Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm az exének írogat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm az exének írogat, ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Öt hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Előtte neki egy hat éves kapcsolata volt. Közel egy éve vége lett, mikor mi megismerkedtünk. Azonban nem rég megtudtam, hogy naponta több levelet is váltanak, sőt heti rendszerességgel találkoznak, beszélgetnek néha késő estébe nyúlóan. Szerintetek ez normális dolog? Én egy kicsit kiakadtam, ő azt mondja, hogy csak barátok. De nem értem miért nem mondta el magától és miért titkolózott.

2017. jún. 7. 23:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
44%
Akartam mondani, eléggé tipikus megcsalásnak hangzik.
2017. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Annyira normalis mint amennyire a kedves pasikák beszelgetnek az ex csajokkal. Mert hat az elvileg ugye normalis, es nehogy mar egy rossz kva megtiltson ilyesmit. Ugyh igen, normalis :D
2017. jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
33%
Visszavonom amiket eddig írtam a kérdésben, de nekem elég gyanús ez a titkosság.
2017. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én kétszer is megágettem magam egy ilyen "csak barátok vagyunk" szituációval, azóta nálam null tolerancia van.Sajnálom, én nem hiszek a nagy ex-barátságokban, akárhány év is telt el, mindig ott lesz az a kapocs a két fél között, Főleg ha 6(!) évet húztak le egymás mellett... Szerintem itt sajnos még nincs lezárva.
2017. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!