Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsán viselkedik, túlreagálo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsán viselkedik, túlreagálom vagy van benne igazság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Utálom ezt a mai Facebookra alapozott világot, de emiat (is) van problémánk.

Én sose voltam az az ember aki a Facebookon éli a mindennapjait, minimális időt töltök ott.

Fel szoktam tölteni viszont párommal közös fotókat, kb ennyit, mást nem is.

Feltűnt azonban, hogy az ő ismerősei sosem reagálnak rájuk vagy "lájkolják" a képeket. De mindegy, hagytam is. Nemrégiben feltöltöttem egy szintén közös képet, és hirtelen jöttek a kommentek stb - fura is volt.

Aztán jön oda hozzám párom hogy miért jelölgetem be az ismerőseit. Mondom isten ments, én biztos nem - bár már eleve a felelősségre vonás furcsa volt.

Láttam, nem hagyja nyugodni a dolog, azt mondja, biztos elállítódott valami. Addig állítgatta, amíg hát láttam, hogy elrejtette az ő idővonaláról.


És most tudom, hogy ez csak "hülye Facebook"... de akkor láttam, hogy a közös képeinknél az van neki beállítva, hogy csak ő lássa őket. És ez igeni rosszul esett, mert régebben büszkén mutogatta mindenkinek a képeinket most pedig rejtegeti. Ki az akinek ne jutna eszébe bármi összeesküvéselmélet, hogy na vajon miért?

Egyből az jutott eszembe, hogy biztos nem akarja, hogy valami más lány meglássa...


Szintúgy, megesett, hogy nyitva maradt egy beszélgetése egy lánnyal akit én nem ismerek és láttam, hogy elég perverz vicceik voltak egymással, illetve kérdezte tőle, hogyhogy nincs barátja, a lány meg kérdezte, neki van-e barátnője és kikerülte a választ.


Pontosan ezért töröltem már magam számtalanszor Facebookról is, csak sajnos kell a tanuláshoz.


Őszintén, mi a véleményetek?


Itt nem azon van a hangsúly, mi hány "lájkot" kap. A képeket magamnak töltöm fel, illetve, hogy a barátaimmal megoszthassam. Maga a szándék fáj, hogy vajon miért tesz ilyet?

Mert ez szerintem nem normális.


2017. jún. 5. 21:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

"Őszintén, mi a véleményetek? "


Őszintén, ez rohad*t gáz, még kérdés nálad, hogy ez normális-e? :D Na jó, mondjuk kérdezd meg tőle, miért rejti el folyamatosan az ismerősei elől a közös képeiteket..

Ha pl pár naponta nyomatnád, megérteném, de nem úgy jött le.


EZ nem normális dolog! Mindkét dolog bántó rád nézve..


Mondom ezt úgy, hogy én sem foglalkozok a facbookkal.. .

2017. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem normális dolog, hogy így számon kér a semmiért. Jóhogy nem szól a titkosszolgálatnak, hogy tüntessék el a kapcsolatotok minden nyomát.

Az is röhej, hogy a közös képeitek még az ismerősei elől is el vannak rejtve.

Szerintem szégyell téged vagy nem tudom, valami van itt ami nem kóser.

2017. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen egyértelmű, hogy ezt szándékosan csinálja, az oka ,hogy szégyell vagy titkol téged...az ismerősei meg azért nem likolták a képeiteket mert ők látják hogy kabaré ez az egész kspcsolat...úgy lapátra tenném, hogy csakna...
2017. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű a helyzet.Itt más nő(k) van(nak)a dologban.
2017. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt igazabol tul sok kerdes nincsen. Meg a lanyt is megtalaltad, akit a hatad mogott fuz, es amig vele biztos lesz a dolog, te jo leszel talonban.
2017. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Hjaj, nagyon ismerős... Nekünk egyszer "eltűnt", hogy kapcsolatban vagyunk. Egész véletlenül... Annyira belém akarta magyarázni, hogy a Facebook a hibás, hogy majdnem el is hittem.

Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de nem sok jót jósolok nektek.

2017. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem irsz priviben a csajnak es kuldesz kozos fotokat??

A pasid meg egy szemetlada. Egyertelmu,h csajozik melletted.

N

2017. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Sajna en azt mondom hosszu tavra ne tervezz vele.


6 , a mi kapcsolati allapotunk is "eltunt" egyszer. Erdekes mod az idotajt, mikor az elottem levo csaja szetment a baratjaval.

a magyarazat az volt, hogy hat most ez nem lenyeges, meg nem nagy dolog ez, hogy nincs kint stbstb.

Azota ex lett belole. :D

2017. jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Megerősítettétek a véleményem.

Egyszer kérdeztem ő miért nem tölt fel képeket rólunk soha ... azt mondta nem szereti az ilyet nem nagy Facebookos (régen rengeteget töltött fel). Ami igaz is na de pár képet mindig felrak, magáról :-)


Szóval kifogás kifogás hátán. Holnap rákérdezek mert eléggé érdekel mit fog válaszolni - végülis erre jó válasz nincsen hisz mind tudjuk nem a Facebook válogatja ki a képeket és rejti el....


Szóval majd holnap megtudjuk "az igazságot " :-)

2017. jún. 6. 00:06
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Van fejlemény?


Jó nagy görény a barátod, már bocsánat, és így is tagadni fog mindent vagy magyarázkodni, jól sejtem?

2017. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!