Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már soha nem fog megváltozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már soha nem fog megváltozni?

Figyelt kérdés
Párom 50 éves.Minimum 10 évet letagadhatna,sportol,miegymás.Viszont van 1 gond a kapcsolatunkban:a haverok,meg a kocsma.Valami gebasz van vele,mert még nem nőtt fel,vagy elérte a kapuzárási pánik,mert amúgy értelmes,ezt nem tudom eldönteni,de állandóan leragad ebben a közegben.Ha azt írja 20 perc múlva érkezek,az tuti 4-5 óra.Utána még írja hogy csak pár perc,ami ismét pár óra.Mi értelme van ennek nem tudom,mivel nincs számon kérve,nem kötelességből írja,de ez a mániája.Ettől meg kezdek idegrohamot kapni,mert olyan mintha folyamatosan hülyének nézne.Van más dolgom is,mint őt várni.Arra gondoltam hogy meg kellene leckéztetni valahogy,mert herótom van ettől,mivel ez valahol hazugság folyamatban,mintha vmi hárpia lennék,és ezért kellene ezt írni.Ti mit tanácsoltok ?
2017. jún. 5. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd neki vissza, hogy nem kell sietnie, te is elmentél a csajokkal kikapcsolódni. Talán leesik neki, hogy nem őt várod egész nap.
2017. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A párod már megélt egy emberöltőt. Miért változna most már bármiben is? Ezzel a hülyeségével együtt kell elfogadnod - megszoksz vagy megszöksz.
2017. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha mindig másokra várunk, sose jutunk előre...

Tehát, ha dolgod van, tedd azt....Este 7 kor vacsi és ő sehol, majd megoldja...ilyen egyszerű.


Bizonyára nem szeret otthon lenni, azért használ "női perceket" az érkezéshez...

2017. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazából azt tudom tanácsolni, hogy ne azt írja, hogy mikor érkezik, hiszen ennek meghatározására szemmel láthatólag képtelen -, hanem hogy hol jár és merre tart.


De leginkább elég, ha azt mondja reggel, hogy "majd jövök!" Oszt tényleg "majd jön".


Nem hazugság egyébként: őt egyszerűen nem az óra vezérli. (Hogy a saját szava sem, az már cikibb.)

2017. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!