Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miként lehet megtalálni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként lehet megtalálni az egyensúlyt a párkapcsolatban és az életben egyaránt?

Figyelt kérdés

Nekem most egy mélyebb hangvételű kérdésem lenne felétek, arra lennék kíváncsi, hogy miként lehet megtalálni az egyensúlyt a párkapcsolatban és az életben? A konkrét helyzet az, hogy a szerelmem félévet kint tanult Velencében most fog hazajönni. Érzem, hogy ő sokat változott és más ember fog hazatérni, sok élménnyel, világlátott szemlélettel, pozitív impulzusokkal. Én pedig pont ebben a félévben sajnos olyan nyelési betegséggel küzdöttem, ami bizonyos fogászati kezelések után kezdődött, és akkor tetőzött, amikor januárban elváltunk egymástól. Borzasztó nehéz időszakom volt, közben a barátnőm élete legszebb hónapjait élhette át. A hónap végén fog hazajönni és nem tudom, hogy miként folytatódhat a kapcsolatunk úgy, hogy én nem változtam ez idő alatt, és a betegség miatt nagyon magamba fordultam és negatívvá váltam. Szerencsére pár napot kint tölthettem nála és akkor gyönyörű napjaink voltak. Vannak dolgok, amiket majd fontosnak tartanék megbeszélni, ha hazajön, hogy előre haladjon a kapcsolatunk. Persze tudom, hogy a legtöbb dolog rajtam áll majd, de félek, hogy zátonyra fog futni ez a kapcsolat. Mi az, amit ilyenkor az ember tehet, hogy válhat azzá, akit a másik ember is szeretne látni?


Kíváncsi lennék nektek erről pár mondatban mi a véleményetek, akár saját tapasztalatok alapján.



2017. jún. 16. 10:03
 1/10 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Eleg furan tetted fel a kerdest.

Leirom, en mit csinalnek a helyedben. A valasz semmit! Vannak az eletben nehezsegek, ha forditva lenne a dolog, te hogy reagalnal, valoszinu sehogy, minden megy a regi kerekvagasba. Te szereted ot, o szeret teged, hol a problema, az, hogy neki megadatottak kulon utak, egyaltalan nem jelenti azt, hogy a kapcsolat valtozott volna.

Egy eloadasban, volt tudod mi kulonboztet meg teged egy koldustol, az, hogy te nem vagy koldus, ha kidobnanak a munkahelyedrol es a lakasodbol akkor is talanal lehetoseget, hogy ujrakezd, hogy megjavitsd azt ami elromlott. Ugyanezt erzem nalad is, az egesz sztori a fejedben van! Plussz mivel egy rosszabb idoszakodban vagy igy, kapaszkodsz a kapcsolatba, nah ez az ami gond! Nekem is volt fel evet az egyik exem nemetorszagban, de eszmbe sem jutott, hogy barmi maskeppen alakulna miutan visszajott. Es igy is lett! Ha ugy erzed negativ lettel. Mond el neki, hogy ezt probalja elfogadni, hogy ez most nem egy jo idoszak az eletedben, dolgozol rajta, hogy a dolgok a megfelelo mederben follyanak tovabb, de ehhez szukseged van idore, s az o tamogatasara. Ne fojtsd meg, a ragaszkodasoddsl mert abbol semmi jo nem fog kisulni.


A kerdesre valaszolva, meg kell talani az egyensulyt, magadba kell nezni, mennyire fontos neked a parkapcsolat. De erre nIncs konret recept. Mert pl van akit kulonosebben nem kot le,de van aki tarsfuggo, s nem tud letezni anelkul, hogy ne lenne egyutt valakivel. Tudnod kell mit akarsz te, mi az amire vagysz, s azert megtenni mindent de tenyleg mindent. Nem csak a gyik-re irogatni, nekem sose lesz ilyen pasim/csajom.

2017. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a tanácsokat! :)
2017. jún. 16. 11:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Próbáld felturbózni a hangulatod: Mg, Omega3, vicces filmek stb.

Ha a kedélyed, a humorod jó, nyert ügyed van. Közben megtapasztalod, miben változott a barátnőd. Elfogadható, ha már más emberré vált, jól látod. Kérdezd meg tőle, ő ezt hogyan éli meg, mit tapasztalt, mik az új igényei a régiekhez képest.

2017. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Így lesz.
2017. jún. 16. 13:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha negativ is vagy es borulato, mond el ezt a baratnodnek is. Nehogy a vegen meg azt gondolja, nem is orulsz annak hogy haza jott. Kommunikaljatok es kommunikaljatok:) remelem minden okes lesz
2017. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Plusz az bánt most, hogyha hazajött majd 2 ismeretlen lánnyal fog együtt lakni albiban a belvárosban, és ez bánt, hogy nem velem akart vagy nem volt olyan törekvése hogy együtt nézzünk lakást. Sajnálom, hogy így van, és kicsit ezért haragszom rá, több mint egy hete már hogy nem videóztunk egymással, és alig írok neki facebookon is. Ő megint élményekkel gyarapodott, mert elutazott Rómába és Nápolyba is, de nem kérdeztem tőle, hogy milyen volt nem tudok most róla úgy semmit. Majd elmeséli, ha itthon lesz, már csak 15 nap.
2017. jún. 16. 15:57
 7/10 anonim ***** válasza:

A kérdésed kapcsán ez a vers jutott az eszembe, éppen most olvastam:


Itt a lényeg:

Próbáid áldott oltó-kése bennem

Téged szolgál, mert míg szívembe metsz,

Új szépséget teremni sebez engem.


Tóth Árpád:

Isten oltó-kése


Pénzt, egészséget és sikert

Másoknak, Uram, többet adtál,

Nem kezdek érte mégse pert,

És nem mondom, hogy adósom maradtál.


Nem én vagyok az első mostohád;

Bordáim közt próbáid éles kését

Megáldom, s mosolygom az ostobák

Dühödt jaját és hiú mellverését.


Tudom és érzem, hogy szeretsz:

Próbáid áldott oltó-kése bennem

Téged szolgál, mert míg szívembe metsz,

Új szépséget teremni sebez engem.


Összeszorítom ajkam, ha nehéz

A kín, mert tudom, tied az én harcom,

És győztes távolokba néz

Könnyekkel szépült, orcád-fényü arcom.

2017. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:)
2017. jún. 17. 11:06
 9/10 A kérdező kommentje:

Na 3 nap! :)


Valószínű először hozzánk jövünk majd a cuccokkal vagy barátnőjéhez ez még nem derült ki. Egyébként most ismét jóban vagyunk videóban meg hangüzenetben beszéltünk sokat és megbeszéltük, hogy mnident megbeszélünk, elmondjuk a másiknak azt, ami nem tetszett/tetszik és megoróbálunk mindent elsimítani. :)

Ha meg nagyon nem tudjuk egymást elfogadni akkor meg nem csináljuk tovább a kapcsolatot.


Viszont ami biztos, hogy mindkettőnk nagyon ki van már szex ügyileg, úgyhogy ezzel valószínű nem lesz problémánk...

2017. jún. 27. 17:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd el neki, ha a lányokkal kicsit többet kell foglelkoznia, ez egy jó "vendéglátó" feladata. Neki sem egyszerű, ha két oldal között kell ugrálnia, ebben az esetben viszont nagyon nyerő lehetsz, ha Segítesz neki!
2017. jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!