Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek problemat fog okozni parkapcsolat teren a hugomnak, hogy az az apja es a batyja, atlag feletti fizikummal rendelkeznek?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy ez befolyasolhatja abban, hogy mikent latja/gondolja ferfinak a ferfit, es nem ez a termeszetes, amit mi kepviselunk apammal. 10 eves a hugom.

2017. jún. 6. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mit takar az átlag feletti neked ?
2017. jún. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nyilván nem buta a húgod és nap mint nap találkozik emberekkel akik nincsenek úgy kigyúrva mint ti, így talán látja, hogy nem a ti fizikumotok az átlagos. Ettől független, ha eljön az ideje, lehet vele erről beszélni. Bizonyára nem fog megártani.

30/f

2017. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Mindketten hatalmas, kigyúrt állatok vagytok vagy mi? Lehet pont azért akar majd vékonyabb átlagos testű férfit mert addigra megunja, hogy folyamatosan víziló méretű férfiakat lát. De lehet leszbikus lesz, akkor úgyis mindegy.
2017. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2

De mi vagyunk a családja, és ez "nevelődik" belé. Nem csinálok nagy ügyet ebből, csak elgondolkodtam rajta.

#3

Vízíló... szopd fel magad.

2017. jún. 6. 13:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem függ össze szerintem a kettő. A belsőleges dolgok viszont igen.
2017. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jaj bocsánat nem akartam a testalkatodon tréfálkozni...

amúgy apukáddal testépítők vagytok vagy mi? Mert akkor garantálom hogy nem fog testépítővel járni mert megtanulja hogy testképzavaros és külsőségcentrikus mind. A legtöbb nő amúgy is utálja a kigyúrt pasikat, mert valóban undorítóak.

2017. jún. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Foleg azert gondolkodtam el ezen, mert van egy 17 eves hugom is, aki egy kigyurt gyerekkel jott most ossze, o neki az elso fiuja. Nem tudom, mennyire fugg ossze.
2017. jún. 6. 13:49
 8/13 A kérdező kommentje:

#6

Mi naturalban csinaljuk hobbibol. Nem vagyunk szornyek, de atlag feletti fizikumunk van. Apam regebb ota csinalja, mint en, az ot hatasara kezdtem el. :)

2017. jún. 6. 13:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lenne, nekem a dagadt, extrém szőrös, seggdugó emberek jönnének be.
2017. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor viszont ne aggódj. Lehet olyan hatása, hogy nem akar majd összejönni lusta, tohonya alakokkal, az meg jó.

Apukád is jó példát mutat neki, hogy nem a kanapén döglik sörrel a kezében mint a középkorú férfiak többsége.

2017. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!