Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem ezt a hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a hirtelen "támadást"?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel miután hazajöttünk a baráti összejövetelről, lefekvéskor a párom a semmiből elkezdte -bár normális hangnemben- ecsetelni, h ő mit gondol a kapcsolatunkról több mint 1 év után: szerinte én alig kommunikálok vele, vagy hogy néha úgy érzi, h én visszahúzom őt és még nem is tudom, h miket beszélt, de egyiket sem tudta ésszerűen megmagyarázni, h honnan ez az érzés. A kommunikálást eleve nem értettem, mivel szerintem pont én vagyok az, aki szeretem tudni, h mi van vele, vagy h szeretem elújságolni, h mi történt, mindig megkérdezem, h milyen volt aznap melóba, mi újság... Az, h a technikai cuccokról nem tudok annyit beszélni, vagy éppen ahhoz hozzászólni, h neki aznap is milyen sz...r napja volt, az szerintem még nem kommunikációs probléma. Az meg hogy úgy érzi, h én visszahúzom, azt pláne nem értem, mert mindig mellette állok, bármit is dönt, még ha szerintem nincs is igaza de ő úgy gondolja, h szerinte jó, akkor is támogatom. Egyszerűen semmire sem tudott reális magyarázatot adni. Meghökkentem és baromira rosszul esett, mivel semmi előjele nem volt az este folyamán sem, h problémája lenne velem. Amolyan derült égből villámcsapás. Persze egész éjjel alig aludtam, míg ő elaludt a beszélgetés után én könnyezve nagy nehezen olyan hajnali 2-fél3 körül... 8-kor meg kidobott az ágy. A barátom ma egész nap nyomta a gépet, szinte el sem lehetett onnan húzni. Délután gondoltam, h akkor elmegyek és ledőlök picit, mert az éjjel nem tudtam normálisan aludni. Miután megemlítettem neki, h ő beszélt a kommunikáció hiányáról, miközben egész nap a monitort bámulta, annyi választ adott: Hisz én elmentem délután aludni... Inkább szóra sem méltattam, nem akartam veszekedni, h az orra alá dörgöljem, h mert kb. egész nap tett rám magasról... Szerintetek mi baja lehet? Gondolkodtam persze arról, amiről panaszkodott előző éjjel, de egyenlőre nem jöttem rá, h én mit rontottam/rontok el. Eddig is minden lépésemet 2x meggondoltam, h a kedvébe járjak és azt hittem, h minden rendben, de kiderült, h mégse és teljesen leértékelem magam, nem érzem magam elég jónak, egész nap kedvetlen vagyok de próbálom a kellemesebb felemet mutatni.


Ti mit tennétek? Bocsi, ha hosszú de talán így az érthető :)


2017. márc. 25. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

"hazajöttünk baráti összejövetelről",

" én visszahúzom őt",

'egész nap nyomta a gépet"


= " nem akartam veszekedni"


Te idomulsz hozzá, te teszel ebbe a kapcsolatba többet, és te vagy az intelligensebb, de ő mégis hiányérzetes....


A fasxz nem maradna ilyennel, már bocsi.

Nyalja a seggét más!


A kérdés: drága királyfinknak meddig lenne ez elég?

.....


Túl jó vagy hozzá, az a gond.

Ha, most nem látod be, majd k3söbb rájössz.

Nem vagytok egy szinten, így értékelni sem tudja mit kap.

Állj a sarkadra

2017. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*késöbb
2017. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hmmm, én nem tudom. A kommunikáció "hiányán" ledöbbentem... Még emlékszem, h megemlítettem neki, h talán van jobb kommunikációs partnere és ő, h is mondjam... nem adott egyértelmű választ. Sem azt, h nincs, sem azt h van... Azóta már annyiszor bocsánatotkért tőlem de persze ez megmarad az emberben..
2017. márc. 27. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!