bántott. De most elértem arra a pontra hogy úgy érzem nem bírom tovább elviselni a dolgait, idegesít hogy ennyire semmibe vesz, és kicsit se hálás azért a rengeteg lelki és anyagi támogatásért amit tőlem megkapott és még mindig megkap. Tudom hogy az én hibám hogy eltűrtem és nincs jogom keseregni miatta, de attól is félek hogyha elhagyom akkor bosszút áll rajtam miatta. A másik meg hogy nekem rajta kívül senkim sincsen, se barátaim se családom, teljesen egyedül maradnék összetörve az újabb szakítás miatt. Emiatt nem vagyok még teljesen biztos ebben az elhatározásban hogy elhagyom. Valamint még azt szeretném kérdezni hogy ha elhagynàm akkor egy pszichológus tudna segíteni feldolgoznom ezt a kapcsolatot? Volt aki kipróbálta és tényleg segített? Mert egyedül nem vagyok benne biztos hogy a mostani lelki állapotomban végig bírnám csinálni nélküle. És egyébként ha ez segít Én 20 éves vagyok, Ő 23.


2017. jún. 3. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Az egyetlenegy jó döntés, hogy kirugod ezt a fostalicskat. Ha úgy érzed, keress fel utána szakembert.
2017. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
össze se jöttem volna ilyen emberrel.
2017. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Putrisori mesék...

Komolyan képes vagy magad ilyen szinten alázni, csak azért, hogy néha fax legyen a lábad között?!

Ez nem szerelem. Részéről biztos nem. Csak tetszik neki, hogy te még fizetsz is a faxért.

Jól csinálja a csávó. Tudhat valamit.

2017. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
A leírást olvasva könnybe lábadt a szemem. Emberek, mégis létezik a nagybetűs, IGAZ SZERELEM! Ne adjátok fel, ti is rátalálhattok! :D
2017. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Alig egy évről beszélünk, de amit leírtál, az tíz évre is elegendő szemétség.

Társfüggőség, ezt így hívják. Olvasgass utána.

Neked kifejezetten nemhogy rosszat, de jót tenne az egyedüllét - meg kell tanulnod önálló egységként meghatározni magad, különben sosem lesz boldog párkapcsolatod.

Hajítsd ki a fenébe, ennél csak jobb lehet. A pszichológus is hasznos ötlet.

2017. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Hogyhogy nincsenek barátaid?

Miért nincsenek?



Pszichológus egymillió ok miatt kellene neked, nem csak a szakítás miatt. Arra egyértelműen igen a válasz! Segíteni te fogsz magadnak, nem a pszichológus neked, de elindít egy olyan úton, ami vezet is valahová, nem úgy, mint a mostani.


Ez pedig nem kapcsolat. Még viccnek is rossz.

2017. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha ilyen hülye vagy,hogy fizetsz azért, hogy nála aludj,meg is érdemled.Kicsit se tiszteled magadat és azért megy ilyen messzire.Ha lenne benned csak egy kevés tartás,rég kidobtad volna.
2017. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Ennyire nincs önbecsülesed?

Romalany vagy?

2017. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom, te hogy vagy vele, de egy ilyen emberrel én magányosabb lennék, mint egyedül egy lakatlan szigeten.
2017. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már azért is penzt kert ha nala aludtal...

Ez ki verte a biztositekot xd

Nagyon kevesre tartod magad. Dobd ki ezt a szemetet....

2017. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!