Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvassatok el kerlek? Fontos

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy mar fel eve van baratom nagyon szeretjuk egymast, jol megvagyunk kisebb veszekedes termesztetesen vannak. Az a baj hogy msn en keresztul sok szep dolgot tudok irni neki, olyanokat ami jol esik, de mikor ott vagyok hogy a szemebe mondjam akkor valamiert nem megy, pedig komolyan gondolom es erzem azokat amiket irok neki. Es megis mikor mondanom kellene akkor zavarba jovok nyekegeg, es kap el a siro gorcs. Nem tudom miert van ez kerlek segitsetek, mar meg emlitette h mondjam a szemebe is, ne csak irjam es igaza van de hogy tegyem?(L)
2010. máj. 18. 06:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne írd lö, oszt egyször csak kibököd édes jányom...
2010. máj. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. máj. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De mégis mi az oka annak,hogy a szemébe nem mered mondani? Szedd össze magad! :) Figyelj,ha msn-en el tudod neki mondani,akkor személyesen is! Ne izgulj!!
2010. máj. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha a google translate írta volna ezt a kérdést. Én nem értem.
2010. máj. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja tényleg olyan mintha,vmi netes fordító írta volna.
2010. máj. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Az a helyzet,hogy mar fel eve van baratom nagyon szeretjuk egymast, jol megvagyunk kisebb veszekedes termesztetesen vannak." Még csak fél éve vagytok együtt, de kisebb veszekedések már vannak??? Ez egyáltalán nem természetes, még ha sokan ilyen párkapcsolatban élnek is! Én biztos nem maradnék olyan partnerrel egy percig se, akivel MÁR félév után is vannak kisebb veszekedések. Ez nem lesz hosszú életű kapcsolat... Ezen elgondolkodnék a helyedben.


A kérdésedre válaszolva: Mindig csak először nehéz kimondani, aztán egyre könnyebb lesz. Az járjon a fejedben, hogy senki nem fogja helyetted kimondani, senki nem fog kinevetni érte, senki nem fog megvetni érte, ebbe nem lehet beleégni. Szép, szeretetteljes dolgot mondani valakinek, akit szeretsz, az egy nagyon felemelő és nagyon jó érzés, ami nem csak a másikét, de a Te napodat is feldobhatja. Nagyon rossz, ha az ember nem tudja kimondani, amit gondol, úgy hogy muszáj lesz megerőltetned magad.

2010. máj. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak a pont.Én se lennék veszekedős kapcsolatba.1éves kapcsolatom van,és még sosem volt se vita,se veszekedés köztünk!

Az internet nem a valóság...Talán azért nem mondod a szemébe,mert ő se mondaná.Csak képek vagytok egymásnak,ami a monitor mögül tökéletes,az életben meg nem!

2010. máj. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!