Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy nagyon szép és gyönyör...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon szép és gyönyörű barátnőm, de a haverjaim folyamatosan kuláznak, mert van neki fogszabályzója. Ez engem nagyon idegesít! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már ütöttem őket, beszéltem velük (leggyakrabban ütök, mert nagyon felkúrják az agyam) és nem nyugodnak le. Én nagyon szeretem a barátnőm és nemzavar a fogszabályzója :) Mit tegyek? Mit tanácsoltok? Kérlek segítsetek!!!!!
2007. nov. 22. 15:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
Azok nem barátok, akik egy fogszabályzó miatt csúfolnak valakit. Egyszerű kis szaros gyerekek! Válogasd meg inkább a barátaidat! Felnőtt férfiakat ez nem zavar.
2007. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátaid nem igazi barátok..Ha tényleg barátként tekintenének,akkor nem szekálnának ilyen kényes ügyben.. Azt ajánlom váltsd le a barátaidat és fel se vedd a gúnyolódásokat..Egyébként a barátnődnek bizti szép fogai lesznek majd,csak kell picit várni :D Sok sikert!
2007. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik alkalommal közöld velük, hogy téged nem zavar és majd meglátját, hogy milyen szép lesz. Ne mutasd hogy idegesít, hanem közöld velük, hogy neked így tetszik. Majd akkor nézd meg az arcukat, amikor lekerül a fogszabályzó és a mosolya is ragyogó lesz a barátnődnek. Na akkor fognak zöldülni. Ha ennyire zavar mit mondanak tényleg keress más barátokat. Ezek nem igazi barátok.
2007. dec. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak irigyek.. nekik nem jut olyan barátnő mint a tiéd.. a te barádnőd bátor hogy megmerte csináltatni a fogszabályzót... Ne is törödj a haverjaiddal ha rájönnek h nem érdekel h mit gondolnak a b.nődről akkor abba hagyják..
2008. júl. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen hogy aztmondták hogy de csúnya a barátnőd aztán engem is idegesített egy darabig de utána nem foglalkoztam vele és utána kiderült hogy ők is összejönnének vele de csak idegesítettek ugyhogy ha kitartasz előbb utóbb abbahagyják ha visszaszolsz csak annál jobban fognak cseszegetni
2012. dec. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ajánlom figyelmedbe a Sharon naplója című mesét.
2013. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!