Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha féltékeny vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha féltékeny vagyok a párom gyermekére?

Figyelt kérdés

A jelenlegi páromnak, van egy kèt éves kislánya az elõzõ élettársától.

A dolog bonyolult, mert a gyermeke anyja es annak élettársa nemrég utcára kerültek, így jelenleg a szomszédunkban laknak egy szobában, a párom édesanyjánál, aki ugye a kislány nagymamája.

A párom napi szinten átjár persze, segít mindenben, a kislányt is áthozza természetesen, ami nem is zavarna engem,

mert imádom a gyerekeket.

A minap a párom közölte, hogy én a második számù nõ vagyok az életébe, neki a mindene a kislány.

Erre mondtam, hogy ez természetes, mire õ azt felelte, az õ gyerekük különleges és ez az õ érdemük, de leginkább a gyermek anyjáé.

Mióta fent áll ez a helyzet, teljesen féltékeny vagyok és nem az ex barátnõre, hanem arra, hogy minden a gyerek körül forog, mindegy az, hogy már külön vannak.

Nyugtassatok meg, hogy normális amit gondolok, mert már kezdem azt érezni, hogy megõrültem.

És ha nekünk is születik egy baba? Az már nem is lesz különleges?

Értem én, hogy a gyermekét, mindenki a legjobban szereti, de teljesen ùgy jön le nekem, mintha õket tartaná az elsõ szàmù csalàdjànak, holott terveznünk kène a közös jövõnket.

De ez a kislàny örökkè ehhez a màsik nõhõz koti majd és sosem leszünk teljesen függetlenek.

Ez megoldódhat késõbb? Beszélhetek neki errõl?


2017. jún. 11. 01:31
 1/9 A kérdező kommentje:
*Köti
2017. jún. 11. 01:33
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt hozzá kell tennem, hogy ezen kívül, minden rendben közöttük, és nem panaszkodom, mert nagyon oda adó párom van és nem gyõzi mondani, hogy nem tudna nélkülem élni, de engem megöl a féltékenység, már egyszerüen kivagyok ha meglátom itt azt a babát, mert tudom, hogy neki õ az egyedüli gyenge pontja.
2017. jún. 11. 01:39
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem akarlak elkeseríteni de ez csak rosszabb lesz. Miért kell olyan pasival összeállni akinek már van gyereke egy másik nőtől. Ezek a legritkább esetekben szoktak jól végződni én egy olyat se láttam a környezetemben ahol működött volna hosszútávon.
2017. jún. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem, sajnalom, de semmilyen korulmeny kozott nem normalis egy egeszseges, felnott notol, hogy egy kisgyermek irant erez feltekenyseget.
2017. jún. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nézd, beszélni beszélhetsz, de mielőtt megpróbálnád rávenni, hogy dobja el a saját gyerekét, először gondolkozz el rajta, hogy "siker" esetén hogyan fog majd kötődni a ti közös gyereketekhez?

Mert hát az neki épp úgy lesz gyereke, mit az exével közös!

(Értem én ezt a féltékenységet, de ha belegondolsz, a férfiak minden párkapcsolatban óraműpontossággal így járnak, ha megjön a baba - a nőnek első a gyerek lesz, ugye... -, oszt mégse csinálnak belőle "ügyet".)

2017. jún. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%

A mostohaanyám ugyanezzel az idióta indokkal tett teljesen tönkre.


Anya igaz már nem élt, de totál féltékeny volt rá, rám és 7 éven keresztül bntott, megalázott, zsarolt, és mindent, amit "nyom nélkül" lehetett.

Bár el nem vert soha, de a szavaival majdnem megölt, nem sokon múlt, hogy fel ne kössem magam.


Szvsz hagyd ott a srácot, hadd találjon egy értelmes, felnőtt nőt, aki elfogadja gyerekestül.

2017. jún. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Az f&sza lehet,te meg még képes lennél a dzsumbujba gyereket szülni?Veled is van valami baj az tuti.
2017. jún. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

A párod nem tudja helyén kezelni a dogokat.


Van 3 nő az életében

- lánya

- párja

- exe


Nem állíthat fel igazi rangsort közöttük, hogy ki a fontosabb, és ki a kevésbé fontos, mivel 3 teljesen külön kategóriát képviselnek.


Te a párja vagy, nem fontosabb, vagy kevésbé fontos, mint a gyermeke, hanem a párja.

Nincs rivalizálás, nincs alá-fölé rendeltség, egyikőtök a párjaként kellene, hogy a legfontosabb legyen, a lányának pedig mint a gyermekének.


(ha lesz még egy gyereke, akkor majd ott is rangsort állít fel, hogy a két gyerek, meg a párja között milyen a rangsor?)



ui: egyébként úgy tűnik, hogy nincs ő teljesen túl ezen a szakításon, és nagyon nem tisztázta még magában azt, hogy pontosan milyen viszonyt is kellene kialakítania az életében lévő nőkkel

2017. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ez nem normális egy felnõtt nõtõl és nem is tudnék én utálni egy két éves babát emiatt, talán én vagyok az, aki eltùlozza a dolgot, egyszerüen zavarnak ezek a megnyilvánulásai.

Persze szeresse a gyerekét, mert az a legfontosabb, nem konkrètan a gyermekkel van a problèmàm, csak fàj ez az erõs kötõdèse az elõzõ csalàdjàhoz. Köszönöm a válaszokat, megpróbálom elmondani neki, remélem meggyõz majd, hogy velem tervez közös jövõt és ha jönne még egy baba, nem csak a másodikak lehetünk.

2017. jún. 11. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!