Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta nem tudom elfelejteni az ex barátnőmet. Ő nem áll szóba velem, csak közösségi oldalakról tudtam róla, naponta nézegettem. Törölte magát mindenhonnan és beleőrülök. Honnan tudhatnék róla?

Figyelt kérdés

Sajnos én hibáztam, 4 éve nem beszéltünk,de legalább az vigasztalt,hogy látom,tudok róla,mi van vele. Már ez sem lesz..mit tegyek? Oké felejtsd el stb stb. ez nem megy sajnos. Hiába keresném telefonon v írnék neki, nem válaszolna. Makacs tudom emiatt van. Pedig nagyon szeretett. Ha valaki annyira szeretett mint ő, hogy tud így lesz.rni? Szóval mit tehetnék?


27/F


2017. jún. 10. 11:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem törölte magát, csak téged tiltott le a f@#zba. Ami érthető is. Menj pszichológushoz, ő talán ki tudja deríteni, mi ez nálad.
2017. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Ha valaki annyira szeretett mint ő, hogy tud így lesz.rni? "


Ha annyira szeretett, akkor te nyilván nagyon nagy szemétséget csináltál, vagy nagyon csúnyán kihasználtad a nagy szerelmét, visszaéltél vele - keress egy másik kis libát, aztán csinálhatod tovább. Vagy gondolkodj el, hogy a következőnél (mert róla már ne is ábrándozz), hogy fogod nem elcseszni a dolgot.

2017. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%
Ennek semmi koze a makacssaghoz. Nyilvan ha nem keres akkor nem akar toled semmit. Olyan vagy kisse mint valami orult. Fogd fel hogy nem akar semmit toled, mert ha ekezded zaklatni rendorseg is lehet a vege. Vedd eszre magad miert nem keres evek ota.... Sztem te vagy bele halalosan szerelmes, nem o beled. Jo bekepzelt is vagy.
2017. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek.
2017. jún. 10. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!