Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire sokat számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire sokat számít a csajozásnál, hogy van-e autóm?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 15:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen egyetértek. Mondjuk siófokra legutóbb komppal mentem át :D De teljesen egyetértek, tényleg kell az a kocsi. Meg hát a jogsi is.
2017. jún. 18. 17:03
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha engem zavarna a BKV, elintézném magamnak a jogsit meg az autót, nem azt várnám, hogy egy cicafiú fuvarozza a seggemet.
2017. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De nem érted, hogy nem csak ezen múlik? Egy normális lányt nem fog zavarni, ha nincs autód, vagy jogsid se. Persze, amennyiben az agyatlan cicalányokat kívánod hajkurászni, ahhoz elengedhetetlen alapfelszerelés az autó.
2017. jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor minek tetted fel a kérdést??!
2017. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%

21éves vagyok és hidegen hagy az autó téma

Talán azért,mert az én családomnak ha volt az nagyon régen volt.

Sose utazok autóval.


Ha randiznék is valakivel,biztos nem ülnék be az autójába


Télen buszozok, most pedig biciklivel közlekedem.

A barátomnak sincs jogsija és.nem is lesz még egy darabig,pedig telne rá,jó állásavan, sok félre tett pénze is.

De ő sem akar autót, nem.éri meg,pedig vidékről megy be a munkahelyére

És azért se szeretne,mert szennyezi a környezetet. Ez nekem pozitívum,örülök hogy így látja.


Szóval ha szingli lennék és ismerkednék, biztos vagyok benne,hogy nem érdekelne a pasi autója.

Nem autó alapján választanék párt magamnak,de lehet én vagyok a h.ü.l.ye


Elmerengnék magamban,hogy hű,biztos kényelmes neki...kocsikázni mindenhova,egészségére...

Még csak az autómárkákat se nagyon ismerem,nem tudom melyik.milyen drága

Le vagyok maradva, biztos ciki,de nem érdekel.

2017. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"És azért se szeretne,mert szennyezi a környezetet."


Mondjuk létezik már hibrid, vagy teljesen elektromos kocsi. Bocsi, hogy belepofázok, de azért ennyit nem árt tudni a világról, ha az autómárkákat nem is ismered.

2017. jún. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!