Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne unjon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne unjon a barátom?

Figyelt kérdés

1,5 éves kapcsolat.

22 évesek vagyunk. Mikor összejöttünk, teljesen mások voltunk. Őt vonzották a nagyobb pogós bulik, a tetovált, piercinges lányok. Sosem ivott, drogozott vagy cigizett, de lányokból ezeket kedvelte.

Én ezzel ellentétben egy visszafogott, mosolygós kis leány voltam.

A barátom mégis ezt szerette meg mellettem. Abba hagyta a bulikat(sose tiltottam, sőt, még én mondtam, hogy menjünk, de velem nem akart), és teljesen megváltozott mellettem.

A lényeg, hogy úgy adta a sors, hogy idén nem csináltam semmit, jövőre egyetemezek. Idén az egyik rokonomat ápolom, mert elég rosszul van, és kb. mint egy ápolónő, mellette vagyok. Ebédet, vacsorát adok, beágyazok, beszélgetek a rokonommal elég sokat.

A párom közölte, hogy őt untatja ez az egész. Hogy enm csinálok semmi izgalmasat.(Amikor együtt vagyunk, elmegyünk ide-oda-strandra, állatkertbe, moziba, színházba, a városunkba programokra, ismerősökkel sütögetünk, tehát nem unalmas az életünk). Hétköznap nem tudunk találkozni, így nem tudunk együtt élményeket gyártani.

Én meg nagyon elmenni se tudok a rokonom végett itthonról(egyetemre már ápolót szerzünk a rokon mellé).

Ezért itthon képzem magamat, tanulok, olvasok, kreatívoskodom, edzem, tehát mindent itthon.

Nyilván nem tudok minden nap érdekeset mesélni, de nagyon zavar, hogy a páromat untatom. Ha olvasok valami érdekeset, vagy csinálok valamit, az se hozza őt túlságosan lázba.

Hogyan lehetnék ilyen körülmények között érdekesebb?

Nyilván szeptembertől már más lesz, de nagyon zavar, hogy a páromat ennyire untatom.

Sokszor mesélek neki a rokonról, hogy mennyit törődök vele, meg mik történtek, de közölte, hogy őt ez nem hozza túlságosan lázba és nem tud rá mit mondani.


2017. jún. 19. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Őszintén?


Neked semmit sem kell másképpen csinálnod. Pontosabban de, egy dolgot: egy értelmes férfit keresned. Aki nem képes felfogni, hogy a beteg rokon ápolása miatt otthon kell lenned, és emiatt "neked esik", az egy óvodás szintjén áll agyilag.

2017. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Igazából ezzel sajnos nem tudsz mit csinálni, te ilyen vagy, és az életed jelenleg ilyen. Ahogy mondod, közös programok vannak, szóval nem igazán értem a dolgot. Így ismert meg, ha bulizós csaj kell neki, akkor már az elején olyat kellett volna keresnie, vagy nem lekoptatnia, ha vele akartál menni bulizni.


Én is volt, hogy untam magam egy kapcsolatban, de mi semmi közös programot nem csináltunk, úgy kellett könyörögnöm, hogy menjünk már ki sétálni, és mikor nem nagyon változtak a dolgok, akkor én leléptem.

De amiről te beszélsz ez inkább alkati kérdés. Ő egy vad, bulizósabb lányt akar, és te nem olyan vagy. Nagy butaság lenne megváltoznod, csak mert a barátod rájött, hogy mégis más típusú csajok jönnek be neki. Nyilván, ha nyitott vagy ezekre a dolgokra, és magad miatt vagy tapasztalat gyűjtés gyanánt szívesen kipróbálnál vadabb dolgokat, az egy dolog, de ha nem vágysz ilyesmire, akkor fölösleges magadra erőltetned az ilyen viselkedést.

2017. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáljon meg felnőni hozzád...
2017. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi sem szoktunk mindig közös programokat szervezni a barátommal, még sem unjzk meg a másikat. Ő számítógépezik, én olvasok stb, mindenki elfogylalja magát, ha van program akkor meg megyünk
2017. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan engedd el. A te életed jelenleg így megy, de ehhez nem kell igazodnia egy másik, rajtad kívül álló embernek, ugye?

Még a sors összehozhat titeket.

2017. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szeptembertől még több baja lesz vele, ha akkor meg az egyetemi dolgokról tudsz beszélni - valami azt súgja nem lesztek évfolyamtársak.

Ha valakinek az érdeklődése csak külső hatásokra marad fent, akkor ő nem azt a személyt szereti. Hálás lehet neked, hogy normálisabb élete lett - szerintem ennyi volt.

2017. jún. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!