Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol ismerkedhet egy olyan 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhet egy olyan 40 éves férfi, aki nem akar szórakozóhelyre járni?

Figyelt kérdés

Az internetes társkereső oldalak eddig nem jöttek be, nem kaptam választ a leveleimre.

Konditerem kilőve, mert nem szeretem a sportot.

Kutyám nincs, nem akarok állatot.

A discóból pedig már kinőttem.

Inkább konzervatív ember vagyok, akinek az érzelmek számítanak. Tehát nem egyéjszakás kalandra keresnék párt, hanem tartós kapcsolatra, olyat, aki hagyja is hogy szeressék és igényli is ezt. És akivel közösen lehet megbeszélni dolgokat. Tehát nem csinos pénzéhes fiatal plázacica kell.


2010. máj. 17. 22:08
1 2
 11/12 anonim válasza:
buzłbárban
2010. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
És az szerinted nem szórakozóhely?
2010. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!