Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után hogy viszonyuljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után hogy viszonyuljak a párom anyjához?

Figyelt kérdés
A párom anyukàjàt is meghívtuk magunkhoz főzésre ahol kb csak a családtagok voltak nàlunk meg tesom egyik haverja ennyi és ő pont kitalàta hogy akkor ő is csinàl főzést csak maguknàl oda engem nem hivott meg és még az nem is gond hogy ő csinàlt főzést hanem hogy pàrom segitett nekik és kiakasztotta páromat az anyja meg a rokonai és velem tök bunkón viselkedett!

2017. jún. 6. 07:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
62%

De mégis mi az, hogy csicskáztatja? Elküldte a boltba kenyérért? Vagy mi a szösz?


Nem reagálsz? Na bumm!! Most aztán keményen megbüntettél.

2017. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

A ma 17:18-assal értek egyet, emellett a kérdezö privát üzenetekben sértegeti a válaszolókat, ugyanolyan borzalmas helyesírással.

Szerintem sokkal okosabban tenné, ha hülye érdések kiírása helyett megtanulna rendesen írni, meg megtanulna normálisan viselkedni és nem itt élni ki a frusztrációját a valaszolókon.

2017. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Utolso akkor azt is mond màr el légyszives hogy küldtem olyan üzenetet privàtba hogy ne fàrasszatok ebbe mi a sértegetés elàrulnád !:DUgyhogy ez egy hatalmas öngól!Ezzel te is csak azt àrulod el magadrol hogy egy kicsivel sem vagy különb mint én !
2017. jún. 8. 18:09
 24/31 A kérdező kommentje:
Màsik szemében a szàlkàt a sajàtjàban a gerendàt sem làssa meg .Akinek nem inge ne vegye magàra .:D
2017. jún. 8. 18:11
 25/31 A kérdező kommentje:
17-es bocsi de ha picit is elgondolkodnátok azon hogy talàn nem a laptop vagy szàmitogépről irtam ahelyett ti fikàztok folyamatosan !Akkor ne is vàrjàtok el hogy megalázkodjak olyam előtt mint pl az egyik értelmes vàlaszoló irta hogy értelmi foggyos !Ha ez nektek nem helyesíràsi hiba akkor csak gratulàlni tudok nektek !Bravo!:D
2017. jún. 8. 18:24
 26/31 A kérdező kommentje:
olyan*
2017. jún. 8. 18:29
 27/31 anonim ***** válasza:
79%

Jajj hagyjuk már ezt s telefonról való mentegetőzést. nagyon ódivatu, és nem is igaz. Telefonról is lehet normálisan érni. Én is arról vagyok. Az, hogy te sem fogalmazni nem tudsz, sem a betüket nem ismered, nem az okostelefonod tehet. Amúgy ahogy itt bemutatkoztál, a telefonod okosabb, mint te.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: hogy ha nekem ilyen lenne a menyjeletöltem mint te, én is elmarnám a fiamtól, de sürgősen.

2017. jún. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
írni, és nem érni. Bocs. Ezt én írtam el, nem a telefonom.
2017. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
27-es Na ne akard màr megâllapitani hogy milyen ember vagyok csak mert nem asszisztàlok a barmoknak köztük neked is !:D
2017. jún. 30. 22:44
 30/31 A kérdező kommentje:
28-as majd ha felidegesitenek akkor majd te is ezt mond !Bravó!
2017. jún. 30. 22:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!