Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha kiderülne, hogy a barátod előtted minden barátnőjének megkérte a kezét?

Figyelt kérdés

Nagyon meglepett amikor megtudtam és őszintén nem esik jól, hogy A barátom előttem minden exét eljegyezte .Egyébként "csak" 3 komoly kapcsolata volt, az elsőnek 2,5 év után, aztán 8(!) hónap után a következőnek és az előttem lévő lánynak az első évfordulójukon.Persze nem tőle tudom, ez is zavar.Meg nyilván az is, hogy velem 2 éve van együtt, komolynak érzem a kapcsolatunkat, de sose jött szóba az eljegyzés vagy az esküvő.Egyszer a tesója felhozta és hallottam, hogy azt mondta nincs pénze gyűrűre. Ez elég érdekes, főleg most hogy tudom előttem mindenkire azt hitte, hogy a Nagy Ő.

Egyébként nem akarom, hogy eljegyezzen, de amúgy is úgy tűnik nagyon félreismertem, mert eddig azt hittem messze állnak tőle ezek a dolog, hatalmasat tévedtem.


2017. jún. 5. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Az zavar, hogy őket megkérte vagy az, hogy téged nem?

Amúgy feltehetően nagyon szerelmes volt és nem racionális döntés alapján kérte meg a barátnői kezét, hanem fiatalkori szerelemből fakadóan.

2017. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem az lenne az első gondolatom, hogy akkoriban egy kis éretlen gyerek volt még, aki felnőttesdit akart játszani.

Nem látnék bele többet, felesleges. Ha hazasodni szeretnél vele, akkor vesd fel az ötletet. Ha nem, akkor hadd legyen már mindegy.

Hogy eddig erről miért nem beszélt, annak több oka is lehet, például az, hogy neki is ciki már az egész, vagy nem is fontos. Meg nem ismerlek titeket, de nem mindenki szeret lelkizni ilyen szinten, vagy csak a múltjáról nem szeret beszélni, de lehet, hogy te vagy az, aki nem szívesen hallgatja a régi szerelmi sztorikat, ez esetben is érthető, ha ezekről nem beszélt, de nem tudom.

2017. jún. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel azok a kapcsolatok véget értek,lehet hogy már óvatosabb,és legközelebb akkor fog eljegyezni valakit,ha sok ideig együtt lesz vele,és teljesen biztosnak gondolja.
2017. jún. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Valahol nekem is nyilván $zarul esne. De eszembe jutott egy ismerősöm esete is. (50+os férfiről van szó.)

6x nősült és vált el, a 7. nővel együtt éltek 12 évig, ezalatt többször mondta, nem veszi el, a statisztikái miatt. Mikor végül 12 év után úgy döntöttek, jó, mostmár összeházasodnak. Onnantól számítva kb 4 hónap múlva borult minden. Már nincsenek együtt...

2017. jún. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg szegény csávó igazi romantikus volt, hitt a házasságban. Ez az "igazi" egy baromság. Egyszerűen komolyan tervezett mindnyájukkal, ezt kifejezte ily módon is. De gyanítom, 3 alkalom után, miután mind kudarc volt, nem akarja még egyszer ezt a rémséget végigcsinálni. Talán rájött, hogy ostobaság az egész és elhamarkodott volt. De az legalább becsülhető, hogy komoly volt a szándéka, sok másik sráccal ellentétben. Picit gondold már át...

Lehet, ha most eléd állna egy gyűrűvel, 2 hét után szakítanál vele ki tudja miért, Ő meg ismét ott maradna hoppon.


26/F

2017. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos, sok esetben az eljegyzés (főleg ha egy éven belül megtörténik) nem arról szól, hogy már elég erős a kapcsolat ahhoz, hogy akár házasság is legyen belőle. Inkább arról szól, hogy így próbálják megerősíteni azt, ami alapból gyenge lábakon áll.


A környezetemben minden olyan kapcsolat tönkrement, ahol hamar megtörtént az eljegyzés.


A pároddal ezek lehetnek:

- végre felnőtt, megérett

- nem érzi úgy, hogy az eljegyzés 'mentheti' meg a kapcsolatot, és ha el is jegyez, az már komoly lesz, és szépen szeretné megoldani

- rossz ómennek gondolja az eljegyzést a rossz tapasztalatok miatt

- veled nem tervez hosszútávra - jó, ezt kétlem, ha amúgy minden rendben


21/L

2017. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!