Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom folyton mondja ha más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom folyton mondja ha más lányon megtetszik valami neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 évesek vagyunk.

A legutóbbi eset, hogy strandon voltunk. Volt egy lány, akinek külünlegesen volt megcsinálva a haja. Közölte a párom, hogy milyen jó a lány haja és én miért nem csinálom meg úgy? Szerinte jól állna.

Ha megyünk bárhova, és meglát egy jó ruhát egy lányon, vagy hajviseletet, akkor rögtön mondja, hogy nekem lehetne olyan ruhám, szerinte rajtam jól állna, vagy szerinte jó az adott haj.

Már iszonyatosan idegesít. Ha van 1-2 kirívóan jó dolog, persze szívesen fogadom, de körülbelül minden héten van egy ilyen. Nem tudunk úgy elmenni Pesten egy programra, hogy ne látna valami olyat, ami megtetszik neki más lányon.

Múltkor egy lila hajú lány ment előttünk, és közölte, hogy nekem jól állna az a hajszín. Megnézi a lányok tetoválásait, a pólóikon a feliratokat. Álltunk a szupermarketben, és az eladó lánynak egy szám volt a mellénél a pólóján. A párom rögtön mondta, hogy neki is olyan pólója van csak más számmal. Mondom neki, hogy biz én nem vettem észre mert nem azt nézem.


Hiába szólok neki, múltkor mondta, hogy szólásszabadság van, el fogja mondani, ha valami tetszik. Kipróbáltam, hogy visszavágok, és az lett az eredménye, hogy egy szavam se lehet rá innentől mert én is ugyanazt csinálom amit ő.


2017. jún. 8. 18:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Köszi,hogy lepontoztál...
2017. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon szívesen. :) Bocs, de már nevetségesnek tartom hogy lassan minden piszlicsáré dolog miatt a szakítást szajkózzátok sokan. Azért mert ruhákat meg frizurát dícsér kicsit túlzás kidobni. A kérdezőnek se zolon vennie kéne állabdóan, hanem kicsit elgondolkodhatna, lehetnek jó javaslatok...
2017. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!