Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Voltatok már párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Voltatok már párkapcsolatban introvertált személyiséggel?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok, hosszabb párkapcsolatom még nem volt. Tudni kell rólam, hogy introvertált vagyok, kimondottan szeretek egyedül lenni, viszont nem érzem magamat antiszociálisnak.

Ebből adódóan nehezen ismerkedek, nehezen bízom meg az emberekben (kevés barátom van, de bennük tökéletesen meg is bízom).

Érdekelne, hogy voltatok-e már introvertált személyiséggel párkapcsolatban? Ha igen, akkor saját magatokat hova sorolnátok, hogyan ismerkedtetek meg, milyen volt, hogyan műkődik/működött az egész párkapcsolat, ha pont a férfi passzívabb - ami persze nem azt jelenti, hogy ne érdekelné semmi az égvilágon.

Nem érzem a késztetést hosszabb párkapcsolatra, viszont jó lenne egyszer érezni ezt, de fogalmam sincs, hogy a gyakorlatban, introvertáltként működhet-e.



2017. jún. 18. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Voltam, nekem tragedia volt, mert az exem elvolt magaban otthon is, tarsasagban meg elvonult; otthon ugy nezett ki hogy a testileg eppen ott van de lelkileg soha. En extro vagyok, nekem kinszenvedes volt.
2017. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ambivertáltként ambivertáltakkal igen, és velük jól el is vagyok. Egy teljesen extrovertált túl sok, egy teljesen introvertált túl kevés számomra. Nekem a kettő közötti az ideális, mivel én is olyan vagyok. Nem kell mindenben teljesen egyeznünk, ha a különbözőségeink jól kiegészítik egymást, az még jó is, de az életritmusunk legyen hasonlóan intenzív.
2017. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érzel késztetést hosszabb párkapcsolatra, az nem azért van, mert introvertált vagy.


22N (introvertált)

2017. jún. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1 Teljesen logikus igazából, érthető, hogy miért nem bírtad tovább.


#2 Talán az ambivertáltság az aranyközép, kicsit irigykedek :D


#3 Eddig ezt ennek tudtam be, de akkor szerinted milyen oka lehet? Vagy te introvertáltként is ugyanúgy kényelmesen érzed magadat egy hosszú párkapcsolatban?

2017. jún. 18. 12:11
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ambivertáltnak tartom magam és az eddigi barátnőim azt mondták, tök jó, hogy tudok beszélni is sokat, amikor a helyzet úgy kívánja és a poénkodás is megy, de alapvetően csendesebb vagyok, komolyabb mentalitású, szóval élvezték. Szerintem is az arany középút a legjobb, én ilyen lányokkal szoktam igazán jól kijönni. Egy kicsit extro, egy kicsit intro...:)
2017. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lány vagyok, hanem introvertált srác, akinek volt már hosszabb kapcsolatom. A lényeg az, hogy ne vidd túlzásba az elvonulást, és fogadd el, hogy ez egy kétszemélyes dolog, és a másik fél szempontjai, vágyai és a felé irányuló kommunikáció mind fontos dolgok. Ne várd azt, hogy majd olyan jön, aki teljesen alkalmazkodik hozzád, és pont úgy fogja magát jól érezni, ahogy te tennéd, és neked nem kell csinálnod semmi különöset, hogy működjön. Egy jó kapcsolatért meg kell dolgozni, ha tetszik, ha nem. Néha ki kell lépni a kényelemből, és neked is alkalmazkodni a másikhoz.

Az segíthet, ha jobban tisztába kerülsz önmagaddal, hogy milyen is vagy, mit is jelent esetedben az introvertáltság, milyen személyiségjegyek vannak még ott (az introvertáltság önmagában semmit nem jelent), és mit is akarsz pontosan. Nem biztos, hogy ezt egyedül ki tudod találni, hiába vagy penge single playerben, majd élesben, multiplayer módban kiderül, hogy mi is a helyzet. Szóval sanszos, hogy az első kapcsolat bőven nem lesz tökéletes, és elkövetsz olyan hibákat, amikre nem is gondoltál. De hát ilyen az élet.

2017. jún. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált vagyok, CSAK egyetlen hosszú kapcsolatot akarok, ami sírig tart. A megfelelő emberrel megoldható.
2017. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, tanulságosak, ment a zöld kéz mindre! :)

A legeslegjobb lenne elsőre megtalálni azt a személyt, aki úgymond tökéletes. De mondjuk ehhez nagyon nagy szerencse kell.

2017. jún. 18. 12:32
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Parommal mindketten introvertaltak vagyunk es parkapcsolatban erezzuk igazan jol magunkat. A mi esetunkben az introsag azt jelenti h szeretunk otthon lenni, jobban szeretjuk a kis barati tarsasagot a tobb szaz fos bulinal, es ha tul sokaig vagyunk mas emberekkel, ez lehet idegen, barat es egymas is, akkor muszaj elvonulnunk egy kis idore. Az egyedulletbol erot meritunk. Attol h introk vagyunk meg vagyunk egymasra, a baratsagra, hazon kivuli elmenyekre, de kisebb adagokban mint masok. Sot, en azt is az introvertaltsagunknak tudom be, hogy a kapcsolatunkat sokkal fontosabbnak tartjuk a baratsagnal. Egyikonk sem tud a legjobb bartjaval annyi mindenrol beszelni, mint egymassal. Ha egyutt vagyunk az majdnem olyan mintha csak magunkban lennek, a baratkozas az tobb energiat sziv le. Tudom h ez lelketlennek hangzik, de aki intro az talan erti.

En amgy egy kicsit jobban nyuzsgok nala, ezert neha kompromisszumot kell kotni, de nem annyit, mintha extrovertalt lennek.

2017. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
"Ha egyutt vagyunk az majdnem olyan mintha csak magunkban lennek" - Mondjuk ez olyan furcsa, számomra elképzelhetetlen, valószínűleg azért mert még nem voltam ilyen szituációban. De jó olvasni, hogy ez működőképes dolog, így legalább érzek valamennyi reményt :D
2017. jún. 18. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!