Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok valami tanács? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok valami tanács? Hogy lehet leállítani egy srácot aki folyton közeledik felém pedig tudja, hogy barátom van? 19l

Figyelt kérdés

Félre értés ne essék, nincs különösebb baj a sráccal. Ha nem lennék kapcsolatban... Dehát éppen ez a baj. Nem zaklat, csak próbálkozik folyton "ostromol" hogy így mondjam. Viszont mondtam már neki, hogy van barátom (egyébként ez is friss kapcsolat még) de akkor csak legyintett, hogy attól még beszélgethetünk nem? Mondom persze igen. De nem tudtam, hogy mit akar. Egyébként nagyon helyes okos aranyos srác, nekem is rossz, hogy nem vagyok szingli persze ezt sosem mondanám meg neki. Volt már egy durvább húzása, akkor kiosztottam és le is tiltottam. Akkor nagyon rámenős volt és nem értett a szóból. Aztán rám írt egy másik facebookról és írt egy amúgy tényleg nagyon szép levelet, olyan bocsánatkérő félét és olyan aranyos volt, hogy feloldottam végül. Azóta nem próbálkozott így de mondta nekem konkrétan, hogy úgysem adja fel, egyszer a barátnője leszek. A barátom tud róla és nagyon utálja (okkal) és meg is akarja verni dehát én ilyet nem szeretnék semmiképp, hogy miattam valakinek baja essen. Neki már azt mondtam, hogy lekoptattam és csak néha ír és szánalomból írok csak vissza neki. Én viszont nem szeretném szemen köpni magam, még csak 2 hónapja vagyunk együtt és jól megvagyunk a barátommal, nem szeretnék szakítani vele, így is megkaptam már, hogy minden héten más pasival járok -ami azért erős túlzás :)) - szóval... Viszont nem egyszerű őt lekoptatni mert amúgy jó vele lenni nagyon, nagyon szórakoztató társaság, és tényleg jófej teljesen más mint a barátom. Persze ő is jó fej ezt nem így értettem :D

Szóval nem tudom nagyon mi legyen, könnyebb lenne ha nem próbálkozna mert így nem tudok teljesen kiteljesedni a barátommal sem.


2017. máj. 5. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Hát, nem tudom, hogy ki hogy van vele, de ha te sajnálod miatta, hogy nem vagy szingli, és ez meggátol dolgokban a barátoddal kapcsolatban, akkor miért vagy vele együtt?


A srácnak is sok gerince lehet.


Ha le akarod koptatni, tényleg, akkor erélyesen meg kell neki mondani, hogy nem érdekel, neked párod van, nem tervezed elhagyni vagy megcsalni, és ha ezt nem képes felfogni, elfogadni és eszerint viselkedni, akkor el lehet egymás társaságát felejteni és pont.


Aztán vagy elfogadja, vagy nem. Ha nem, akkor nem foglalkozni vele többet.

Ennyire egyszerű.

2017. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Csak arra lehet nyomulni aki hagyja is magat...
2017. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján kizárt, hogy belemenjen a fejébe, hogy nem fog összejönni veled a dolog, szóval szakíts meg vele minden kapcsolatot, mindegy, hogy milyen jó fej...
2017. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

"lekoptattam és csak néha ír és szánalomból írok csak vissza"


Kamu. Ha nem élveznéd, hogy nyomul, nem írnál neki vissza. Legalább magadnak ne hazudj, ha a barátoddal már amúgy is megteszed!

2017. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Volt már egy durvább húzása, akkor kiosztottam és le is tiltottam."

Úgy kellett volna hagynod.

Ha elég lenne a barátod, tennél erre a gyerekre, ha elég volna az a gyerek akkor nem a párod lenne a párod. Azt csinálod, hogy figyelemért qrválkodsz, mert kevés az önbizalmad. Jár egy pszichológia szakos hallgatóval inkább.

30/f

2017. máj. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a barátodat sajnálom.

Ez a nyomulós srác pedig szépen előadja neked az ártatlan, szórakoztató jófiút, miközben...nem folytatom, úgyse hiszed el.

2017. máj. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem maradnék együtt valakivel csak azért, hogy nehogy megszóljanak, miszerint hetente váltogatod a barátnődet. Végig azt éreztem a soraidból, hogy csak azért vagy együtt valakivel, hogy ne legyél szingli.


Egyébként tökéletesen megértelek, kb így vagyok most a munkámmal. Nagyon jó lenne ha elmehetnék máshova, de nem szeretem a konfrontációt, nem szeretek másoknak csalódást okozni, egyik munkából a másikba vándorolni. Most is hívtak egy jobb helyre, de az sem az a munka lenne, ami igazán tetszene, ott is csak azt nézném hogy hová megetnék tovább.


Nem azt mondom hogy hagyd ott a barátodat ezért a srácért, mert szerintem nem teljesen 100-as, szerintem csak a sértett egója miatt nyomul, de nem feltétlenük kell együtt lenned bárkivel is.

2017. máj. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

" Egyébként nagyon helyes okos aranyos srác, nekem is rossz, hogy nem vagyok szingli "

Egyebkent segg hulye is vagy :D

2017. máj. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

2 hónap nem elég arra, hogy beleszeress igazán valakibe. Igazából az pont hogy semmi, nulla. De a srácot meg tényleg tiltsd a fenébe, mert ha nem teszed, a pasid okkal féltékeny.

Ha nem tiltod a gyereket, nem szereted a pasidat igazán.

És tuti, hogy közétek fog állni, így vagy úgy.

És két szék közük, lehet középre pottyansz.

2017. máj. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

"Akkor nagyon rámenős volt és nem értett a szóból. Aztán rám írt egy másik facebookról és írt egy amúgy tényleg nagyon szép levelet, olyan bocsánatkérő félét és olyan aranyos volt, hogy feloldottam végül."


Eszelős a gyerek, szakíts meg vele minden kapcsolatot, ha jót akarsz.

2017. máj. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!