Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változhat meg egy ember, pár nap alatt ilyen furcsán?

Figyelt kérdés

Ha párommal élőbe együtt vagyunk, minden oké, akkor semmi különös nem látszik rajt, ugyanolyan mint máskor.

De amint elkezdünk 'beszélgetni' üzenetben, teljesen más mint volt régebben, pár napja változott meg.

Legtöbbször vagy egy hangulatjelet küld, vagy egy szót, tehát így, hogy 'lehet' pl

Ezt még megérteném, mert mondjuk lehet fáradt, vagy bármi, de mikor láttam, másnak meg ír 2 sort is, és egyből különös lett, hogy mással így elbeszélget, tehát, hogy hosszan, ha a 2 sor hosszúnak számít, bár egy 'lehetnél' mindenképp több, és egyedül velem ilyen szótlan.

Amint megint így beszélünk újra átváltott erre a max 1 sor ha nagyon muszáj, de ha nem muszáj nem is válaszol, csak leolvassa és ott hagyja...

Nekem ez különös, régen mindig küldött képet, írta magától, hogy épp mi történik vele, most meg mintha egy tapsra megváltozott volna, mintha most nem történne vele semmi, nem érdekelné mi van , érdekes. Főleg mert egyik napról a másikra lett ilyen.

Kiszeretett belőlem talán? De akkor élőbe meg nem érezném?


2017. jún. 25. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Ne nyaggasd állandóan üzenetekben... Fölösleges, hagyd levegőhöz jutni. És pláne ne nézegesd,mit és mennyit ír másoknak.
2017. jún. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Persze igazad van, csak eddig ő is szeretett velem mindent megosztani, mire reggel felkeltem, és ő épp dolgozott reggel várt egy csomó üzenet, mesélte a dolgokat, visszaolvasgattam,és válaszolgattam neki, meg mindig küldte a képeket, bármit.

Jött 3-4 napja nála egy ilyen, hogy most csak pár szót ír, többször eltűnik 1 órára vagy többre, jelentéktelen a beszélgetésünk, de amint találkozunk minden olyan mint volt máskor.

Különös, ha úgy ismertem volna meg aki neten szűkszavú, ez lenne a természetes, de rendesen több sorokat írt mindig mindenről, témázgattunk.

2017. jún. 25. 10:24
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Akkor simán csak kérdezd meg, sok-e a munka, fáradt, van valami gondja a munkahelyen...
2017. jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, ebben biztos vagyok, sok a munka, de ez nem zavarna tényleg, majd ha tud pihenni visszatér, de csak velem ilyen sajnos, mikor írt akkor pillantottam rá, hogy mással bőbeszédűbb.
2017. jún. 25. 10:34
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Ha munkában írt másnak arra te hogyan pillantottál rá ?

30/f

2017. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

akkor éppen együtt voltunk, és most van munkában, de ha otthonról ír, akkor is fura, ha munkából akkor is.

Mivel nem csak az utóbbit mutatja a telefon, így láttam, hogy egy oldalon keresztül legalábbis nem sajnálta a betűket , ha másról volt szó, mert előttem ír vissza, nincs titkunk egymás előtt, de ez akkor is olyan furcsán ért.

2017. jún. 25. 10:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy párhuzamban írt munkából másnak/oknak és gondolta, ha végzett majd beszéltek. Az, hogy aggodnod/neheztelned kéne, attól függ ki az a más és mit beszéltek.

30/f

2017. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Pont ez az: lány

Semmiségekről, nem fontos dolgokról, de a semmiségeknél is néha az ember elragadtatja magát, tehát észre sem veszi milyen lelkes, hogy beszélhet vele..stb.

Megijedtem egyből, és ezen filózom ma, hogy amikor nekem 1-2 szavakat ír, akkor azért mert már gondolkozik, hogy milyen boldog hogy a másik ír, és már várja?

Vagy fogalmam sincs.

2017. jún. 25. 12:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Már elsőre az volt a gyanúm a kérdésed alapján,hogy valaki képbe jött,mégpedig egy másik nő.Nem tudom,mióta van veled,talán unatkozik,talán felkeltették az érdeklődését.Amiket itt írtál,nem tudom,mondtad-e neki is,de érdemes lenne felhoznod a témát,mert ha azt érzed,biztos sz..r van a palacsintában.
2017. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

fél éve , tehát, hogy megunt volna azt nem tudom.

Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz kettőnk közt.

2017. jún. 25. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!