Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hajlandó velem táncolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hajlandó velem táncolni és bulizni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom(22/F) előttem eljárt egy-két buliba(nem mintha nagy bulizós lett volna, csak csajozni meg az ismerősi körével).

A lényeg, hogy előttem majdnem összejött egy lánnyal, és azzal csomót táncolt. Akármilyen buliba ment, táncolt.

Aztán összejött velem. Úgy adta a sors, hogy ez a csaj is ott volt a buliba, ahova mentünk. A lány rendszeresen odajött hozzám, hogy a párom miért nem táncol velem? Én meg nem tudtam mit mondani. Már könyörögtem a páromnak, hogy táncoljunk, de nem, Ő VÉGIG ÜLTE az egész bulit.

Kb. a 4. ilyen eset után megkérdeztem, hogy mi van, és közölte, hogy ő nem bulizós és nem szokott táncolni a bulikban. Mondom akkor azért mész, hogy ülj a sarokban, amíg a HAVERJAID is táncolnak? Mondta, hogy igen, és hogy velem nem tud bulizni.

Azóta nem is voltunk. Mondta, hogy ő nem fog velem bulizni menni, meg hogy ott mit csináljunk együtt. Mondom azt amit a haverjaiddal. Mondta, hogy velük baromkodni szokott.

Engem ez nagyon frusztrál.

Közölte, hogy azokra a helyekre, ahova ő járt, nem fog engem elvinni, mert félt engem.

Normális ez? Azokkal, akikkel nem tervezett komolyra, támcolt, velem, aki mindent megadok neki, nem.


2017. jún. 21. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen baromság történet ez meg? Szerintem ebben a kapcsolatban több baj is van ezt olvasva nem csak a tánci tánci rész.
2017. jún. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehát odajött az előző potenciális lány, hogy miért nem táncoltok és azóta balhézol, amiért nem táncol veled. Ez biztos felnőtt kapcsolat?
2017. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bangladesben éheznek,te meg jössz ezzel a hülyeséggel
2017. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
te féltékeny vagy a másik csajra
2017. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tobb csaja van. A masik elott lebukott volna veled,ha tancoltok. Meg akiket mar elkezdett fuzni.

Az en pasim is az orrom elott csajozik, en mar nem akarok vele jarni bulizni. Ezekert keresek egy uj pasit.

N

2017. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!