Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak! Mit gondolnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Mit gondolnátok, ha a 19 éves barátnőtökről kiderülne, hogy még szűz? Örülnétek neki, vagy épp ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
Velem most épp ez a helyzet. A barátom, aki 21 éves, már tapasztalt, én viszont még szűz vagyok, és ezt nemrég tudattam vele... (2 hónapja vagyunk együtt.) Ti mit gondolnátok a helyében? Egyébként tudja, hogy nem azért nem feküdtem le senkivel, mert nem lett volna 'jelentkező' (szép arcúnak, csinosnak mondott lány vagyok), hanem mert nem voltam eddig szerelmes...
2010. máj. 19. 08:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, a legtöbb férfi örül neki, mert nincs viszonyítási alapod, vagy mert ezzel jelzed neki h ő az igazi neked, ami fantasztikus érzés. :)


20/f

2010. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

ROPPANT MÓDON ÖRÜLNÉK NEKI!!!!!!!!!!

18/F

2010. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki!!!
2010. máj. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Tőkésréce ***** válasza:
34%
én is örülnék, már rég ki akarom próbálni a szakítás élményét. volt is 14 és 15 éves nővel dolgom, de sajnos a szexig nem tudtam eljutni velük :S
2010. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
normálisan fogadnám. mert nem kell rögtön pl.:16 évesen elveszíteni. és normálisan viselkednék vele. sőt még örülnék is h nem adja oda magát olyan könnyen.stb...
2010. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
szioka.en is ugyan ebben a helyzetben voltam a pasimmal (az ev is talal). amikor elmondtam a pasinak, nagyon orult es amikor megtortent a dolog nagyon figyelt ram: egy fantasztikus ejszaka volt mindkettonk szamara.......szoritok neked....
2010. máj. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért elhagyna mert esetleg bénázol kicsit, akkor küld a címét és levágjuk neki, nincs baj:)
2010. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

ööö en csaj vagyok..de szerintem (ha szeret a pasid akkor) megtiszeli h meg 19evesen is szuz vagy :)


16/L :))

2010. máj. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Én lány vagyok de szerintem ha ez gond lenne a számára akkor nem is szeret igazán...Ha férfi lennék örülnék neki hogy egy ilyen lány a barátnőm akin nem ment végig a fél város/falu...ne idegeskedj ezen.Ha igazán szeret akkor majd az első együttlétnél segíteni fog..és nem lesz semmi gond. csak nyugi:)
2010. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!