Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem? Attól hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem? Attól hogy gyerekeink vannak már nem mehetek sehova?

Figyelt kérdés

Párom mostanában nagyon furcsán viselkedik, lassan úgy érzem magam mintha börtönben lennék mellette.

Ha el akarok menni valahova baratnokkel mindig csak morog, de ha neki szólok, gyerünk el kettesben akkor meg azért morog, hogy miért nyaggatom egyfolytában. Tegnap végre elmentünk itthonról, letudtuk tenni a gyerekeket, de egész nap csak morgolodott, sok az ember, miért ide jöttünk stb.

Mondtam neki akkor majd jövök a barátnőimmel erre ő, hogy csak szeretném. Azt is megszolja,hogy sokat vannak itt nálunk a csajok hétköznap. Gyerekek suli, ovi, ő dolgozik, de még ebbe is beleszól. Minden dolgomat élveztek attól hogy itt vannak, megfőzök, kitakaritok de nem tetszik neki.

Szinte sehova nem akar elengedni, minek akarok én menni stb. Egyszerűen nem érti meg, hogy attól hogy családom van, szeretnék kikapcsolódni. Szinte másból sem áll az életem minthogy őket ellassam. Oké ezt vállaltam, szeretem is csinálni, de azt nem hogy a házba kell megpossadnom mert neki igy a jó.

Ha meg elmondom neki a problemaim akkor olyan mint egy öt éves. Mindjárt besértődik, csak jön a hülyeségeivel, ígérgetés stb. De változás az semmi. Mit tehetnék mèg hogy megérthessem vele hogy nekem kell egy kis szabadság is?


2016. dec. 30. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Semmit.. valahol én is ilyen vagyok... gondolom neki nincsenek barátai, nincs élete rajtad kívül és úgy érezné, hogy ha másokkal vagy, akkor ők fontosabbak neked mint ő és ez rosszul esik neki.

Szerintem menekülj mellőle.. Nekem egy barátnőm volt, hasonlóan morgós voltam mindenért, azt akartam, hogy fontos legyek neki. Ma már nincs velem...

Tudom, hogy elbasztam, de nekem nincs életem, nem igénylem a társasági életet.. nem szeretek emberek között lenni. Nekem olyan lenne való, aki hasonló beállítottságú mint én.

Hagy ott a fenébe, ide-oda gyerekek, ő nem fog megváltozni soha.

2016. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Igazat adok az első válaszolónak. Teljesen más beállítottságúak vagytok, ő introvertált, te extrovertált vagy.

A gyerekek előtt ugyanez volt a helyzet? Úgy érzed, hogy voltak olyan helyzetek, amikor kompromisszumokat kötöttetek?

2016. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
intoroverált meg extroverált......beszélj már magyarul,ne ilyen klinikai szakszavakkal...zmmeg !
2016. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Leginkább azóta ilyen a helyzet mióta a gyerekek megszülettek. És igen elég sokmindenben kötöttünk kompromisszumot, de most egyszerűen nem tudom rávenni.
2016. dec. 30. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos elég nehéz valóban hasznos tanácsot adni ebben a helyzetben. Azt te érzed, hogy mennyire illetek össze, és hogy mennyire tudod te ezt így elfogadni. Szerintem megérett az idő egy komoly, mély beszélgetésre.
2016. dec. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még nyáron volt egy komolyabb beszélgetésünk. Elmondtam minden bajomat, problémámat. Ő meg egyszerűen semmit sem mondott. Próbáltam többször felhozni neki a témát, de mindig azt mondta adjak neki időt, fel kell dolgoznia a dolgokat. És azóta sem mond semmit, hiába próbálkozom.
2016. dec. 30. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!