Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti számítanátok esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti számítanátok esküvőre?

Figyelt kérdés
A párommal 1 és fél éve vagyunk együtt. Én 24 vagyok a párom 27.Az elején beszéltünk erről, hogy 1x mindketten szeretnénk eljegyzést és esküvőt, persze kellenek az anyagiak stb. érthető. Sose hozom szóba az eljegyzést, de már azért nem bánnam, ha komolyra fordítanánk a kapcsolatunkat. Egyik nap előhoztam és h ő szeretne 1-2 éven belül elvenni feleségül, de pénze nem lenne rá, h most lagzi beleférjen. Mondtam persze ez érthető. A minap pedig azzal jött, h venne egy motrot úgy 1 milla 550 ezerből. Nem akartam beleszólni, nem szóltam semmit, de ezek szerint lenne pénz... Meg amúgy is felesbe menne az lagzi. Akkor ne is vegyem komolyan, h "majd megkérem a kezedet" szöveget?
2017. jún. 6. 07:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
ne vedd komolyan. ezt csak azért mondta az elején, mert nem akarta hogy elhagyd mert mást akartok. nyilván nem fontos neki a házasság, ha nem arra akarja fordítani a pénzét.
2017. jún. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem várom el, h ő állja az egészet, természetesen fele-fele. Ezt tudja jól... :/ Egyre inkább az az érzésem, h csak áltat, azon pedig nem akarom magamat kapni, "elpazarolom" az éveimet aztán meg elhagy..
2017. jún. 6. 07:49
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvőt kevés pénzből is meg lehetne úszni,főleg ha felesben menne,úgyhogy ezek alapján én nem számítanék semmire a közeljövőben.
2017. jún. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, engem 5 év és egy gyerek után hagyott ott a drága exem, azóta felénk se néz. pedig ő is hitegetett, hogy elvesz, meg ilyen-olyan esküvőnk lesz. ezt csak azért mondják a pasik, hogy ne hagyjuk el őket. aki meg akarja kérni a kezed az meg is fogja, és nem kell majd 5 évet várnod rá.
2017. jún. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

ne reménykedj :D

amíg a motor előrébb áll attól, hogy megkérje a kezed, nem gondolja komolyan.

másfél év együtt ebben a korban kevés!

Egyáltalán együtt éltek?! mert ha még ki se próbáltátok az igazi együttélést marhanagy hülyeség az eljegyzés, kivéve ha úton a baba.

s

2017. jún. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem, még nem élünk együtt, de "csak úgy alapon" nem is tervezek senkivel semi, esetleg ha lesz valami "komolyabb elhatározása" mint az eljegyzés, akkor "kipróbáljuk" az együttélést. Heti 4x vagyunk egymásnál, talàn nem hiszitek el, de ismerem mindne jó és rossz tulajdonsàgát, szóval semmi új szerintem nem lenne.
2017. jún. 6. 08:03
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy aggódnod kéne. Mi is másfél éve vagyunk együtt, az eljegyzést, házasságot ő hozta fel, már fél év után. Azóta sokat költöttünk mindketten erre-arra, pedig lagzit sem szeretnénk, szóval nálunk csak a gyűrű, a házasság utáni családi vacsora, és egy fotózás kerülne pénzbe, mivel így tervezzük, ebben állapodtunk meg. Mindketten akarjuk, de mi sem élünk még együtt, addig pedig elhamarkodottnak érezném. Ő nem, szerinte bármi lesz, úgyis megoldjuk együtt. Egyszerűen még nem tartunk ott. Persze, nekem elültette a bogarat a fülembe, néha vágynék rá, de leginkább arra, hogy együtt aludjunk, és keljünk minden nap.

Szóval, attól, hogy vesz egy motort, még komolyan gondolhatja. Ellenben ha erőlteted, könnyen az agyára mehetsz, és meggondolhatja magát. Azt javaslom, inkább az összeköltözésre koncentráljatok elsőként, nézegessetek albérleteket, lépjétek meg. Utána egy kis jegelés, fél év, egy év, aztán hozd fel az eljegyzést, ha magától nem teszi. De semmiképp se vádlón, követelőzőn, csak vesd fel.

Én úgy tekintek erre, mint egy folyamatra, így pedig felesleges az x lépéssel későbbi történésen rugózni. Csak hagyom, hogy kiteljesedjen a kapcsolatunk, hasonlót javaslok neked is :)

2017. jún. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz, lenne új, lakva ismerszik meg jobban az ember. Hidd el egészen más.mint csak úgy egymásnál lógni x napot a héten.

Szerintem meg túl nagy jelentőséget fordítasz egy eljegyzésnek. Az ég.világon semmit nem jelent, nem lesz tőle se szorosabb, se komolyabb a kapcsolarotok, csak mert gyűrűt hordasz. Ok, jól esik az embernek a gesztus, de ennyi. Inkább az össze költözést kellene szoegalmazni, a többit majd utána meglátjátok.

2017. jún. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Lakva ismerszik meg az ember. Majd amikor a szaros gatyát kell bepakolni a gépbe, másképp tekintesz rá. Lehet, már annyira nem is fogsz vágyni az eljegyzésre. Fontos persze az elköteleződés, de vajon boldogabb lennél ezután?
2017. jún. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Lehet, h valamivel előrébb lennénk az együttéléssel. Viszont amit az egyik hozzászóló írt a gyűrűvel kapcsolatban azzal nem teljesen értek egyet. Mindenkiben mást vált ki az eljegyzés. Valaki szerint egy hétköznapi dolog és semmin se változtat, de sokaktól neg azt hallottam, h egészen más lett a kapcsolatuk, pozitív irányban :) Lehet aztán bennem sem fog több érzelmet kiváltani, de egy biztonságérzetet adna :/
2017. jún. 6. 08:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!