Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak titeket is kiborítana ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket is kiborítana ez?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek pár hónapja új munkahelye van és van pàr kollégája akivel jóban lett. Nők, Férfiak egyarànt. Van köztük egy korabeli hapi aki meló után meghívta egy fagyira és beszélgettek a buszmegállóban amíg a csajomnak nem jött a busza. Aztán volt egy nő kollega is akivel pár hónap alatt annyira jóban lett,hogy a lány elhívta a páromat buliba. Amire a csajom nemet mondott, pontosabban az "engedélyemet" kérte. Nem örültem neki, mert mint kiderült más hímek is mentek volna többet között az a sràc akivel fagyizott. Nem tiltottam meg neki semmit, de veszekedtünk aztán inkább nem ment el a buliba. Most csapta ki nàlam a biztosítékot a sràc. Egész este hívogatta a barátnőmet, még akkor is csörgött az az åtkozott telefon amikor szexeltünk. A barátnőm kénytelen volt felvenni és beszélt a fickóval, azt hittem agy f@zt kapok mert a fószer lennt vàrt a panel előtt és vàrta a csajomat, elakarta vinni "bulizni "vagy "sétálni" A barátnőm is mérges volt elküldte a sràcot, de lekellett mennünk hozzá, mert nem takarodott el. Amikor megláttam a páromat a fickó se szó se beszéd megölelte a csajomat és a még "hmmhmhhm" hangot is adott ki, mert megszagolta a párom azonnal elhúzodott én meg sajna nem gondolkodtam, de rögtön arcon vágtam a sràcot. Volt egy kis dulakodás aztán elment a csàvó. Annyira felidegesített. Nagyon dühös voltam és ja igen féltékeny is. Szószerint rá ugrott a páromra amikor meglátta és magàhoz szorongatta. Istenem de felképelném azt a bar**t.


A párom azt mondja ő nem gondolta volna,hogy ez lesz. Mindenkivel kedves volt a lányokkal is, már az első nap normàlisan fogadták. Nem gondolnám a barátnőmről,hogy nagyon bíztatta a csávót, mert mindent elmesélt és bevolt zsongva,hogy milyen rendesek a kollégák a nők is meg a férfiak is. Konkrétan 3 csajról és 4 fickóról van szó. Már fbon ismerősei, van egy csaj akivel néha beszélget messengeren aztán ennyi. De a sràcokban nem bízok, váratlan hívàsok vacsorakor, elvittem reggel a páromat a cukrászdába vettünk sütit. A telóját a kocsiban hagyta akkor 2 sràc is hívta meg érkezett egy smse egy nőtől. Nekem ebből elegem van picit. Pincér a barátnőm, a b*lét is kidolgozza, nem szórakozni megy oda, de meló után mindenki " rá mászna". Egy perc nyugtunk sem lesz. Ő nagyon örült neki,hogy szerzett pár "baràtot". Azzal a sráccal szerencsére nem dumàl és bízok is a csajomban..de azért ez már ultra gáz.

Nincs önbizalom hiányom, rendben vagyok, de ez nálam sok!! A párommal dumáltam erről picit sértve érzi magát, mert nem bízok benne és tudhatnám,hogy nem csal meg, nagyon szeret engem. Ja ezt vágom, és ugyan velem van ha teheti jórészt...de mindig valaki keresi, elhívják ide oda, és a sràcok is nyomulnak rà, persze a baràtnőm szerint nem igaz. Nem akarom elvenni a baràtait, de a hímekből nem kérek. Kopjanak le. Mindenki tudja,hogy foglalt a csajom, mégis lecsapnànak rá. Őszíntén titeket is ez kiborítana férfiként? Férfiak vàlszarà várok leginkább. Kössz


2017. jún. 9. 09:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A barátnőm azt mondta elég hamar világos lett mindenki számára,hogy vagyok neki, mert nem titkolta, mesélt rólam és volt azóta pàrszor,hogy elmentem érte munka utàn akkor cigi szünetben láthatták a többiek,hogy a barátja vagyok, mert megöleltem vagy adtam neki egy gyors csókot. De nem volt soha titok, facebookon is közös képet rakott ki kettőnkről profilnak és a telefonján is én vagyok a háttérkép. Igazatok lehet,de nem olyan barátnőm ismerem mint a tenyeremet. Az első perctől kezdve mindent elmondott, beszélt a sràcokról,hogy hogy fogadták és mit beszéltek, én ezt elhiszem neki őszínte volt és nem titkolt semmit. Mindig szólt ha megy valahova, elmondta kivel és mikor érkezik haza. Nem kértem számon soha, csak alapnak tartotta,hogy elmondja és szeret mesélni. Az az igazsàg,hogy ő elég komolyan elhatározta,hogy barátokat fog szerezni, mert nem igazán volt eddig barátja csak egy két lány kollegania akikkel havonta 1x max talizott. Talán követni akarja a példámat, mert nekem elég széles a társasági köröm, de hiába próbáltam bevonni " azok nem az én barátaim" cím szó alatt nem mert velük barátkozni és nem akarta "elvenni" a haverokat tőlem. Boldog velem tudom, de most amúgy mindenhol keresi a lehetőséget. A nővéremmel is elkezdett beszélgetni, találkozni akarnak majd. Ez aranyos, meg próbáltam bàtorítani, ez nincsen ellenemre, de neki mindegy,hogy az hím vagy nem hím. Lehet félreérthető jelzéseket ad, de nem gondolom,hogy bátorítani akarja a srácokat. Az viszont benne van a pakliban,hogy most élvezi,hogy körül rajongják. Nem akarom letörni a szárnyait, bántani emiatt, de nem okés amit csinál. Rámutattam a hibáira, akkor azon változtatott, de mindig késő volt és már megtörtént a baj. Nem akarom elveszíteni
2017. jún. 9. 10:14
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem akarom a barátnőmet amúgy bántani, most nektek azt mondani,hogy csúnya mert NEM az! Nagyon édes, aranyos szép lány, de nem egy szex istennő. Alacsony, vékonyka, szemüveges és habár én gyönyörűnek làtom tudom,hogy amúgy a férfiaknak nem ez ideáljuk, ő inkább külsőre az a kislányosabb nő. Nekem tökéletes, a barátaim egy bomba nőt képzeltek el mellém mindig, mert az elöző nőim feltűnőbb szépségek voltak. Így most nekem ez újdonság ,hogy minden bak rá startolt és oda vannak érte. :/
2017. jún. 9. 10:21
 13/17 A kérdező kommentje:
Oho azért kapott a barátnőm mert elmondta a srácnak,hogy hol lakunk. Nem tudom mivel bíztatta, vagy mit beszélhet a hímekkel a hátam mögött. Azt tudom csak,hogy "barátokként" tekint rájuk. Fordítva tuti nem így van
2017. jún. 9. 10:24
 14/17 anonim ***** válasza:

Nézd, ez mind szép és jó, hogy azt mondja, van barátja. Azonban hiába mondja ezt, ha nem ehhez kapcsolódó jelzéseket ad. Nem tudom érted-e amit próbálok megfogalmazni. Értem én, hogy barátokat akar szerezni, de akkor szerezzen barátnőket. Ennyire a barátnőd sem naív, hogy valóban úgy gondolja, a pasik csak barátkozni szeretnének vele. Tudja ezt ő is nagyon jól, csak nem tesz ellene semmit sem, mert jól esik neki a rajongás. Az a baj, hogy nincs összhangban a cselekedete azzal, amit mond. Márpedig ugye tudjuk, hogy nem a kimondott szó, hanem a cselekedet a fontos. (Bár ilyen téren ellent mondok magamnak, mert a barátnőm megcsalt, de vhol a lelkem mélyén még reménykedek benne, hogy szeret :D.)


A lényeg: ha a barátnőd annyira akarná, akkor már rég leállította volna a pasikat!

2017. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14# mondasz valamit. Nekem nagyon nem tetszik ez, nem értem miért nem barátkozik inkább lányokkal csak. Nem akarom eltiltani a sràcoktól, de ezek biztos nem haverkodni akarnak vele.
2017. jún. 9. 10:49
 16/17 anonim ***** válasza:

>Nincs önbizalom hiányom, rendben vagyok, de ez nálam sok!


Hagyjuk már. A barátnőd szórakozása, barátkozása (vagy bármije) a te engedélyeden vagy a tiltásodon múlik, látatlanban is féltékenykedsz minden "hímre", veszekedsz, hisztizel, agresszív vagy, verekedsz, tehát nagyjából egy állat szintjén vagy képes kezelni a féltékenységedet.


Persze, megértem, hogy zavart, hogy a srác szex közben megzavart meg hogy a jelenlétedben a barátnőd nyakába ugrott, de a helyzeted (meg minden mást is) katasztrofálisan kezelted.


Sajnos az a helyzet, hogy igenis önbizalomhiányos kisfiúcska vagy. Ha kívül nem is, belül mindenképp. Nyomulnak a barátnődre? Elhívják valahova? És akkor mi van? Teljesen általános dolog, miért lenne ez probléma? Meg kell barátkoznod a gondolattal, hogy rajtad kívül más "hímek" mindig is lesznek a barátnőd körül, és le kell vetkőznöd ezt a végtelenül primitív hozzáállást, hogy akkor el kell tiltanod mindenkitől. Meg kell tanulnod bízni, és nem a párodat korlátozni, hanem olyan társsá válni, akit nem érdemes megcsalni.

2017. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is jól tetted.

Azért van a pofátlanságnak egy olyan határa, ami a legtöbb embernél kiveri a biztit. Ez jócskán túl van azon.


(Mondjuk, én eleve le se engedtem volna a lányt egy ilyen elmebeteg zaklatóhoz.)

2017. jún. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!