Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm az exének írogat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm az exének írogat, ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Öt hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Előtte neki egy hat éves kapcsolata volt. Közel egy éve vége lett, mikor mi megismerkedtünk. Azonban nem rég megtudtam, hogy naponta több levelet is váltanak, sőt heti rendszerességgel találkoznak, beszélgetnek néha késő estébe nyúlóan. Szerintetek ez normális dolog? Én egy kicsit kiakadtam, ő azt mondja, hogy csak barátok. De nem értem miért nem mondta el magától és miért titkolózott.

2017. jún. 7. 23:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
33%

Teljesen normális.

Az a nem normális, ha valaki úgy dobja el a párját, mint a használt zsebkendőt.


Az meg már még kevésbé, ha beszabályoznád, hogy kivel-mivel-hogyan találkozhat.

A te bizonytalanságérzeted a TE problémád, nem az ő hibája. Erre hivatkozni egyszerű érzelmi zsarolás.


Azért titkolózott, mert te "kiakadsz".


Ráadásul még meg is hazudtolod? Banyek... Nőj már fel!

2017. jún. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

A titkolózás alapból gyanús.

Az én exem is állandóan írogat, ha jó kedvem van, válaszolok is normálisan, hogy ne tűnjek olyan bunkónak, mint amilyennek próbált állandóan beállítani. De ez inkább teher nekem, semmi kedvem társalogni vele, le is akarom koptatni végleg. Mi 9 évig voltunk együtt.

Ja és sosem titkoltam ha írt. A találkozót már túlzásnak gondolnám, és a késő estig tartó beszélgetéseket is.

2017. jún. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
34%
Hát akkor önmagadnak mondasz ellent, mert tudod hogy a másik kiakad tehát hogy rosszat csinálsz, ezért csinálod titokban a rosszat. Valószínű, hogy megcsalnak, vagy hogy újra össze fognak jönni. Ez nem tisztességes hogy más férfival találkozni jár éjszaka akár dugnak akár nem.
2017. jún. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
55%

Aki azt írta, hogy lezárta a kapcsolatot az ex-szel, de mégis találkozgat vele, remélem, legalább saját magának elhiszi.

Már hogy lenne túl valaki olyan emberen, akit tudatosan bent tart az életében? Nincs esélye túllenni rajta, mert egyfolytában az életének a részét képezi. Igazából ezek az emberek nem is akarnak túllenni rajuk, gyengének könnyebb lenni, mint erősnek és határozottnak.

Kifejezetten sértene, ha helyettem a párom az exével szervezne programot, mikor velem is lehetne, mert nem beszélgetett vele eleget párkapcsolat alatt, vagy szegény exnek segíteni kell, mert ki mást talált volna meg a problémáival, ha nem a volt párját. Talán a barátait?? Áhh, nem, azok nem is arra valók.

2017. jún. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Illetve nem szokványos, kivéve megcsalásnál.
2017. jún. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A titkolózás az elég gyanús mondjuk. 3as voltam.
2017. jún. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
37%
Mi bizonyíték a megcsalásra ha ez nem? Nyilván nem bújhatsz a szekrénybe amikor este találkoznak hogy most dugnak-e, vagy csak beszélgetnek. Ennél már csak az lenne nagyobb bizonyíték a megcsalásra, ha egy dátumos szexvideót találsz a telefonjában, nem?
2017. jún. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

hagyd a francba...vagy válts át, gyilkold emg magadban az érzelmeket, és csak szexre legyél vele ennyi.

jól írták, nincs túl az arcon. a srácnak emg gondolom nincs senkije, és tudja hogy ha kicsit kapar, lehet h simán otthagy téged h ujra vele legyen.

beszélgetés valamilyen szinten talán oké, nade heti 2 találkozó? hagyd már!!!!

Mond a csajodnak, hogy úgy érzed ő nem tartja tiszteletben a kapcsolat szabályait. Ha megint jön a barát dumával, csak mond neki, hogy "kedvesem, neked hogy esne, ha én az exbarátnőmmel (vagy bármelyik lány ismerősömmel) összejárnék heti 2-3x csak úgy kettesben, és még nap mint nap csevegnék vele? "

Ettől tartok én is..szinte félve ismerkedek, mert hihetetlen hogy sok nő annyira idióta, hogy képtelen lezárni az exet, és valahogy mindig képbe hozzák magukat.

De persze csak "'barátok" jaaa ahha..mesélj még.

2017. jún. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én is beszélgetek több exemmel is, sőt, találkozni is szoktunk (van, akivel havonta 1-2 alkalommal, van, akivel ritkábban, de olyan is volt, hogy mivel közel dolgoztunk egymáshoz, heti pár alkalommal összefutottunk kávézni). És igen, elhiszem, hogy túl vagyok rajtuk, mivel ezeknek a kapcsolataimnak azért lett végük, mert nem voltam igazán szerelmes beléjük. Mostani páromat viszont imádom, vele tervezem leélni az életemet, és soha nem titkolóztam előtte, sőt, mindig elmondom, ha találkozom velük. Ezért én csak a titkolózás miatt gondolnék rosszra a te esetedben. Le kéne ülnötök normálisan, higgadtan megbeszélni, figyelni, hogy reagál, és kompromisszumot kötni, amennyiben képesek vagytok rá. Ha neked egyáltalán nem fér bele, hogy exszel beszéljen, akkor vagy felfüggeszti, vagy szétmentek. Én le tudnék mondani az exeimmel folytatott társalgásról, ha párom nagyon ellenezné, mivel tényleg sokkal fontosabb ő, de örülök, hogy nem foglalkoztatja ez, mert ismer, és tudja, hogy a megcsalás teljes mértékben a természetem ellen van. Képtelen vagyok hazudni, főleg neki.

És amúgy normálisnak sem mondanám, ha valaki olyan szoros baráti kapcsolatot ápol exeivel, mint mondjuk én, sőt, kifejezetten rendhagyó, de ez nem jelenti feltétlenül azt, hogy bármi többről van szó. Az is tagadhatatlan, hogy sokan reménykednek egy-egy kósza kufircban ilyen esetekben, vagy lezáratlanság miatt képtelenek beszüntetni a kommunikációt.

Összegezve: őszintén üljetek le megbeszélni ezt, mondd el miért zavar, és keressetek rá közösen megoldást, akár azt, hogy elfogadod a helyzetet, vagy ritkítják ezeket a beszélgetéseket, vagy lezárja teljesen, vagy ti zárjátok le a kapcsolatotokat. Ez csak rajtatok, érzéseiteken múlik.

2017. jún. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
33%
Az jutott eszembe a "Hűtlen házastársak" reality sorozatban is amikor lebuknak a megcsalók azt szokták hazudni hogy "csak barátok vagyunk" amíg meg nem mutatják nekik a bizonyítékfelvételeket hogy smárolnak meg ilyenek.
2017. jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!