Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mi lehet az oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet az oka annak, hogy a szerelmem még nem hívott el magához?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk egyelõre, ami 2,5 hónapja tart. Õ Németországban él, én itthon Pesten. Mindössze egyszer volt itthon ezidõ alatt egy hétig, akkor minden nap találkoztunk. Ami kicsit érdekes, hogy egyszer sem említette, hogy látogassam meg kint, pedig teljesen egyedül él. Ehelyett azt tervezi, hogy elutazunk egy harmadik országba max. 3-4 napra, hogy jobban megismerjük egymást. Onnan viszont mindenki repül haza (Németo-Mo), aztán 1 hónap múlva újra õ jönne Pestre. Rákérdezni nem szeretnék, abban bízom, hogy majd spontán alakul.


Véleményetekre lennék kíváncsi, köszönöm.


2017. jún. 17. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarsz beszélni vele erről? Így mindig ő fog irányítani, te meg "alázatosan" követed minden igényét. Mondd meg neki, hogy szívesebben mennél az ő otthonába, és szeretnél a családjával is találkozni. Így jobban meg tudnád ismerni. Majd ő is reagál az igényeidre, de néma gyereknek anyja se érti a szavát.
2017. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hova gondolsz... akkor meg a vegen meglatna a parja!

Viccen kivul, beszelni kell errol, mert az nem kapcsolat, hogy 2-3 havonta egy hetre hazajon, megdug, aztan nyaranta elmentek 4 napra ugyanezt csinalni. Es ezt nem azert mondom, mert nem hiszek a tavkapcsolatban (magam is abban elek jo par ezer kilometerrel), hanem mert ennek nem igy kene mukodnie.

2017. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak csók volt köztünk eddig.
2017. jún. 17. 17:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Megvezetett vagy..Németben van neki helyi dugópajtija, párja ,akár gyereke is, és macerás lenne a lakásból eltüntetni őket a dolgaikkal együtt.

Annyi millióm lenne ahány ilyen eset van és amennyi naív nő ezt simán beveszi.. többet nem kéne dolgoznom.

2017. jún. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4

Mindig webcamerán beszélünk, tutira egyedül él.

A két család ismeri egymást, ha ez számít.

2017. jún. 17. 17:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor legalább még nem rohantatok nagyon előre, nem is mennék vele tovább. De tényleg ismerd meg rendesen, és ez a lakása és a családjával való találkozás során derül ki sok minden.

Azért abban is van valami, amit #2-s írt. Több ilyen esetet láttam. Messziről jött ember azt mond, amit akar.

#1-s voltam.

2017. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket.


Nem szándékozok továbbmenni vele, amíg ilyen zavarosak a körülmények. Mondjuk nem is tett még az együttlétre utalást sem szerencsére. Kíváncsi vagyok mikor hozza fel, hogy látogassam meg.

2017. jún. 17. 18:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hazudik!
2017. jún. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Vagyis?

2017. jún. 17. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!