Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem feltenetek ilyen helyzetben a baratnotoket sracok?

Figyelt kérdés

A baratnomet ket hettel ezelott este futaskor kovetni kezdte ket fiatal srac akik kezdetben csak beszologattak neki es utana megalitottak. A parom nagyon megijedt toluk, azt mondta az egyikuknek alkohol szaga volt es agresszivan kozeledtek fele, a magasabbik srac allitolag megszoritotta a kezet es ugy akarta megallitani, de nem tortent ezutan semmi, mert masok is voltak arra fele civilek es nem mertek jelenetet rendezni a fiuk. A csajom ugy jott haza mintha sokkot kapott volna, nagyon felt azt mondta a ket ficko nagyon gyorsan felvette vele a tempot es mar messzirol latta,hogy megfogjak allitani. Olyanokat mondtak neki,hogy "jo a se**d ri****c " " gyere velunk kocsikazni" meg mittudom en mar mit mondhattak, total zaklatott volt a baratnom csak ossze vissza beszelt, probaltam megnyugtatni.


A parom nem egy felos nyuszi tipus, de aggasztott,hogy ennyire a fraszt hoztak ra.


Kb este 8:30 korul szokott futni menni a hetvegen csak. En viszont nagyon feltem, mert ugyan azon a megszokott uton halad, arra azert keves ember jar. Kertem tole,hogy ne arra menjen, vagy menjen korabban, mert lenne ra lehetosege, de azt mondta nem lesz gond, mar megnyugodott, vigyaz majd magara. Kerdeztem,hogy megis hogyan? Erre mar nem tudott valaszolni, nagyon felelotlenul viselkedik..nem akarom beszabalyozni, de feltem ot. Tegnap este mondta el,hogy amugy ezeket a sracokat mar korabban latta arra fele, de akkor mas lanyokkal voltak, csak iszogattak, beszelgettek. Allitolag parszor mar elhaladt mellettuk minden gond nelkul. Erre csak jobban kiakadtam..nem tudom mit csinaljak, mert nem hallgat ram. Azt mondja o reagalta tul, nem akar gyava kukac lenni ne feltsem.

Skacok errol velemeny? Ti ha a helyemben lennetek? Mi a megoldas? Ti nem feltenetek a parotokat?


F


2017. jún. 5. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kísérd el futni. Akkor mindketten nyugodtak lesztek.
2017. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja igen ezt mondtam neki, de nem akarja,hogy vele menjek, mert tudja hogy csak o miatta mennek nem azert mert szeretek futni es igy nem akarja a tarsasagomat csak ugy erezne,hogy felugyelem ot. Korabban kerte hogy menjek vele futni, parszor voltam is, de nem szerettem..ezert is jonne most furcsan ki ha kisergetnem vagy barmi.
2017. jún. 5. 20:49
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

fussatok csak együtt

Szerintem komoly oka van félni.

2017. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kora reggel érdemes nyáron futni. Még nincs olyan meleg, de már világos van. Én is így szoktam, nyáron csak nagyon későn van már kellemes levegő...

Egyébként pedig paprikaspray nem árt ha van nála ha egyedül megy, sajnos manapság már nem hülyeség. Ettől függetlenül, legalább azt a részét próbálja meg megváltoztatni az útvonalának ahol ez az eset történt.

Persze, nem erőszakoskodhatsz, ha nem hajlandó rá akkor pedig valószínű azért, mert ezt az esetet leszámítva nincs rá oka.

2017. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Vettem neki paprikasprayt, de soha semmit nem visz magaval, se telefon, se viz se semmi es a sparyt nem tudna hova rakni. Ez a kifogas, nem akarok ezen veszekedni vele, de nem normalis ahogy gondolkodik. Reggel se akar futni, csak este..neki akkor jo.
2017. jún. 5. 21:21
 6/15 Költőnő? ***** válasza:
87%
Nem tudná hova rakni??? Könyörgöm egy aprócska dologról beszelünk, ami hasonló szituban kis túlzással akár életet is menthet. Egy zseb vagy övtáska azért nem egy bőrönd. A csajod hülye, ha így próbál maga és mások előtt bátrabbnak tűnni. Van a bátorság, ami néha jó és van a hülyeség, ami soha.
2017. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Miert van az,hogy mindig jon egy no aki csak ocsarolni tud,beszologat. Tanacsot kertem plussz velemenyt nem pedig Koltoi (haha ez jo) kerdeseket es minosetiest
2017. jún. 5. 21:42
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Koltono egyaltalan nem ocsarolta a baratnodet. A baratnod szimplan hulyen viselkedik. En sem ertem, hogy minek hoskodni feleslegesen, es minek kifogasokat keresni, hogy nem tudja hova rakni a paprikasparyt. Majd ha legkozelebb berangatjak a kocsiba, es haverokkal vegigmennek rajta parszor a sarki mezon, akkor utana majd fogja tudni hova tenni?

Ez nem jatek, esz, meg hoskodes kerdese...

2017. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Mi az, hogy nem tudja hova tenni? Ha olyan közelre megy futni, hogy vizet sem kell magával vinnie, akkor a kezében tartsa a spray-t! Nem a táska mélyébe süllyesztve kell vinni, hanem a veszélyes helyeken a kezében kell lennie (ebben az esetben futás közben).


Egyik rosszfiú sem fog addig várni, míg szépen előhalássza a táskájából, ha egyáltalán a sokktól eszébe jut.


Mondd már meg neki, hogy mennyire nincs képben a valódi világgal!

2017. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A futáson felül tanuljon meg pár önvédelmi fogást, különben cseszheti,ha utolérik.

Mininum ruházz be neki egy paprikaspray-re,nekem ősidők óta van.Hatudod,el is kísérheted futni.

2017. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!