Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves pasi 36 éves 2 gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves pasi 36 éves 2 gyerekes elvált nővel. Van értelme komolyan belemenni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kellemetlen kérdést felvet hogy egy ilyen kapcsolatba érdemes e belemennem? (pasi) Gyerekek apja allándóan jelen , gyerekek folyton apa igy apa ugy és hallgasd , ha 4en megyunk valahova nem szol a romantikárol semmi csak a gyerekekröl, akik nem is az enyémek... Igy viszont értelmét veszti mert mi lesz a jövöben? Saját gyerek 3x nagyszülö stb? Szerintetek?

2017. jún. 18. 13:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mikor mi 4 en mentünk saját gyerekekkel valahová az sem a romantikáról szólt. Na erre varrj gombot :)

Arra ott az édes kettes.

Ezért jobb ha mondjuk két elvált jön össze, már tudják mire számíthatnak. Hogy nem lesz minden heppi, csak néha lesz olyan ami valóban kettejükről szól. De beérik ennyivel is.


Még fiatal vagy, kérdésedből ítélve ezt te nem fogod tudni végigcsinálni. Értsd, tiplizz le.

2017. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
8 vok. A gyerekekre értettem h hány évesek voltak.
2017. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem tudod elfogadni a gyerekeket és az apjukat, de ezzel nincs is semmi gond. Van aki el tudja van aki nem. Megpróbáltátok, nem ment....ez nem a te hibád, se nem a barátnődé. hagyd ezt az anyukát had találjon egy olyan férfit aki elfogadja őt és a gyerekeket, te pedig keress egy olyan nőt akinek nincs gyereke.
2017. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

12

Elolvastam. Bocsi.

2017. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

En 27 parom 35. Elvalt ketgyerekes apa, aki rendszeresen hozza a gywrekeit kethetente. Nekem is volt egy es mostanra meg van a kozos baba is aki 10 honapos. Mi den rendbe.

Nem lehetetlen ha elfogadjuk a masik fel elozo eletet. Nalunk a szerelem gyozott es az elfogadas. Mukodik ;-)

2017. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

7es vagyok


A gyerekek 9 es 6 evesek voltak

Chat.hu volt az oldal vagy fel evig csak beszelgetunk, mert tul fiatalnak gondoltam. Igazabol csak szex kapcsolatot akartam de igy alakult :-)

Vissza koltoztem anyamhoz amig osszeszedem magam anyagilag az fel ev volt. Addig o segitett a gyerekek korul, bar sokat nem kellet :-)

Talakozni alt delelott neki es nekem is olyan volt a beosztas h megoldhato volt.

Ob ennyi

2017. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!