Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szerelmes belém de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes belém de én meg nem tudnám szeretni őt, mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval egy aranyos lány igencsak belém zúgott de én sajnos ezt nem tudom viszonozni. Aranyos, szép meg normális de nem. A gond az, hogy én egy másik lányt szeretek aki most már nem akar tőlem semmit (hosszú történet) én viszont meghalok a fájdalomtól. Nagyon sajnálom szegényt, hogy lehet ugyanezt érzi irántam mint amit én érzek a másik leányzó iránt.

Hogyan segítsek neki, hogy túl lendüljön rajtam mert magamról tudom, hogy kínszenvedés az egész ha viszonzatlan és ha én ilyen nehezen bírom akkor lányokat meg még érzékenyebben érinti lelkileg.



2017. ápr. 14. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazan tudsz rajta segiteni,max annyival,hogy kerulod,es megszuntetsz vele minden kapcsolatot.
2017. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Van egy neked szimpatikus lány aki ugyan attól szenved mint te...mit tegyél...mondjuk csinálj egy hátraarcot és legyél boldog ? Különös ajándék ez az élettől nem ? :D

30/f

2017. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Az, hogy te ezt nem tudod viszonozni, azt jelenti, hogy mégsem szánt titeket egymásnak az ég. Én is nagyon szeretek valakit, aki sajnos nem táplál irántam érzelmeket, bár mi együtt voltunk hat hónapig. Szerintem az lenne a legjobb, ha minden kapcsolatot megszakítanál vele, mert ha lát téged, éltetni fogja benne az érzelmeket a látványod. Én teljesen ignoráltam az életemből a férfit, mert nem bírom elviselni még azt sem, hogy fotón lássam.
2017. ápr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Figyelj, ott a lány, aki szarik rád, és te utána mászkálsz, és ott van egy szép, kedves, odaadó lány, aki szeretne téged.

Bolond vagy, bocs.

Csak a hatalmas egód van romokban most, inkább olvass be a téged kirakó lánynak rendesen, hogy egy utolsó h. csa, és élvezd a mostani leányzóval az életet.

És figyelj rá, törődj vele, mert becsülendő.

(egy hasonló helyzetet megjárt pali)

2017. ápr. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

honnan tudod, h. szerelmes beléd, elmondta teljesen konkrétan, vagy csaj sejted?

adtál le neki olyan jeleket, amit félreérthetett, és amivel azt az érzést keltetted benne, h. te sem vagy közömbös iránta?

2017. ápr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tudom az tényleg ilyen "az élet szép" eset lenne ha összejönnék a lánnyal de nem tudok, és nincs is hatalmas egom ami romokba hever és amiatt. A másik lány akit én ( ő is 19 éves) szeretek az nagyon összetett és hosszú de az én hibám volt, hogy kirakott és ezt nem tudom feldolgozni.

Nem adtam különösebb biztatást, kedves voltam vele meg beszélgettem, Facebookon bejelöltem de ennyi volt. Tudom, hogy az mert hallom folyamatosan hallom mástól és ha 2 hete is találkoztam vele véletlenül akkor is éreztem mert nem is titkolja. Ő 18 egyébként.

2017. ápr. 15. 09:59
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz rajta segíteni, de rendes pasi vagy, hogy nem élsz vissza a helyzettel.
2017. ápr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nálunk is hasonló sztori volt, csak a srác jelét adta, h. ő is érez valamit irántam, ezt ki is mondta.


egyre jobban beleszerettem, és a végén megtagadta az érzéseit, hogy csak barátként szeretett meg.


az nagyon fájt.


előtte szerelmes sorokat küldött.


szóval ha lehet, te ne hülyítsd, és inkább szakítsd meg vele a kommunikációt.

2017. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindig ír me lájkolja a képeimet, de ha elmondom neki az igazat akkor összetörném a szívét mint a másik lány az enyémet, ezt pedig nem akarom
2017. ápr. 20. 21:13
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
esetleg kihasznalhatod szexre, o is megkapha amit akarna (teged) es te is jol jarsz mert dugsz egy kicsit
2017. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!