Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mire véljem? Szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? Szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Mi 4 hónapja vagyunk együtt. Erős egyéniségek tartom magam, de valahogy nem tudok kilépni ebből a kapcsolatból. Eszem tudja mit kellene tennem, de a szívem erősebb. A barátaim és családtagjaim is észre vették rajtam, hogy megváltoztam és elgyengültem. Próbál és meglepődésemre sikerül is neki rámtelepednie manipulálni. Többször szakított már velem, de én voltam aki nem akarta a szakítást mindig kibékültünk. Tegnapelőtt ismét szakított, most elfogadtam és ezt mondtam és éreztettem is vele. Érdekes a dolog mert ő volt aki "meggondolta" magát, ami eddig nem fordult elő. Rákérdezett: akarom-e hogy vége legyen? Mivel őszintén szeretem mondtam, hogy nem erre ő: akkor nincs vége.

2016. szept. 16. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ügyesen manipulál, aláássa az önbizalmad, hatalmi harcot vív, hogy a jövőben teljesen minden rajta múljon a kapcsolatotokban. Magyarul most trénel téged arra, hogy a csicskája legyél, hogy megszűnjön az egyéniséged és teljesen alárendeld magad neki.

Ha van egy kis eszed, még most kilépsz, 4 hónap alatt még nem tudott akkora károkat okozni benned, hogy ne tudj egészséges lelkületű emberként továbblépni, de minél tovább tart, annál jobban tönkre fog tenni. Baromi karizmatikusak az ilyen férfiak általában, de ha nem szeretnél önmagad árnyéka lenni pár hónapon belül, akkor félreteszed az érzelmeid és szakítasz amíg nem késő.

2016. szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:
90%
Ez csak látszólag volt a te döntésed
2016. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2#

Kkifejtenéd bővebben mire gondoltál, hogy látszólag volt az én döntésem?

2016. szept. 16. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb helyeken ezt játszmázásnak hívják, kérdező. Hagyd a búsba, hadd szórakoztassa önmagát az ilyen kisded játékokkal.
2016. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hetente "szakít" veled, te meg az erős egyéniségeddel mindig visszakönyörgöd a dolgot, ami ő nagy kegyesen folyat veled tovább, annál is inkább, mert minden ilyen játék egy fokkal lejjebb viszi az önbecsülésedet.

Tök egyszerű... még 10 ilyen és teljesen zombi leszel.

2016. szept. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nallunk is igy kezdodott. Lepj ki belole meg most mert kesobb mar vagy nem tudsz vagy sokkal jobban fog fajni. Hagyd a francba az ilyen lelki zsarolok csak jatszanak es kihasznaljak az adott helyzetet.
2016. szept. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fru_ ***** válasza:
100%

Kicsit sok ennyi szakítás 4 hónap alatt.

Vagy éretlen, vagy durván manipulál.

2016. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!